Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
Reklama

Plážová móda aneb Jak být i s minimem oblečení za hvězdu

Vydáno: 10.07.2015
Dlouhé rozevláté šaty jsou oblíbenou letní stálicí
Autor: Thinkstock Dlouhé rozevláté šaty jsou oblíbenou letní stálicí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byla by velká škoda plážový šatník smrsknout jen na plavky. Ukážeme vám kousky, které vám přidají na sex-appealu a místní domorodci se kolem vás budou rojit jako vosy na bonbon.

Plavky: Na dovolenou alespoň dvoje!

Říkáte si, že jenom stěží ukořistíte v obchodě plavky, které by vám sedly, natožpak abyste se sháněla ještě po jednom modelu navíc? Rozhodně se vám to vyplatí. To nejhorší, co totiž můžete udělat, je jít v mokrých plavkách do hotelu na oběd nebo se po obědě zpátky převléct do mokrých plavek. A navíc se můžete bezchybně opálit, protože co neukáže slunci první model, to hravě zvládne ten druhý nebo klidně i ten třetí.

Naprostým hitem jsou plavky s vysokými kalhotkami, které působí jako proklatě sexy „bombarďáky“. Tento střih sluší ženám, co mají šťavnaté křivky, tak pokud vás jimi příroda vybavila, určitě se nezdráhejte a vyberte si ty, co prodají vaše tvary. O tom, jak si vybrat plavky podle postavy, jsme psali v našem plavkovém průvodci.

Pokud nemáte odvahu vytasit se v klasických dvoudílných plavkách a ty jednodílné vám přijdou nudné, vyzkoušejte koupací šaty. V nich se určitě budete cítit žensky a příjemně.

FotorCreated Foto:

Jako pavučina: Barevné tuniky jsou v létě stálicí

Pokud si budete chtít z pláže odběhnout do apartmánu pro zapomenutou peněženku nebo k plážovému baru pro osvěžující občerstvení, určitě se budete cítit lépe, když si přes plavky přehodíte tuniku nebo zajímavě řešený kaftan. Tyto modely klidně slaďte barevně podle tónu vašich plavek a věřte tomu, že pánové vás budou propalovat pohledem jednou tolik, protože zdánlivá průhlednost a plavky, co lahodí vašim křivkám, budou představovat lákavou podívanou. A navíc vy se budete cítit pevně v kramflecích, protože jste oděná svůdně jako chytrá horákyně.

FotorCreated1 Foto:

 

Tip: Pokud nenatrefíte na žádnou slušivou tuniku nebo kaftan zvolte pareo, které ztělesňuje  elegantní, líbivý a slušivý doplněk k plavkám. Rázem si tak vykouzlíte mini sukni, co se bude vlnit s každým vaším pohybem, nebo elegantní šaty. Takhle jednoduše si je uvážete:

Pareo-Bağlama-Şekilleri Foto:

Maxi rozevláté šaty, slamák, žabky a vyráží se!

K moři se vyloženě hodí dlouhé letní šaty, na které natrefíte v mnoha barvách a stylech. Nádherně prodlouží ženskou siluetu a také polichotí těm správným proporcím. Krásná je smaragdově zelená, orchidejově fialová, divočina à la květinový vzor nebo námořnické motivy, co si nádherně rozumějí s atmosférou moře. Na procházku městem si vezměte i slaměný klobouk s širokou mašlí a pohodlné sandálky nebo oblíbené žabky. A zapomenout nemůžeme ani na háčkovanou tašku nebo látkovou kabelku přes rameno.

FotorCreated2 Foto:

 

Plážová bižuterie: Okouzlete barvami

K létu se vyloženě hodí XXL náušnice, náhrdelníky a náramky – čím pestřejší a nápaditější a barevnější, tím lepší. Využijte toho, že právě v letním vyhřátém období se můžete pěkně originálně vyřádit. Frčí květinové čelenky, perly, motivy mušlí, květinové i zvířecí motivy.

Jsou jednoduché a sluší každé ženě

VYROBTE SI: Slušivé letní náramky

len

Článek je zařazen v: oblečení, móda na pláž, letní móda, plážová móda
Reklama