Módní policie: Jak dopadla zamilovaná Dara Rolins?

Módní férovka - Křest knihy Terezy Maxové

Čerstvě zamilovaná Dara Rolins holduje hlavně sportovní módě, ale když jde za dámu, umí to? Jak dopadla Dara a ostatní celebrity v Módní férovce?

Módní férovka je součástí pořadu ShowTime, kde se redaktorka Nikola Marková snaží vysvětlit, proč některý outfit celebrit funguje dokonale, ale jiný ne. Kdo zazáří, nebo vyhoří tento týden?

Pokud si ani vy nejste čas od času jistí, co si vzít na sebe, stylista a hvězda denní show Královny butiků, Filip Vaněk, radí vždy minimalismus, tedy řídit se podle starého dobrého hesla – méně je více.

Tereza Maxová se zlatým sakem září

Topmodelka a filantropka svůj módní vkus s nadsázkou nazývá „To by ani koš nevzal“. Opak je ale pravdou, Tereza Maxová je módní ikonou. „Jsem z tohoto outfitu nadšená, protože je tam vše, co tam má být. Styl, elegance, ženskost, módní trend. Hrozně mě baví to zlaté sako, ve kterém mi přijde, že úplně září! Doslova,“ glosuje Nikola.

Elegantní Jitka Schneiderová

Herečka a hvězda filmových Samotářů eleganci a vkus zkrátka umí za každých okolností. Ne vždy je nutné ukázat vše, stačí jen naznačit jako v tomto případě. „Baví mě průhledná halenka s vázačkou, to je trend, který se drží už nějakou dobu. Super je i délka kalhot,“ prozradila Marková.

Zamilovaná Dara Rolins to moc nevychytala

Zpěvačka Dara nedávno oznámila, že je čerstvě zamilovaná do bývalého fotbalisty Pavla Nedvěda. Dara převážně sáhne po sportovní eleganci stejně jako v tomto případě. „Líbí se mi zvonové kalhoty v kombinaci s delším sakem. A rolák tomu dodal patřičnou eleganci,“ říká Nikola.

Není si však moc jistá kombinací barev, ve které se podle ní Dara vysloveně utopila. Tento tón hnědé zkrátka nebude pro Daru tím pravým.

Jiří Bartoška umí být šik

Módní svět mužů v poslední době je čím dál barevnější. Jiří Bartoška však sáhl po elegantní klasice, a rozhodně to není špatně. Klasika podle módní redaktorky Nikoly vždy funguje. Co je u outfitu Jiří Bartošky ale nutné vyzdvihnout, je barevné ladění tón v tónu. Šála dodává konzervativnímu oblečení umělecký rozměr a šmrnc.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.