Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Zbavte se chloupků navždy: VELKÁ SOUTĚŽ o laserovou epilaci v hodnotě 30 000 Kč!

Chloupky trápí, bohužel, téměř každou z nás. Kolikrát týdně musíte vzít do ruky žiletku nebo pinzetu, abyste se jich zbavila? A co se jich zbavit navždy?
Vydáno: 10.10.2015, Anna Kopečková
Zbavit se chloupků trvale a úplně bezbolestně? Jde to!
Zbavit se chloupků trvale a úplně bezbolestně? Jde to! Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

 

Metod, jak se chloupků zbavit, je celá řada. Tou nejefektivnější je laserová epilace, tedy trvalé odstranění chloupků i s vlasovými folikuly. Pokud se rozhodnete podstoupit epilaci - kdekoliv na těle - dbejte na výběr studia a přístroje, kterým je epilace prováděna. Na trhu je totiž velká spousta přístrojů, které váš požadavek nesplní.

 

Epilace zadarmo

Jedna (nebo jeden) z vás si nyní bude moci vyzkoušet luxusní epilaci laserovým přístrojem nové generace SOPRANO. Je jedinečná tím, že tento laser je daleko rychlejší a šetrnější, než starší typy laserů. Ošetření je zcela bezbolestné, můžete ho podstoupit během celého roku, je vhodné i pro tmavou pokožku a lze ho provádět na kterékoli části těla. Díky přístroji lze trvale odstranit všechny barvy chloupků mimo chloupků šedivých, které neobsahují melanin. Velmi účinně ale působí na chloupky tmavé. U světlých chloupků je potřeba počítat s více sezeními.

Určitě vás potěší i to, že nemusíte nechávat chloupky narůst, protože ošetření se podstupuje po oholení.

11922837_917457771659312_9102191830489384981_o Foto:

Spokojenou klientkou, která epilaci laserem SOPRANO pravidelně podstupuje, je i Miss 2009 Aneta Vignerová.

 

Jak ošetření probíhá

Epilace se provádí na čerstvě oholené pokožce. Na ošetřovanou lokalitu se nanese slabá vrstva ultrazvukového chladicího gelu, který zajistí pohlcování tepla pro absorbovanou a odráženou energii, poskytne určité chlazení a tím zvýší pohodlí klienta. Ošetření probíhá v pohybu, tzv. IN-MOTION. To znamená, že zasáhne celou oblast, kterou chcete epilovat.

Zkuste štěstí

Pokud také toužíte po hladké a sametové pokožce bez jediného chloupku, můžete ji mít. Pořad NEW LOOK společně s naším webem Prima Ženy pro vás mají soutěž o poukázku na třicet tisíc korun na laserovou epilaci, kterou si budete moci dopřát v Praze nebo Brně.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku ZDE.

 

Knír

Depilace v obličeji: Pryč s knírem a bradkou!

 

Holit nebo neholit?

Chloupky: Nesmysl a hnus nebo přirozená ochrana?

 

Článek je zařazen v: holení, epilace, chloupky, laser
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama