Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Módní trendy, které se míjí s realitou. Chápete jejich logiku?

Některé trendy, které nám vymyslí hrstka mocných návrhářů jsou sice působivé, ale tu a tam úplně mimo běžnou realitu, fyzikální zákony i mantinely lidského těla. Souhlasíte?
Vydáno: 26.02.2018
Některé módní trendy nám hlava nebere
Autor: instagram Některé módní trendy nám hlava nebere
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cožpak nechodí ven? Nepotí se a neopalují? Jak myslí, že tohle budu nosit? Takové otázky si kladete, když nevěřícně kroutíte hlavou nad novým módním hitem. Pravda, jde tu o módní průmysl(!) nikoli o pohodlné pracovní oblečení, ale přesto…Představujeme několik trendy módních úletů, se kterými si běžná žena neví příliš rady…

Bandážové plavky

Je na sklonku zimy a vy, celá bílá jako křída, vyrážíte na dubajskou/kanárskou/zanzibarskou pláž. Všem je jasné, že jste odněkud z Evropy a máte zrovna vysněnou dovolenou, protože odstín vaší kůže připomíná barvou i konzistencí tvaroh s pupínky, protkaný modrými žilkami.

Máte je s sebou! Ty skvělé bandážové plavky, kde se šňůrky a popruhy kříží v sexy cestičkách po vašem těle. Prozradí nám však někdo, jak se v tom máte koupat a opalovat, aniž byste večer nevypadala jako spálená zebra? Možná jsou myšleny na poslední den pobytu, kdy je vaše kůže už jako med a bronz….

Bandážové plavky jsou zvláštní trend Foto: Bandážové plavky jsou zvláštní trend, Foto: instagram.com/swimpoint

Slippers s kožešinou

“Dostala jsem je od manžela k Vánocům! Vysněné super značkové slippers nazouváky bez paty, vystlané pravým kožíškem. Málem jsem z nich upadla radostí, než…jsem je obula,” vypráví Karolina. První otázka zněla, kdy na ně přijde řada. Pochopitelně se nosí na holou nohu! Takže v zimě? Vidíte se, jak běháte v chlupatých pantoflích, když mrzne? Na jaře? To už kožešinky moc nosit nechcete a jarní sluníčko může být zrádně teplé. V létě? Budete vypadat jako cvok a nohy se budou koupat ve vlastní šťávě. Nevadí, stejně je obujete. Zjištění? Bosá noha na liščím kožíšku šíleně klouže a potí se, boty byste potřebovala o číslo větší, protože je toho uvnitř moc…Ještě, že má Ježíšek paragon a prodavačka na Pařížské pochopení.

Jak se tohle jen nosí? Naboso? S ponožkami? Foto: Jak se tohle jen nosí? Naboso? S ponožkami?, Foto: instagram.com/guccisfeed

Overaly

Co overaly ovládly obchody, má nějaký doma ve skříni skoro každá z nás. Proč ne? Na první pohled jsou tak praktické! Dva v jednom, nic nevymýšlíte, prostě oblékněte a oslňte svět. Dokud stojíte, vypadají skvěle (alespoň ze předu, zadkům moc nepřejí). Ve chvíli, kdy si sedáte, začnou působit skryté fyzikální síly a vlastnosti materiálu. Ty látku šíleně napnou přes záda a zadek, rozuměj tedy zaříznou, nohavice tím pádem vyjednou vzhůru na “havlovky” a v klíně se udělá veliký fald látky, který je všechno, jen ne sexy. O tom, jak složitě to probíhá, když se vám chce na malou, ani nemluvě!

PŘEČTĚTE SI: COST PER WEAR - A JAKÁ JE VAŠE CENA ZA 1 NOŠENÍ?

Igelitový kabát

Přišel s tím na jaro Chanel a uvidíme, jestli se igelitové kabáty, klobouky, sukně a šaty chytí i v mainstreamových šatnících módychtivých žen. Uznáváme, že jsou praktické. Pokecáte ze zmrzlinou? Žádný problém, stačí utřít. Ale považte, ten kvasinkový ráj na kůži…Vždyť z vás bude vlastně chodící pařeniště. 

Pláštěnka je dobrá věc, ale... Foto: Pláštěnka je dobrá věc, ale..., Foto: instagram.com/mixpixfashionix

Nohy bez punčoch

Víme, že nosit punčochy do společnosti je totálně out. Která hvězda neuposlechne a vyrazí v “tělovkách” je v očích módní policie mrtvá. Budiž, ale tento trend odsoudil ubohé módní maniačky do nenošení punčocháčů ani v zimě k normálním sukním. Tváří se, jak kdyby se nechumelilo (a nemrzlo) a pobíhají po metropolích v lodičkách či sandálech naboso. K tomu ovšem patří obří kožich a velký oversize svetr, jako na Sibiř… Kráso, trp!

Holé nohy v zimě. Přijde vám to v pořádku? Foto: Holé nohy v zimě. Přijde vám to v pořádku?, Foto: wheretoget.it

Minikabelička

Dokud se minikabelky nosily na večer, mělo to svou logiku! Ke krásným šatům se přeci nehodí nějaká “taška”. Malinké kabeličky však pronikly i na běžné denní nošení. Vysvětlí nám někdo, prosím, jak se do ní vejde peněženka, klíče, smartphone, pudřenka, kapesníčky a jablko na sváču? O rohlících pro hladové děti a nebo diáři a pracovních poznámkách ani nemluvě…

Co se do tak malé věci může vejít? Foto: Co se do tak malé věci může vejít?, Foto: instagram.com/annainstyle

Mohlo by vás také zajímat z oblasti módy:

Nenakupujte bezhlavě, mohlo by se vám to prodražit

9 věcí, o kterých vám prodavači v obchodech s módou nikdy neřeknou

Jsou módní klišé, které jsou prostě nesmrtelné

5 nesmrtelných módních klišé, která mají hroší kůži

Pánské sako, blůza po babičce nebo manšestráky? Ano!

5 překvapivých trendů, které si půjčte z rodinného šatníku

autor: KU

Článek je zařazen v: plavky, módní trendy, pláštěnka, chlupaté boty, bandážové plavky
Reklama