Móda a krása

12. března 2018 07:30

Martina Čerňanská

6 vět, které pravá dáma opravdu NIKDY neřekne

Od mužů se lišíme nejen některými tělesnými znaky – ale to nám už vysvětlili učitelé přírodopisu na základní škole –, nýbrž i způsobem myšlení. Myslíme zkrátka jinak.

Raději zde nebudeme rozebírat, zda hůře, nebo lépe. Jinak! A tady máme seznam vět, které neříkáme a asi raději ani říkat nebudeme, protože i moderní žena by se měla vyjadřovat na úrovni.

1. Půjčil(a) bys mi dvě stovky? Po výplatě vrátím.

Tak tohle ne. Pamatujte, že opravdová dáma si peníze nepůjčuje. Vždycky to nějak udělá, aby se nemusela zadlužit, i kdyby měla třeba hladovět. Kdepak dluhy, ty přenechte zoufalým existencím. Dáma dluhy nedělá.

PŘEČTĚTE SI: 10 ZPŮSOBŮ, JAK VYPADAT LUXUSNĚ, I KDYŽ NEMÁTE PENÍZE

2. Nevypadám v těch šatech tlustá?

Dáma podobné dotazy nikdy neklade. Je natolik sebevědomá, že dobře ví, že vyhlíží báječně, a v žádném případě nemůže být tlustá. Vždy je krásná a štíhlá. Pokud zase tak úplně štíhlá není, říká o sobě, že má ženské tvary, případně že je plnoštíhlá.

3. Vedro k padnutí. Jdeme na pivo?

Nesmysl. Opravdová dáma na pivo nepůjde, a už vůbec k tomu nebude nikoho dalšího vybízet. Pivo není elegantní. Skutečná dáma pije šampaňské, kvalitní víno a koktejly. Pivo ráda přenechá trampům.

4. Něco bych zakousla. Mám chuť na párek v rohlíku.

Ježíšmarjá, tak to nikdy! Párek v rohlíku ať si dá školní výlet. Pamatujte, že opravdová dáma nikdy, ale skutečně nikdy nekonzumuje nic na ulici. Jíst jen tak venku u stánku, při chůzi anebo nedejbože ve veřejné dopravě se přísně zakazuje. Dáma se stravuje převážně v dobrých restauracích. A když večeří doma, pak se k večeři převlékne, což dobře známe z anglických filmů, které yvprávějí o životě lordů.

5. Co abychom šli ke mně? Na skleničku a tak?

Na to zapomeňte. Dáma zásadně nezve muže k sobě. To je nedůstojné a ponižující. O tohle si musí říci muž. Nejlepší je, když vám předtím spoustu večerů hraje na kytaru pod balkonem a zpívá zamilované písně.

6. Dobře, když nutně potřebujeme ledničku, tak si ty nové boty nekoupím.

Hrubá chyba. Dáma musí vlastnit spoustu bot, nikdy se v tomto směru neuskromňuje. To i kdyby lednička měla počkat a potraviny by se po tu dobu dávaly za okno. Boty jsou u dámy na prvním místě.

Mohlo by vás také zajímat:

autor: em

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.