zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Pyžamo, košilka, overal... Co o vás prozradí váš noční úbor?

Co o vás prozradí váš noční úbor?
Autor: iStock Co o vás prozradí váš noční úbor?
To, v čem uléháme každý večer do postele, o nás říká mnohé. Jsou ženy, které preferují klasickou noční košili, jiné krajkovou, další pak pyžamo a najdou se i takové, co nedají dopustit na overal či pánskou košili. Možností je nespočet, stejně jako povah. Pojďme se podívat na to, co o vás výběr nočního prádla říká.

reklama

Něžný overal se hodí pro romantičku

Máte-li v oblibě model, který zdůrazní vaši křehkost, pak jste romantička. Váš kousek na spaní vám skvěle padne, není vám moc volný, ani moc upnutý. Nepotrpíte si na dlouhé rukávy ani nohavice. Nechcete však ani příliš krátké či vyzývavé kousky. Ideální volbou pro vás bude něžný overal, ozdobený například jemnou krajkou či motivem s drobnými kvítky. Ve svém partnerovi dokážete vyvolat pocit, že je vedle vás opravdový chlap. Aby také ne, když je vaše bezbrannost tak odzbrojující, zvláště umíte-li ji rafinovaně využít.

Noční úbor - overal
Autor: Timo Noční úbor - overal

Pohodářka nedá dopustit na pyžamo

Skoro nic vás nevyvede z míry a s tím, v čem půjdete spát, si obvykle hlavu moc nelámete. Sáhnete po prvním, co vám přijde pod ruku. Jediný požadavek, který máte, je, že váš noční úbor musí být pohodlný. Jestli jste sexy, nebo ne, neřešíte. V noci je přece tma! Pokud už dojde na nákupy, pak nejraději sáhnete do pyžamu. Má totiž velkou výhodu, můžete v něm zůstat i celý den, zvláště pokud je elegantní a připomíná domácí soupravu.

Noční úbor - pyžamo
Autor: Tchibo Noční úbor - pyžamo

Svůdkyni poznáte podle krajkové sexy košilky

To další dámy si velmi zakládají na svém vzhledu a chtějí vypadat dokonale a sexy nejen ve dne, ale i v noci. Krajky, satén či zdobné mašličky jim dodávají pocit výjimečnosti. Chtějí se cítit jako královny a luxus jim není cizí. Krásné a svůdné prádlo jim dodává sebevědomí a je to pro ně způsob, jak se rozmazlovat. A to, že jejich sexy košilky či pyžamka nenechají klidné jejich partnery, je jen bonusem.

Noční úbor - košilka
Autor: Victoria´s Secret Noční úbor - košilka

 

Vůdkyně si hoví v pánské košili

Stačí dát pryč jedno písmenko a stojí před námi zcela jiná osobnost. Jde o sebevědomou ženu, která má ráda vše pod kontrolou a řídí chod domácnosti. Také ve vztahu má navrch. Je to ona, kdo „nosí kalhoty“. Ty z vás, které jsou generálkami, by rozhodně měly na spaní vyzkoušet pánskou košili. Nemusíte ji hledat v šatníku svého druha, můžete si pořídit vlastní. Tento maskulinní kousek totiž dokáže zdůraznit i vaši ženskost díky zdobným detailům. Výhodou pánských košil určených pro dámy na spaní je prodloužený zadní díl, takže vás neofoukne.

Noční úbor - pánská košile
Autor: Timo Noční úbor - pánská košile

 

Optimistka vyznává klasiku

České ložnice nemají tak jasného vládce, jak by se čekalo. Oblíbené noční košile se každoročně o prvenství přetahují s pyžamy. „Velmi těžko se odhaduje, zda bude v daném roce větší poptávka po košilích či pyžamech. Trh je velmi nečitelný,“ říká Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka společnosti TIMO, a dodává: „Dámy, které preferují noční košile, mají jasnou představu, a proto máme v nabídce několik střihů.“ Kromě klasických dlouhých či krátkých rukávů, je zájem o výstřih s knoflíčky či střih tzv. netopýra. A jaké jsou dívky a ženy, které volí tuto klasiku? Jde o optimistky, které věří, že vše dobře dopadne. Vyznávají tradice a své plány stavějí na reálných základech, díky čemuž se jim je daří naplňovat. Nerady riskují a nejistota není nic pro ně.

Noční úbor - košile
Autor: Triola Noční úbor - košile

 

Srandistka ocení hravé detaily

Ty, co nezkazí žádnou legraci, a navíc mnohdy za podařenými vtípky samy stojí, mají rády i hravé a překvapující detaily na svém oblečení. Humorné nápisy, kreslené postavy či netradiční střihy jsou pro srandistky to pravé. Klasika je pro ně nudná, a to i v případě nočního prádla. Dobrou volbou může být třeba noční košile s hravou barevnou sukénkou. Tyto ženy věří, že s humorem jde všechno snáze. Ranní smích tak spíše vyvolá jejich vzkaz na tričku, než rozvrkočené vlasy a rozespalý výraz.

Noční úbor - vtipná noční košile
Autor: Marks & Spencer Noční úbor - vtipná noční košile

-jk- 

reklama

Související témata: košile , pyžamo , spánek , povaha

reklama

Přečtěte si také

reklama