Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

6 vět, které pravá dáma opravdu NIKDY neřekne

Od mužů se lišíme nejen některými tělesnými znaky – ale to nám už vysvětlili učitelé přírodopisu na základní škole –, nýbrž i způsobem myšlení. Myslíme zkrátka jinak.
Vydáno: 12.03.2018, Martina Hrušková
6 vět, které dáma nikdy neřekne
6 vět, které dáma nikdy neřekne Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Raději zde nebudeme rozebírat, zda hůře, nebo lépe. Jinak! A tady máme seznam vět, které neříkáme a asi raději ani říkat nebudeme, protože i moderní žena by se měla vyjadřovat na úrovni.

1. Půjčil(a) bys mi dvě stovky? Po výplatě vrátím.

Tak tohle ne. Pamatujte, že opravdová dáma si peníze nepůjčuje. Vždycky to nějak udělá, aby se nemusela zadlužit, i kdyby měla třeba hladovět. Kdepak dluhy, ty přenechte zoufalým existencím. Dáma dluhy nedělá.

PŘEČTĚTE SI: 10 ZPŮSOBŮ, JAK VYPADAT LUXUSNĚ, I KDYŽ NEMÁTE PENÍZE

2. Nevypadám v těch šatech tlustá?

Dáma podobné dotazy nikdy neklade. Je natolik sebevědomá, že dobře ví, že vyhlíží báječně, a v žádném případě nemůže být tlustá. Vždy je krásná a štíhlá. Pokud zase tak úplně štíhlá není, říká o sobě, že má ženské tvary, případně že je plnoštíhlá.

3. Vedro k padnutí. Jdeme na pivo?

Nesmysl. Opravdová dáma na pivo nepůjde, a už vůbec k tomu nebude nikoho dalšího vybízet. Pivo není elegantní. Skutečná dáma pije šampaňské, kvalitní víno a koktejly. Pivo ráda přenechá trampům.

4. Něco bych zakousla. Mám chuť na párek v rohlíku.

Ježíšmarjá, tak to nikdy! Párek v rohlíku ať si dá školní výlet. Pamatujte, že opravdová dáma nikdy, ale skutečně nikdy nekonzumuje nic na ulici. Jíst jen tak venku u stánku, při chůzi anebo nedejbože ve veřejné dopravě se přísně zakazuje. Dáma se stravuje převážně v dobrých restauracích. A když večeří doma, pak se k večeři převlékne, což dobře známe z anglických filmů, které yvprávějí o životě lordů.

5. Co abychom šli ke mně? Na skleničku a tak?

Na to zapomeňte. Dáma zásadně nezve muže k sobě. To je nedůstojné a ponižující. O tohle si musí říci muž. Nejlepší je, když vám předtím spoustu večerů hraje na kytaru pod balkonem a zpívá zamilované písně.

6. Dobře, když nutně potřebujeme ledničku, tak si ty nové boty nekoupím.

Hrubá chyba. Dáma musí vlastnit spoustu bot, nikdy se v tomto směru neuskromňuje. To i kdyby lednička měla počkat a potraviny by se po tu dobu dávaly za okno. Boty jsou u dámy na prvním místě.

Mohlo by vás také zajímat:

Coco Chanel a Elsa Schiaparelli

Módní ikony 20. století: Coco Chanel a její rivalka

Sedm tajemství nestárnoucích žen. Chcete být jako ony?

Sedm tajemství nestárnoucích žen. Chcete být jako ony?

Iris Apfel pro Happy Socks

Fenomenální Iris Apfel: 95letá designérka a módní ikona

autor: em

Článek je zařazen v: domácnost, fast food, úklid, elegance, dáma, moderní žena
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama