zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Letní oblečení: Vyvarujte se těchto chyb!

Tragické chyby v letním oblékání
Autor: istock.com Tragické chyby v letním oblékání
cernanm , Vydáno: 21.07.2017
Všechny se tolik těšíme na léto, a tak by byla chyba zkazit si ho tím, že budeme chybovat zrovna v letním oblečení. Čeho se tedy musíme vyvarovat?

reklama

Toužíme vypadat jako bohyně, jako víly, jako sen každého muže, nicméně v takovém případě nelze obléknout cokoli, co na nás vypadne ze skříně. Co na sebe v létě, to si musíme pečlivě rozmyslet, aby se nestala některá z následujících hrubých chyb. Zejména máte-li letní "lovecké" úmysly a chcete-li se seznámit s perspektivním mužem, o to víc je třeba dbát na letní vzhled.

Čeho se tedy musíme vyvarovat právě v letním oblečení?

Beztvará roucha

Ženy mají ve zvyku zakrývat přebytečné kilogramy rozměrnými rouchy, pytlovitými halenami, které mnohdy už nemají daleko k menším stanům. Dámy, na tyto haleny pokud možno zapomeňte, vašemu vzhledu většinou stoprocentně uškodí. Muži se shodují na tom, že divné beztvaré hábity ubírají ženám na přitažlivosti a zbytečně přidávají na věku. Nebrat!

Legíny

Není to oblečení pro každého a pro každou příležitost. Vzít si je na letní procházku není špatný nápad, ale pozor. Ne každý muž legíny, kterým se říká také elasťáky, zkrátka dámské přiléhavé kalhoty, vítá. Z mužských řad se ozývají hlasy, že elastické kalhoty vypadají na ženách podivně, a jakmile mají dámy třeba jen jediný kilogram navíc, tento až příliš přiléhavý oděv to nemilosrdně prozradí.

Zástěry

Všichni si je vybavujeme, s oblibou je oblékaly naše babičky. Ve své době by se babička bez zástěry hledala jen těžko, dnes už jsou starší dámy moderní a oblékají se odvážněji. Přesto se zástěry k hrůze všech milovníků hezkých a vkusných oděvů znovu objevily. Tento typ šatů oblékají v současné době celebrity, jedná se o drahé značkové kousky, které však ze všeho nejvíce připomínají zástěru, případně župan anebo pracovní oděv. Zástěrovité šaty vypadají příšerně a nejsou ani za mák sexy.

Žabky

Před typickou letní obuví varují lékaři: citelně škodí nohám. Jenže žabky jsou snad nejoblíbenějšími letními botkami, nosily se i za socialismu, tehdy se jim říkalo vietnamky. Mužům se ženské nohy v žabkách nelíbí zdaleka tolik, jako když si dáma obuje lodičky na vysokém podpatku. Tady ale pány musíme upozornit, že k vodě je skutečně praktičtější obout si žabky.

A pokud nevíte, které žabky vybrat, zde je malá inspirace!

Pánský styl

Občas je velmi lákavé narazit například ve slevách na letní mikinu, nátělník či dokonce kalhoty, které najdete v pánském oddělení. Radíme, do pánské konfekce nenakukujte. Nacházejí se tu oděvy určené právě pro muže, častokrát si s ženskými křivkami neumí vůbec poradit. Kvůli tomu přidají několik kil navíc, ačkoliv za to vlastně nemohou, protože byly šité na úplně jiné tělesné proporce. I sebekvalitnější kousek vás pak může zklamat. Navíc, strohý   pánský styl se do letního dne nehodí. Pestré šaty s květinovým vzorem budou mnohem slušivější, nemyslíte?

Přečtěte si také:

Jaké plavky se nosily v roce, kdy jste se narodila?

1963 - německá herečka Elke Sommer

plavky 63

K vodě jsou ideální, ale nenoste je celý den

Letní žabky: Co o nich nevíte a měli byste?

Znáte nejvíc cool typy slunečních brýlí? Tady jsou!

Znáte nejvíc cool typy slunečních brýlí? Tady jsou!

autor: EM

reklama

Související témata: móda , oblečení , legíny , žabky , flip flop , co nosit v létě , tuniky , pánský styl , módní faux pas

reklama

Přečtěte si také

reklama