Máte širokou nebo úzkou nohu? Odbornice radí, jaké boty vybrat

Ne každá žena má úplně ideální tvar a velikost nohy. Jaké boty vybrat na širokou nebo naopak úzkou nohu?

Pokud máte trochu širší tvar chodidla, jistě řešíte při nákupu bot základní věc - aby vás netlačily. Řada žen si kupuje boty, které je trochu tlačí, s tím, že se roztáhnou. Ale ono to není jen tak. Jak jsme se dozvěděli od Lindy Vaňkové, majitelky obchodu Cliché Schoes, některé boty prostě neroztáhnete a zbytečně vám budou ležet doma ve skříni.

Linda nám prozradila, na co se při nákupu zaměřit, jaké detaily u bot sledovat, aby vám dokonale seděly, když máte širokou nebo naopak úzkou nohu. A přidala i pár tipů pro ty, které trápí vbočené palce, takzvané haluxy. Podívejte se na video v úvodu článku.

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.