Móda a krása

26. července 2018 10:00

Martina Čerňanská

5 trendů letošního léta, které si zamilujte, ať vám je 20 nebo 50!

Chcete jít v létě s trendy a současnou módou? Pořiďte si alespoň některé z absolutních “must have” letošních teplých měsíců a zazařte ve městě, u vody i na prázdninových výletech.

Možná nechcete být obětí stále se měnících trendů, ale ty letošní si opravdu zamilujte. Jsou totiž nejen krásné, ale i ženské a pohodlné. Navíc nejsou jen pro mladé holky! Tyhle módní bomby si letos určitě pořiďte do svého šatníku!

Květované šaty

Jistě vám neuniklo, že nejvýraznějším trendem letošního léta jsou lehké květované šaty! Budete je zbožňovat, protože uniknete složitému sestavování outfitů v horkých dnech a navíc krásně profukují. Můžete si vybrat z mini, midi i maxi délek, všechny jsou v kurzu! Pokud se necítíte na výrazné květy, sáhněte po jemných floristických vzorech. Zvýrazněte je hippie páskem a obujte si k nim klidně pohodlné tenisky, nic víc nepotřebujete.

šaty M&S, cena 1799 Kč, F&F, cena 499 Kč, Foto: archiv značek

Volány

Jsou všude a na všem! A nemusí vypadat ani moc romanticky, stačí, když volánové šílenství naředíte třeba sportovními kalhotami nebo koženou bundičkou. Volány jsou fajn, protože příjemně zakryjí vše, co potřebujete. Jen dejte pozor na své problémové partie, tam by volány přijít neměly, aby vám nepřidaly ještě více objemu.

Top H&M, cena 399 Kč, šaty M&S, Foto: archiv značek

Průstřihy na ramenou

Tenhle trend se nese právě se zmiňovanými volány! Pokud nerada ukazujete své paže, ale chcete se cítit sexy a vzdušně, je to perfektní volba. Šaty nebo halenka s “okénky” na ramenou totiž působivě odhalí kousek kůže, ale dál volánky zakryjí, co nechcete ukazovat.

Květovaný top H&M, cena 399 Kč, černý top H&M, Foto: archiv značek

Krajka

Znáte něco víc ženského než je krajka? Můžete se do ní zahalit od halvy až k patě a budete stylová. Nebo jí nechte jen trochu vykukovat ve výstřihu nebo na lemu sukně. Je to jeden z opravdu žhavých trendů a sluší jak mladým dívenkám, tak zralejším ženám. Pokud krajku nemusíte, zkuste klidně i háčkované kousky.

tílko H&M, cena 599 Kč; šaty Zara, cena 399 Kč, Foto: archiv značek

Proutěné tašky

Možná ji máte doma po babičce, tak ji klidně provětrejte. Žádné zvířátko kvůli ní netrpělo a vejde se vám do ní všechno, od nákupu na farmářském trhu, přes počítač až po výbavu k bazénu. Proutí vede!

Proutěná taška NIla, cena 1990 Kč, M&S cena 1399 Kč, Foto: archiv značek

Přečtěte si také:

autor: KU

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.