zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak urychlit vaši ranní rutinu? Poradíme vám!

Jak urychlit vaši ranní rutinu? Poradíme vám!
Autor: istock.com Jak urychlit vaši ranní rutinu? Poradíme vám!
cernanm , Vydáno: 22.05.2017
Dámy, je čas získat zpět vaše rána! Už žádné frustrující bitvy s tekutými očními linkami nebo prsty popálené kulmou jen proto, že pospícháte. S trochou fištrónu se můžete ráno dostat ze dveří rychleji, klidnější a navíc dokonalá!

reklama

Sedm cest, jak urychlit ranní úpravy vlasů a make-up aneb Váš ranní scénář

Pleť připravte již večer

Nechte si složité procedury péče o pleť (jakákoli séra, oleje nebo krémy) na večer, na vaši předspánkovou přípravu. Nejenže si tak ušetříte nějaký čas z rána, ale také se probudíte s hladší pletí (a hladší aplikací make-upu celkově).

Vyzkoušejte fén na obličej

Takže jste nechala těžký krém na večer, ale potřebujete i ráno lehkou hydrataci. Problém: Musíte čekat, až hydratační krém uschne, jinak se to pak všechno zcuckovatí. Řešení: Krátce ofoukněte tvář studeným proudem vzduchu z fénu. BUM a je to.

Zapojte do hry rozjasňovač správným způsobem

Lehce vklepejte rozjasňovač pod oči ještě předtím, než aplikujete korektor na případné tmavé kruhy. Jemné částečky odrážející světlo pomáhají tuto oblast jemně rozjasnit, takže poté nemusíte nanášet tolik korektoru, který mnohdy nehezky zvýrazňuje jemné vrásky okolo očí. Celý proces zakončete tečkou rozjasňovače přímo doprostřed spodní linky řas, abyste dále rozptýlila jakékoli stíny. Věřte nám, funguje to skvěle.

Používejte krémový make-up a tvářenku

Najděte si správný odstín a nepotřebujete nic dalšího! Ani štětec. Díky krémové konzistenci se jednoduše nanáší i prsty a výsledek je pak přirozený. Pořiďte si také krémovou tvářenku v tlumeném odstínu, jako je starorůžová nebo fialovorůžová, a prsty ji naneste na líce, víčka i rty.

Vynechte stíny

Také zbožňujeme dokonalé kouřové líčení stejně jako každá druhá, ale vyžaduje to spoustu precizní práce a stínování, abyste dosáhla dokonalého výsledku. A to je důvod, proč milujeme oční stíny v tužce. Prostě nakreslete silnou linku nad oběma víčky – a netrapte se tím, abyste ji měla perfektně rovnou – protože ji konečky prstů vzápětí rozmažete. Dokonalé a hlavně rychlé.

Čarujte se suchým šamponem

Už ho dávno používáte na mastné vlasy, když si je nestíháte umýt, ale menší dávka tohoto produktu jim může dodat i tolik vytoužený objem. Naneste na prameny rovnoměrný nános a nechte šampon pár minut "působit", než budete s vlasy dál pracovat.

Prima tip na závěr: Rychlé vlnění

Nakonec lokny rychlovka: Stáhněte všechny kadeře do vysokého culíku a postupně pomocí kulmy či žehličky natočte jednotlivé prameny. Poté culík rozpusťte, v předklonu si prsty vlasy "rozčesejte" a můžete vyrazit.

Autor: Martina Hrušková, PEM

Mohlo by vás také zajímat: 

 

Proč by ženy neměly chodit spát s mokrými vlasy

Proč by ženy neměly nikdy chodit spát s mokrými vlasy? Známe odpověď

Zbavte své ruce bolestivých záděr

Trápí vás bolestivé záděry? Poradíme vám, jak se jich zbavit

Jak mít dokonalé nohy do plavek?

Hladké nohy: Triky, jak je dokonale oholit

reklama

Související témata: krása , ráno , triky , beauty , ranní rutina

reklama

Přečtěte si také

reklama