Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Proměna Martiny: Z unavené blondýny je sexy brunetka + VELKÁ SOUTĚŽ

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Martina Baránková má za sebou složité životní období a cítila, že potřebuje změnu nejen v životě, ale i pokud jde o vizáž. Dokázal tým pořadu splnit její očekávání?
Vydáno: 11.10.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Martina Baránková má za sebou dost těžké dva roky. Po třinácti letech vztahu přišla o svého partnera a otce jejího dnes jedenáctiletého syna. Navíc je momentálně bez práce a se synem bydlí u své matky, o kterou se musí starat. A aby toho nebylo málo, kvůli nemoci přibrala skoro dvacet kilo, které se postupně snaží shodit, ale jde to všechno pomalu.

„Do pořadu se hlásím, protože mám pocit, že se za mě můj syn začíná stydět, a proto s tím chci konečně něco udělat,“ svěřila se před proměnou Martina.

promena.00_08_38_08.Still002 Foto:

Práce se tentokrát ujal ryze ženský tým - královna make-upu Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná, které znáte již z minulých dílů, a o největší změnu se postarala kadeřnice Andrea Pavlíčková z Hair studia Honza Kořínek. Na proměně celému týmu hodně záleželo už proto, že Martina je na všechno sama. „My se jí pokusíme pomoci alespoň v tom směru, aby se cítila a vypadala lépe,“ konstatovala Klaudie Havlová.

promena.00_17_02_21.Still005 Foto:

Největší změna čekala Martinu hned na začátku. Kadeřnice Andrea se totiž okamžitě rozhodla obarvit její vlasy nahnědo. Martina měla vlasy špatně ostříhané a hodně zničené domácím barvením a odbarvováním. Navíc byly dost krátké. Andrea proto nejdříve použila na vlasy výživu, pak vlasy obarvila na odstín moka, který je v současné době trendy, a v oblasti krku je trochu vystříhala.

promena.00_39_46_20.Still012 Foto:

Pokud jde o líčení a kosmetiku, Martina se příliš nerozmazluje. Hlavně v létě make-up přes den téměř nepoužívá, na nalíčení jí stačí řasenka a lesk na rty. První, čeho si vizážistka Klaudie na Martině všimla, byla stárnoucí pleť kolem očí. Proto ji doporučila začít používat oční krém. Zvolila pro Martinu výraznější líčení, ale aby nepůsobila přemalovaně, použila Klaudie jemnější odstíny. Také zvýraznila obočí, které by mělo korespondovat s novou, tmavší barvou vlasů.

promena.00_48_37_06.Still014 Foto:

A co vybrala pro Martinu stylistka Bětka? Problematickou partií Martiny je bříško, proto se Bětka při stylingu zaměřila právě na zamaskování této části. Martina se nejlépe cítí v černém oblečení, takže pro ni vybrala černé kalhoty s vyšším pasem, který břicho krásně stáhne, a delší tuniku s květinovým vzorem, který odpoutá pozornost od bříška. Vše doplnila šperkem, který prodlouží siluetu trupu a lodičky, které také uberou pár kilo.

A jak to dopadlo?

FotorCreated1 Foto:

Martina se dočkala opravdu velké změny. Chcete vidět, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla? Podívejte se na video v úvodu článku.

A ještě si můžete zasoutěžit. Tentokrát je výhra opravdu veliká:

Zbavit se chloupků trvale a úplně bezbolestně? Jde to!

Zbavte se chloupků navždy: VELKÁ SOUTĚŽ o laserovou epilaci v hodnotě 30 000 Kč!

 

 

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

 

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!

Lenka byla z proměny nadšená

Proměna bankovní úřednice Lenky: Tuhle krásku už nikdo nepřehlédne!

 

 

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Jak tým proměnil paní Ivanu?

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Jak proměnil tým paní Moniku?

Proměna paní Moniky: V pořadu NEW LOOK omládla o několik let + SOUTĚŽ

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

 


 


Článek je zařazen v: proměna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama