Móda a krása

10. července 2015 04:50

Anna Kopečková

Plážová móda aneb Jak být i s minimem oblečení za hvězdu

Plážová móda aneb Jak být i s minimem oblečení za hvězdu

Byla by velká škoda plážový šatník smrsknout jen na plavky. Ukážeme vám kousky, které vám přidají na sex-appealu a místní domorodci se kolem vás budou rojit jako vosy na bonbon.

Plavky: Na dovolenou alespoň dvoje!

Říkáte si, že jenom stěží ukořistíte v obchodě plavky, které by vám sedly, natožpak abyste se sháněla ještě po jednom modelu navíc? Rozhodně se vám to vyplatí. To nejhorší, co totiž můžete udělat, je jít v mokrých plavkách do hotelu na oběd nebo se po obědě zpátky převléct do mokrých plavek. A navíc se můžete bezchybně opálit, protože co neukáže slunci první model, to hravě zvládne ten druhý nebo klidně i ten třetí.

Naprostým hitem jsou plavky s vysokými kalhotkami, které působí jako proklatě sexy „bombarďáky“. Tento střih sluší ženám, co mají šťavnaté křivky, tak pokud vás jimi příroda vybavila, určitě se nezdráhejte a vyberte si ty, co prodají vaše tvary. O tom, jak si vybrat plavky podle postavy, jsme psali v našem plavkovém průvodci.

Pokud nemáte odvahu vytasit se v klasických dvoudílných plavkách a ty jednodílné vám přijdou nudné, vyzkoušejte koupací šaty. V nich se určitě budete cítit žensky a příjemně.

Jako pavučina: Barevné tuniky jsou v létě stálicí

Pokud si budete chtít z pláže odběhnout do apartmánu pro zapomenutou peněženku nebo k plážovému baru pro osvěžující občerstvení, určitě se budete cítit lépe, když si přes plavky přehodíte tuniku nebo zajímavě řešený kaftan. Tyto modely klidně slaďte barevně podle tónu vašich plavek a věřte tomu, že pánové vás budou propalovat pohledem jednou tolik, protože zdánlivá průhlednost a plavky, co lahodí vašim křivkám, budou představovat lákavou podívanou. A navíc vy se budete cítit pevně v kramflecích, protože jste oděná svůdně jako chytrá horákyně.

Tip: Pokud nenatrefíte na žádnou slušivou tuniku nebo kaftan zvolte pareo, které ztělesňuje elegantní, líbivý a slušivý doplněk k plavkám. Rázem si tak vykouzlíte mini sukni, co se bude vlnit s každým vaším pohybem, nebo elegantní šaty. Takhle jednoduše si je uvážete:

Maxi rozevláté šaty, slamák, žabky a vyráží se!

K moři se vyloženě hodí dlouhé letní šaty, na které natrefíte v mnoha barvách a stylech. Nádherně prodlouží ženskou siluetu a také polichotí těm správným proporcím. Krásná je smaragdově zelená, orchidejově fialová, divočina à la květinový vzor nebo námořnické motivy, co si nádherně rozumějí s atmosférou moře. Na procházku městem si vezměte i slaměný klobouk s širokou mašlí a pohodlné sandálky nebo oblíbené žabky. A zapomenout nemůžeme ani na háčkovanou tašku nebo látkovou kabelku přes rameno.

Plážová bižuterie: Okouzlete barvami

K létu se vyloženě hodí XXL náušnice, náhrdelníky a náramky – čím pestřejší a nápaditější a barevnější, tím lepší. Využijte toho, že právě v letním vyhřátém období se můžete pěkně originálně vyřádit. Frčí květinové čelenky, perly, motivy mušlí, květinové i zvířecí motivy.

len

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.