zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

ROZHOVOR Monika Leová: Slunce mě dobíjí

Monika Leová
Autor: Hermína / Prima Monika Leová
cernanm , Vydáno: 05.07.2016
Exotická kráska a Miss Earth pro rok 2013 Monika Leová je už nějaký ten pátek stálicí u nás na Primě. 12. srpna 2013 přesně v 17.40 se totiž poprvé ukázala v roli moderátorky Odpoledních zpráv a od té doby ji v této roli můžete vídat pravidelně.

reklama

Nadále se věnuje i modelingu a studiu na VŠE. Kromě toho také hodně sportuje a cestuje. Monča je prostě ten typ, kterému nikdy nedochází energie a dobrá nálada a za sebe můžu říct, že jakékoliv setkání s ní mě vždy spolehlivě nabije na celý den:) A protože právě začalo léto, připravily jsme pro vás takový malý beauty rozhovor:

Je léto, máš ráda toto roční období nebo jsi spíš zimní typ?

Jsem určitě letní typ. Nejraději bych byla, kdyby zima byla jen na horách a všude jinde teplo. Slunce mi dodává energii a hlavně “jako asi každá žena” jsem pořád zmrzlá.

Chystáš se někam během letních měsíců na dovolenou?

O letních prázdninách se na dovolenou nechystáme, užíváme si teplé počasí v Čechách. Jezdím na sportní kurzy, na vodu, atd.. Dovolenou u moře mám raději v zimních měsících. To mě úplně nabije a zimu tak přečkám snáze.

Monika Leová Foto:

O tobě se ví, že jsi vášnivá sportovkyně, které sporty si v létě užíváš nejvíc?

Poslední tři roky jsem si nejvíce oblíbila beach volejbal. Člověk se u toho opálí, posiluje celé tělo a vztah (tedy pokud hrajete s přítelem).

Jako modelka a moderátorka se o sebe musíš jistě náležite starat. Jak o sebe, kromě sportu, pečuješ? Chodíš pravidelně na kosmetiku, manikúru,...?

Bohužel kadeřnicí to u mě končí. Na kosmetiku, manikúru ani masáže nechodím. Akorát přítel má masérský kurz, tak ani nemá smysl někam chodit, masíruje skvěle a zadarmo :-D

Co líčení? Jakou kosmetiku ráda používáš?

Nikdy jsem nebyla na drahou kosmetiku, ale kvůli Primě, jelikož nás tím maskérky líčí, jsem si hodně oblíbila značku Mac. Používám od nich make-up, brozner a pudr. Do ostatních kousků tolik neinvestuji a rtěnky mám většinou od Essence, apod.

Co ty a móda? Jsi spíš kalhotový nebo šatový tip?

Móda mě samozřejmě baví, ráda nakupuji i různě kombinuji své kousky v šatníku. Myslím si, že je to u mě tak 60/40 (kalhoty/šaty), opravdu se to ale řídí podle nálady a příležitosti.

Máš nějaký tajný beauty tip, který bys našim čtenářkám prozradila?

Po návštěvě Austrálie jsem si hodně oblíbila kokosový olej. Používám ho po sprše na celé tělo. Kůže je neskutečně jemná, lesklá a navíc krásně voní.

připravila: Martina Čerňanská

Přečtěte si také:

Vypracované svaly má Katka z práce na rodinném poli

ROZHOVOR Kateřina Winterová: Obdivuji sílu bylinek

Pište si deník!

Pište si deník! Budete šťastnější a spokojenější

Nekompromisní Stalkerky

Stalkerky: Agátin trik na malá prsa

Související témata: Zprávy , miss , Monika Leová , Vietnam , odpolední zprávy , miss earth 2013

reklama

Přečtěte si také