Zbavte se chloupků navždy: VELKÁ SOUTĚŽ o laserovou epilaci v hodnotě 30 000 Kč!

Chloupky trápí, bohužel, téměř každou z nás. Kolikrát týdně musíte vzít do ruky žiletku nebo pinzetu, abyste se jich zbavila? A co se jich zbavit navždy?

Metod, jak se chloupků zbavit, je celá řada. Tou nejefektivnější je laserová epilace, tedy trvalé odstranění chloupků i s vlasovými folikuly. Pokud se rozhodnete podstoupit epilaci - kdekoliv na těle - dbejte na výběr studia a přístroje, kterým je epilace prováděna. Na trhu je totiž velká spousta přístrojů, které váš požadavek nesplní.

Epilace zadarmo

Jedna (nebo jeden) z vás si nyní bude moci vyzkoušet luxusní epilaci laserovým přístrojem nové generace SOPRANO. Je jedinečná tím, že tento laser je daleko rychlejší a šetrnější, než starší typy laserů. Ošetření je zcela bezbolestné, můžete ho podstoupit během celého roku, je vhodné i pro tmavou pokožku a lze ho provádět na kterékoli části těla. Díky přístroji lze trvale odstranit všechny barvy chloupků mimo chloupků šedivých, které neobsahují melanin. Velmi účinně ale působí na chloupky tmavé. U světlých chloupků je potřeba počítat s více sezeními.

Určitě vás potěší i to, že nemusíte nechávat chloupky narůst, protože ošetření se podstupuje po oholení.

Spokojenou klientkou, která epilaci laserem SOPRANO pravidelně podstupuje, je i Miss 2009 Aneta Vignerová.

Jak ošetření probíhá

Epilace se provádí na čerstvě oholené pokožce. Na ošetřovanou lokalitu se nanese slabá vrstva ultrazvukového chladicího gelu, který zajistí pohlcování tepla pro absorbovanou a odráženou energii, poskytne určité chlazení a tím zvýší pohodlí klienta. Ošetření probíhá v pohybu, tzv. IN-MOTION. To znamená, že zasáhne celou oblast, kterou chcete epilovat.

Zkuste štěstí

Pokud také toužíte po hladké a sametové pokožce bez jediného chloupku, můžete ji mít. Pořad NEW LOOK společně s naším webem Prima Ženy pro vás mají soutěž o poukázku na třicet tisíc korun na laserovou epilaci, kterou si budete moci dopřát v Praze nebo Brně.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.