Móda a krása

28. listopadu 2021 05:59

Petra Kloidová

Sex ve městě: Lidé kritizují šediny a vrásky. Hvězda seriálu se ohradila. To máme zmizet?!

Pokračování kultovního seriálu Sex ve městě způsobil na sociálních sítích mnoho povyku, poněvadž seriálové kamarádky z New Yorku ukázaly šediny a vrásky. To si však Sarah Jessica Parker nenechala líbit a komentujícím vrací úder.

Pokračování seriálu And just like that přichází po dvaceti letech s hrdinkami, s kterými jsme se rozloučili těsně před čtyřicítkou (až na Samanthu Jonesovou, jejíž pravý věk nikdo nezná). Nová série se k přítelkyním z New Yorku vrací, když je jim přes padesáti let.

Nikoho nezajímá nic jiného než šediny

Podle reakcí na internetu to vypadá, že na vrásky a šediny fanoušci nebyli připraveni. Komentáře na vzhled hereček byly na sociálních sítích většinou velice negativní. Fanouškům vadí podivné outfity, ale i unavený vzhled hrdinek a známky stárnutí. Hlavní producentka a představitelka slavné Carrie Bradshaw se ale nehodná omlouvat.

„Šediny, šediny, šediny. Řeší se, proč mám šedivé vlasy. Každý má co říct. Že jsem moc vrásčitá, nebo že nemám dost vrásek. Je v tom tolik misogynie, protože to jsou věci, které by se neřešily, kdybych byla muž. Sedím tu s Andym Cohenem, který je úplně šedivý a vypadá skvěle. Proč je to u něj v pohodě? Nevím, co mám lidem říkat,“ odpověděla Sarah Jessica Parker v rozhovoru pro americkou Vogue.

„Je to skoro, jako by lidé nechtěli, abychom byly smířené se svým vzhledem. Jako by si užívali, když se kvůli vzhledu trápíme, ať už si vybereme stárnout přirozeně a nebýt dokonalé, nebo si pomůžeme nějakou úpravou, abychom se cítily líp. Vím dobře, jak vypadám. Nemám na výběr. Co s tím mám jako dělat? Přestat stárnout? Zmizet?“ ptá se herečka rozzlobeně.

Smrt a absence oblíbených postav

Pokračování Sexu ve městě při natáčení zachvátilo několik nepříjemností. Herečka Kim Catrall, představitelka sexuchtivé Samanthy, odmítla v natáčení pokračovat kvůli neshodám s ostatními herečkami. Fanoušci tvrdí, že právě Samantha byla hybnou silou celého seriálu a bude zásadně chybět.

Natáčení také bylo smutnou vzpomínkou na představitele gay kamaráda Carrie Stanforda Bletche. Herec novou sérii nedotočil, v červnu zemřel v pouhých sedmapadesáti letech na rakovinu slinivky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.