zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

5 překvapivých trendů, které si půjčte z rodinného šatníku

Pánské sako, blůza po babičce nebo manšestráky? Ano!
Autor: Instagram.com Pánské sako, blůza po babičce nebo manšestráky? Ano!
cernanm , Vydáno: 30.08.2017
“Tohle bych si NIKDY neoblékla,” je věta, kterou milovnice módy nevyslovují. Dobře vědí, že některé věci, jakkoli se zdají divné nebo nemoderní, se zkrátka jednou vrátí a budou neskutečně in… Které nás doženou letos?

reklama

Sako po tátovi

Nepolemizujte s modelkami, které se živí pobíháním z přehlídky na přehlídku, že tohle opravdu divné, velké kostkované sako přece nemůžou myslet vážně! Můžou a myslí. Nejvíce zabodujete v oversize dvouřadovém saku s esterházy kostkou, které si přehodíte přes tričko s obrázkem.

Manšestr po dědovi

Doufali jste, že se už nikdy nevrátí? Smůla, manšestr je zpět! Letošní podzim si bez něj módní fanatičky nemohou užít. Jak moc se ujme v řadách masy, to je zatím otázka za milion, ale první instagramové vlaštovky už vylétly. Pokud chcete vypadat, že se vyznáte, ale nemáte odvahy na rozdávání, začněte zlehka, třeba manšestrovou čepicí, ta se dá vždycky sundat, ne?

Džíny po mámě

Džíny po “boyfriendovi” dejte k ledu nebo alespoň hluboko do skříně. Teď se nosí něco na způsob “máma se zapomněla v devadesátkách”. Je to sice mírně asexuální a chlapi vás v tom neocení, ale co bychom nepoložily na oltář trendů! Džíny musí vypadat, že jste si je vypůjčila z fundusu Beverly HIlls 90210, tzn. modré s vysokým pasem. Pokud na to nemáte, pokračujte ve slimkách nebo klasice, to nebolí.

Mikina po bráchovi

S nápisem, kapucou a hooodně velká pokud možno. Zajímavé je, že už vám nemusí být patnáct a bude to v pořádku. Tenhle trend není úplně špatný, pokud uvážíte, co všechno se do mikinového stanu dá schovat. Budete jak v pokojíčku a pořád ukrutně trendy!

Blůza po babičce

Jestli chcete vědět jak na to, podívejte se na instagram Daniely Peštové. Té by samozřejmě slušel i pytlík od mlíka, ale jako inspirace se rozhodně hodí. Blůza (nebo šaty!), která je letos tak nesmírně ceněná, skutečně vypadá, jako byste si ji vypůjčila od své prababičky. Kytičkové vzorky, nabírané sámky, pěkně ke krku a malé knoflíčky nebo lemování k tomu. Tak šup na půdu a uvidíte, že tam v krabicích čeká módní poklad!

Přečtěte si i další články z oblasti módy:

10 způsobů, jak vypadat luxusně, i když na to nemáte

V životě jsou rozhodně důležitější věci než je drahý vzhled. Ale pokud po něm někde v koutku duše marnivě toužíte, i když vaše konto těmto touhám naprosto neodpovídá, máme pro vás pár dobrých rad, jak si k luxusní image pomoci za pár korun.

Neutrální barvy

jak vypadat luxusně - neutrální barvy

Do svého šatníku zařaďte v zásadě neutrální barvy, jako je bílá, béžová, šedá, tmavomodrá nebo černá. Můžete je nesčetněkrát kombinovat, všechny se k sobě hodí a vždy budete vypadat elegantně. Pak stačí outfit oživit výrazným doplňkem a výsledek nikoho nenechá na pochybách, že máte vkus.

Při nákupu oblečení přes internet bývá těžké trefit se do správné velikosti

Nákup oblečení na internetu: Proč často netrefíte správnou velikost?

Módní ikony instagramu (zleva): Olivia Palermo, Giovanna Engelbert, Amanda Shadforth

Módní ikony instagramu: Co od nich můžeme odkoukat?

autor: KU

Související témata: nejnovější trendy , manšestráky , vintage oblečení , boyfriend džíny

reklama

Přečtěte si také