Jak být sebevědomou ženou snadno a rychle

Jak být sebevědomou ženou snadno a rychle

V soukromí ani v profesním životě se vám nedaří tak, jak byste si představovala? Dostala jste výpověď nebo vás opustil partner a nová láska je v nenávratnu? Cítíte se zdrcená a vaše sebedůvěra dostala pořádný šrám? Přinášíme vám hojivé triky, které rány zacelí a vy si zase začnete věřit.

Vzpomeňte si na vaše úspěchy

Aktuálně se vám nedaří a dá se říci, že vám osud hází klacky pod nohy? Posbírejte je a zatopte jimi! Seberte odvahu na důležité kroky ve vaší úspěšné minulosti. Vzpomeňte si na postup v kariéře, na daleký výlet, na který jste si sama vydělala, na získání titulu, kterým se teď pyšní vaše jméno, zkrátka na cokoli, co se vám podařilo, a že toho určitě nebylo málo! I po letech buďte na sebe pyšná, a klidně i po desáté se znovu pochvalte. Užívejte si těchto kladných emocí pro další útok, při kterém si vezmete od života to, co chcete.

Úsměv, prosím!

Smích je ten nejlepší lék. Pokud budete v kontaktu s lidmi a budete se na ně usmívat, budou vám to pomalu a jistě vracet. V pracovním kolektivu, ale i v okruhu vašich známých budete platit za oblíbenou, a to vám už samo o sobě proklatě rychle zvedne sebevědomí.

Randěte bez výmluv: Věkový limit neexistuje

Hází na vás úsměvy nový soused, co se před časem přistěhoval, nebo vás na rande zve kolega z jiného oddělení? Přijměte po několika neúspěšných pokusech jeho pozvání a užijte si to tak, jako už dlouho ne. Veškerá jeho pozornost bude totiž jenom vaše a vy si s ní naložte podle svého. Jste totiž ta nejbáječnější ženská, se kterou kdy daný dotyčný trávil svůj čas.

Dávejte si reálné cíle, jedině takové totiž můžete splnit

Je sice báječné, že si chcete najít dobře placenou práci, ale doufat v to, že vám dají místo ředitelky, když nemáte žádné zkušenosti, by bylo více než bláhové. Na vás tento post určitě čeká, ale prvně se k němu musíte prokousat. Váš plán by měl mít hlavu a patu. Zacilte proto na pozici sekretářky a pomalu a jistě na sobě pracujte. A navíc, za každou drobnost se pochvalte a nadělte si nějakou maličkost, nikdo jiný to totiž za vás neudělá.

Tyto kroky vedou k úspěšnému budování sebedůvěry. Znáte je?

- Odpovězte si na otázku, kterých vlastností si na sobě nejvíce vážíte, a uveďte důvody.

- Zeptejte se vašich nejbližších, co na vás zbožňují.

- Informujte se u partnera, čemu vděčíte za to, že se do vás zamiloval (určitě to víte, ale znovu si to poslechnout – tomu se říká óda na okamžitou sebedůvěru).

- Pracujte na sobě a neustále se vzdělávejte v tom, co vás baví a láká

- Neporovnávejte se s nikým, nikdo totiž nežije váš život, to jen vy sama!

- Netrapte se neúspěchem.

- Mějte se ráda taková, jaká jste!

Sdílejte článek
Štítky láska výpověď

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.