Móda a krása

8. května 2017 14:00

Martina Čerňanská

Nový vlasový hit pro jaro a léto: COPY

TOP STAR magazín 2017 (18) - Agáta - Módní akademie 16 - Copánky

Pokud přemýšlíte nad novým účesem na léto, tak ještě než vyrazíte ke kadeřníkovi a shodíte vaše dlouho pěstěné vlasy, podívejte se na letošní hit - barevné copy. My se do tohoto trendu naprosto zamilovaly!

Pomalu ale jistě se blíží čas letních dovolených, festivalů a dnů volna. Obchody jsou již zaplaveny letními kolekcemi a dokonce i to počasí, zdá se, se umoudřilo a přece jen to vypadá, že léto nakonec dorazí i k nám do Česka.

S prvními slunečnými paprsky jistě přemýšlíte nejen nad novými plavkami a letními šaty, ale i nad účesem. Pokud chcete letos být opravdu trendy a zároveň se tak trochu zbavit starostí co s účesem, vsaďte na letošní hit – barevné copy. Tento účes vám vydrží až týden a nemusíte se o něj vůbec starat!

A pozor – nyní nemluvíme o drobných rasta copáncích, kam se připlete barevná bavlnka a byly trendy před již mnoha lety, ale o elegantním účesu, ve kterém můžete vyrazit jak do práce, tak na dovolenou či letní festival. Do účesu se dají dokonce zakomponovat stříbrné kroužky, díky kterým celý účes ještě podzvednete.

A že je tento typ účesu opravdu hit, dokazuje i fakt, že barevné či jinak dozdobené copy nosí i mnoho českých celebrit, mj. Agáta Prachařová, Eva Decastelo, Míša Doubravová, Nikol Trojanová a další.

Co vy na to? Půjdete do toho? Pokud stále váháte, podívejte se do naší fotogalerie:

Připravila: Martina Hrušková