zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sex ve městě: Lidé kritizují šediny a vrásky. Hvězda seriálu se ohradila. To máme zmizet?!

Petra Kloidová , Vydáno: 28.11.2021
Pokračování kultovního seriálu Sex ve městě způsobil na sociálních sítích mnoho povyku, poněvadž seriálové kamarádky z New Yorku ukázaly šediny a vrásky. To si však Sarah Jessica Parker nenechala líbit a komentujícím vrací úder.

reklama

Pokračování seriálu And just like that přichází po dvaceti letech s hrdinkami, s kterými jsme se rozloučili těsně před čtyřicítkou (až na Samanthu Jonesovou, jejíž pravý věk nikdo nezná). Nová série se k přítelkyním z New Yorku vrací, když je jim přes padesáti let.

Nikoho nezajímá nic jiného než šediny

Podle reakcí na internetu to vypadá, že na vrásky a šediny fanoušci nebyli připraveni. Komentáře na vzhled hereček byly na sociálních sítích většinou velice negativní. Fanouškům vadí podivné outfity, ale i unavený vzhled hrdinek a známky stárnutí. Hlavní producentka a představitelka slavné Carrie Bradshaw se ale nehodná omlouvat.

Zákulisí natáčení pokračování Sexu ve městě
Autor: profimedia Zákulisí natáčení pokračování Sexu ve městě

„Šediny, šediny, šediny. Řeší se, proč mám šedivé vlasy. Každý má co říct. Že jsem moc vrásčitá, nebo že nemám dost vrásek. Je v tom tolik misogynie, protože to jsou věci, které by se neřešily, kdybych byla muž. Sedím tu s Andym Cohenem, který je úplně šedivý a vypadá skvěle. Proč je to u něj v pohodě? Nevím, co mám lidem říkat,“ odpověděla Sarah Jessica Parker v rozhovoru pro americkou Vogue.

„Je to skoro, jako by lidé nechtěli, abychom byly smířené se svým vzhledem. Jako by si užívali, když se kvůli vzhledu trápíme, ať už si vybereme stárnout přirozeně a nebýt dokonalé, nebo si pomůžeme nějakou úpravou, abychom se cítily líp. Vím dobře, jak vypadám. Nemám na výběr. Co s tím mám jako dělat? Přestat stárnout? Zmizet?“ ptá se herečka rozzlobeně.

Willie Garson se svou hereckou kolegyní Sarah Jessicou Parker
Autor: Sex and the City / HBO Willie Garson se svou hereckou kolegyní Sarah Jessicou Parker

Smrt a absence oblíbených postav

Pokračování Sexu ve městě při natáčení zachvátilo několik nepříjemností. Herečka Kim Catrall, představitelka sexuchtivé Samanthy, odmítla v natáčení pokračovat kvůli neshodám s ostatními herečkami. Fanoušci tvrdí, že právě Samantha byla hybnou silou celého seriálu a bude zásadně chybět.

Natáčení také bylo smutnou vzpomínkou na představitele gay kamaráda Carrie Stanforda Bletche. Herec novou sérii nedotočil, v červnu zemřel v pouhých sedmapadesáti letech na rakovinu slinivky.

Natáčení pokračování Sexu ve městě se bude jmenovat Just like that (Něco takového).

Pokračování Sexu ve městě? Fanoušky děsí vzhled hereček, ale i nemožné outfity

reklama

Související témata: Sex ve městě , Sarrah Jessica Parker , šediny

reklama

Přečtěte si také

reklama