10 nespravedlností, které znají jen ženy s velkými prsy

Pokud je nemáte, těžko si uvědomíte, že vlastnictví velkého poprsí má i svou stinnou (povislou) stránku. Ale je to tak. Budete se možná divit, s jakými problémy se denně potýkají ty obdařenější z nás.

1. Na košile nebo halenky na knoflíky můžete zapomenout

Pokud vám sedí v ramenou, jsou zoufale malé přes prsa (v případě, že je vůbec dopnete). A pokud sedí přes prsa, pak vypadáte, že jste si místo košile oblékla stanovou plachtu. Strávila jsem mnoho nekonečných chvil ve zkušebních kabinkách, než jsem před touhle skutečností kapitulovala.

2. Je nemožné najít sexy podprsenku

Všechny ty kraječky a průhledné materiály, které zdobí podprsenky ve výkladních skříních – tak na ty rovněž zapomeňte. Jste ráda, když seženete obrovský neforemný kus stahujícího nylonu s pěticentimetrovými ramínky.

3. V posteli věnují vaši partneři prsům až moc pozornosti

Jako kdyby velikost byla přímo úměrná citlivosti a zbytek vašeho těla neexistoval.

4. Cokoli si obléknete, na vás vypadá děsně sexuálně

Ne náhodou tvoří polovinu mého šatníku roláky. A když v létě není zbytí a musím si obléct něco lehčího, vypadám, že jsem ráno omylem sáhla po párty oblečku.

Máte velká prsa? Nejste v tom sama. Podívejte se, které známé ženy příroda taky obdařila:

5. Sehnat padnoucí plavky? Nadlidský úkol!

Téměř nemožný. Ať už zkoušíte bikiny, nebo plavky vcelku. A i když se poctivě snažíte vybrat ty nejobyčejnější a co nejvíc „ke krku“, stejně si v nich připadáte jak Pamela z Pobřežní hlídky (a všichni na vás stejně tak zírají).

6. Sport? Další vtipná záležitost

Když si chci jít zacvičit, musím si obléct nejmíň dvě, někdy i tři (uff) sportovní podprsenky, záleží na materiálu. Na běhání? Rovnou zapomeňte. To byste musela mít brnění, abyste hruď ukočírovala. A třeba takové kliky? Haha. Prsa by vám ležela na zemi dřív, než byste pořádně pokrčila ruce.

7. Lidi se vás ptají, jakou máte velikost

Muži i ženy. Jako kdybych já chodila a ptala se, kolik kdo váží. Jak neomalené!

8. Šaty s výstřihem vzadu? Kdepak!

Vyjít si kamkoli bez vaší obrovské stahující podpory nepřichází v úvahu. Svetřík na zapínání? Ani omylem. Nahoře ho nedopnete a v pase vám plandá, takže rady typu „přes své letní šaty si přehoďte rozepínací svetřík a máte slušivý outfit do práce“ se u vás míjejí účinkem.

9. Kabelku můžete nosit jen přes rameno

Zkuste si ji hodit křížem (přes hlavu) a vyleze vám až do podpaždí. Jako kdybyste kojila mimino.

10. A korále?

Můžete si dovolit jen ty krátké kolem krku, protože ty dlouhé se houpají ve vzduchu pod vašimi prsy, jako kdybyste na ně lákala ke hře kočku. A někteří muži mají tendence se domnívat, že jsou bůhvíjací kocouři.

Není lehké tahat se celý život s velkými ňadry. Ale nejste v tom sama. A některé ženy si z toho umí dělat i legraci:

Michaela Kovářová

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.