Móda a krása

30. srpna 2017 10:00

Martina Čerňanská

5 překvapivých trendů, které si půjčte z rodinného šatníku

“Tohle bych si NIKDY neoblékla,” je věta, kterou milovnice módy nevyslovují. Dobře vědí, že některé věci, jakkoli se zdají divné nebo nemoderní, se zkrátka jednou vrátí a budou neskutečně in… Které nás doženou letos?

Sako po tátovi

Nepolemizujte s modelkami, které se živí pobíháním z přehlídky na přehlídku, že tohle opravdu divné, velké kostkované sako přece nemůžou myslet vážně! Můžou a myslí. Nejvíce zabodujete v oversize dvouřadovém saku s esterházy kostkou, které si přehodíte přes tričko s obrázkem.

Manšestr po dědovi

Doufali jste, že se už nikdy nevrátí? Smůla, manšestr je zpět! Letošní podzim si bez něj módní fanatičky nemohou užít. Jak moc se ujme v řadách masy, to je zatím otázka za milion, ale první instagramové vlaštovky už vylétly. Pokud chcete vypadat, že se vyznáte, ale nemáte odvahy na rozdávání, začněte zlehka, třeba manšestrovou čepicí, ta se dá vždycky sundat, ne?

Džíny po mámě

Džíny po “boyfriendovi” dejte k ledu nebo alespoň hluboko do skříně. Teď se nosí něco na způsob “máma se zapomněla v devadesátkách”. Je to sice mírně asexuální a chlapi vás v tom neocení, ale co bychom nepoložily na oltář trendů! Džíny musí vypadat, že jste si je vypůjčila z fundusu Beverly HIlls 90210, tzn. modré s vysokým pasem. Pokud na to nemáte, pokračujte ve slimkách nebo klasice, to nebolí.

Mikina po bráchovi

S nápisem, kapucou a hooodně velká pokud možno. Zajímavé je, že už vám nemusí být patnáct a bude to v pořádku. Tenhle trend není úplně špatný, pokud uvážíte, co všechno se do mikinového stanu dá schovat. Budete jak v pokojíčku a pořád ukrutně trendy!

Blůza po babičce

Jestli chcete vědět jak na to, podívejte se na instagram Daniely Peštové. Té by samozřejmě slušel i pytlík od mlíka, ale jako inspirace se rozhodně hodí. Blůza (nebo šaty!), která je letos tak nesmírně ceněná, skutečně vypadá, jako byste si ji vypůjčila od své prababičky. Kytičkové vzorky, nabírané sámky, pěkně ke krku a malé knoflíčky nebo lemování k tomu. Tak šup na půdu a uvidíte, že tam v krabicích čeká módní poklad!

Přečtěte si i další články z oblasti módy:

autor: KU


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.