Móda a krása

14. srpna 2015 04:20

Lucie Průchová

WOW! Nový hit Instagramu: Sexy chlapíci se fotí s vínem

Nový trend instagramových účtů se zaměřil na dobře vypadající muže, kteří mají v oblibě popíjení vína.

Instagramová stránka Muži a víno má v současné době cca 22 tisíc followerů a můžeme na ní najít svůdné chlapíky, jak relaxují v různých polohách a pózách se sklenkou vína. Příspěvků je zde přibližně 150, takže holky, fakt je na co se dívat :-)

Najdete tady chlápky ve vaně, na pláži nebo relaxující na balkoně a terase. Musíme říct, že většina z nich je opravdu k nakousnutí. Na stránkách najdete dokonce i prince Harryho.

Účet je ve vlastnictví milánské webové stránky www.winophy.com/menandwine, která vyzývá své zákazníky, aby nahrávali obrázky s hashtag #menandwine.

Ale je nám úplně jasné, že v tomto případě vydá jeden obrázek za 1000 slov, takže už vás nebudeme zdržovat zbytečnými řečmi a necháme vás, abyste se dostali k tomu hlavnímu – ja sexy mužská těla pózující s orosenou skleničkou výtečného moku.

Příjemnou zábavu:

Na další takovéto fotografie se můžete podívat na již zmiňovaném instagramovém účtu:

https://instagram.com/menandwine/

Další výstřelky sociálních sítí:

Sdílejte článek
Štítky víno Instagram princ Harry

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.