Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

14 nahých žen se nechalo nafotit, aby ukázaly, co je „Americká krása!“

Určitě si všichni pamatujete na film Americká krása z roku 1999, v němž zazářila Mena Suvari, která se ihned stala erotickou představou všech mužu. Toužil po ní nejen Kevin Spacey, ale snad každý chlap na této planetě.
Vydáno: 24.07.2015
Americká krása - Film versus obyčejné ženy
Americká krása - Film versus obyčejné ženy Autor: boredpanda.com/Carey Fruth
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fotograf Carey Fruth udělal série fotografií, pojmenovanou po tomto veleúspěšném americkém filmu. Dílo představuje 14 různých žen, které leží nahé v záplavě šeříků.

Fruth řekl serveru The Huffington Post, že série byla inspirována kultovní scénou s okvětními lístky růží – scéna z filmu American Beauty, kde má muž středního věku (Kevin Spacey) erotický sen o nejlepší kamrádce jeho dospívající dcery. Scéna odráží mužskou fantazii, kde mladá žena nemá žádnou pravomoc,  je jen sexuální objekt.

Americká krása - Mena Suvari Foto:

„Téměř každá fotka, kterou vidíte v médiích, zachycuje jeden typ ženy – hubenou bílou ženu, abych byl konkrétní," řekl Fruth pro HuffPost.

„Ale to není skutečnost, většina žen v naší zemi tak nevypadá. Amerika se skládá ze všech typů žen. Ženy, které nemají zrovna ideální křivky, zde mohou vidět, jak vypadají krásně. A proč by ne?“

Projděte si tuto galerii a uvidíte čtrnáct žen, které dokázaly samy sobě – a všem ostatním –, že jsou naprosto krásné. Ukázaly, co je opravdová „Americká krása“!

Co by vás mohlo ještě zajímat:

Na nic nečekejte a začněte hned

Vnadné křivky do plavek: 4 tipy, díky kterým je můžete mít

Aby mozek fungoval tak, jak má, potřebuje i zdravé tuky

Nejlepší potrava pro váš mozek? Tuky!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama