Móda a krása

24. července 2015 04:55

Lucie Průchová

14 nahých žen se nechalo nafotit, aby ukázaly, co je „Americká krása!“

Určitě si všichni pamatujete na film Americká krása z roku 1999, v němž zazářila Mena Suvari, která se ihned stala erotickou představou všech mužu. Toužil po ní nejen Kevin Spacey, ale snad každý chlap na této planetě.

Fotograf Carey Fruth udělal série fotografií, pojmenovanou po tomto veleúspěšném americkém filmu. Dílo představuje 14 různých žen, které leží nahé v záplavě šeříků.

Fruth řekl serveru The Huffington Post, že série byla inspirována kultovní scénou s okvětními lístky růží – scéna z filmu American Beauty, kde má muž středního věku (Kevin Spacey) erotický sen o nejlepší kamrádce jeho dospívající dcery. Scéna odráží mužskou fantazii, kde mladá žena nemá žádnou pravomoc, je jen sexuální objekt.

„Téměř každá fotka, kterou vidíte v médiích, zachycuje jeden typ ženy – hubenou bílou ženu, abych byl konkrétní," řekl Fruth pro HuffPost.

„Ale to není skutečnost, většina žen v naší zemi tak nevypadá. Amerika se skládá ze všech typů žen. Ženy, které nemají zrovna ideální křivky, zde mohou vidět, jak vypadají krásně. A proč by ne?“

Projděte si tuto galerii a uvidíte čtrnáct žen, které dokázaly samy sobě – a všem ostatním –, že jsou naprosto krásné. Ukázaly, co je opravdová „Americká krása“!

Co by vás mohlo ještě zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.