Móda a krása

5. července 2016 04:50

Martina Čerňanská

ROZHOVOR Monika Leová: Slunce mě dobíjí

Exotická kráska a Miss Earth pro rok 2013 Monika Leová je už nějaký ten pátek stálicí u nás na Primě. 12. srpna 2013 přesně v 17.40 se totiž poprvé ukázala v roli moderátorky Odpoledních zpráv a od té doby ji v této roli můžete vídat pravidelně.

Nadále se věnuje i modelingu a studiu na VŠE. Kromě toho také hodně sportuje a cestuje. Monča je prostě ten typ, kterému nikdy nedochází energie a dobrá nálada a za sebe můžu říct, že jakékoliv setkání s ní mě vždy spolehlivě nabije na celý den:) A protože právě začalo léto, připravily jsme pro vás takový malý beauty rozhovor:

Je léto, máš ráda toto roční období nebo jsi spíš zimní typ?

Jsem určitě letní typ. Nejraději bych byla, kdyby zima byla jen na horách a všude jinde teplo. Slunce mi dodává energii a hlavně “jako asi každá žena” jsem pořád zmrzlá.

Chystáš se někam během letních měsíců na dovolenou?

O letních prázdninách se na dovolenou nechystáme, užíváme si teplé počasí v Čechách. Jezdím na sportní kurzy, na vodu, atd.. Dovolenou u moře mám raději v zimních měsících. To mě úplně nabije a zimu tak přečkám snáze.

O tobě se ví, že jsi vášnivá sportovkyně, které sporty si v létě užíváš nejvíc?

Poslední tři roky jsem si nejvíce oblíbila beach volejbal. Člověk se u toho opálí, posiluje celé tělo a vztah (tedy pokud hrajete s přítelem).

Jako modelka a moderátorka se o sebe musíš jistě náležite starat. Jak o sebe, kromě sportu, pečuješ? Chodíš pravidelně na kosmetiku, manikúru,...?

Bohužel kadeřnicí to u mě končí. Na kosmetiku, manikúru ani masáže nechodím. Akorát přítel má masérský kurz, tak ani nemá smysl někam chodit, masíruje skvěle a zadarmo :-D

Co líčení? Jakou kosmetiku ráda používáš?

Nikdy jsem nebyla na drahou kosmetiku, ale kvůli Primě, jelikož nás tím maskérky líčí, jsem si hodně oblíbila značku Mac. Používám od nich make-up, brozner a pudr. Do ostatních kousků tolik neinvestuji a rtěnky mám většinou od Essence, apod.

Co ty a móda? Jsi spíš kalhotový nebo šatový tip?

Móda mě samozřejmě baví, ráda nakupuji i různě kombinuji své kousky v šatníku. Myslím si, že je to u mě tak 60/40 (kalhoty/šaty), opravdu se to ale řídí podle nálady a příležitosti.

Máš nějaký tajný beauty tip, který bys našim čtenářkám prozradila?

Po návštěvě Austrálie jsem si hodně oblíbila kokosový olej. Používám ho po sprše na celé tělo. Kůže je neskutečně jemná, lesklá a navíc krásně voní.

připravila: Martina Čerňanská

Přečtěte si také:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.