Celebrity

5. února 2024 16:40

Anna Tejklová

Módní alarm z Grammy: Hlas za izraelská rukojmí na šatech M. Tucker, Doja Cat jako satanistka

Nejslavnější hudební ceremoniál se uskutečnil 4. února 2024 v Los Angeles. Podívejte se na nejzajímavější outfity večera. Módní alarm připravila návrhářka Anna Tejklová.

Taylor Swift v Schiaparelli haute couture

Taylor Swift vynesla šaty od jedné z nejpopulárnějších současných značek, která je známá extrémními a velmi extravagantními modely. V tomto kontextu jsou její šaty překvapivě civilní a stojí především na výrazné drapérii. Sametové rukavičky jsou pěkné, celek mi ale stejně přijde trochu nudný ve světle toho, o jak velkou pěveckou hvězdu a módní značku se jedná.

Doja Cat a bradavky z oken baziliky

Doja Cat se s tím letos opravdu nepárala a celkový vzhled pojala v trochu strašidelném duchu, který může působit až satanisticky. Množství křížů na těle pokrytém tetováním, ve výstřihu zřejmě Bazilika svatého Marka, ze které hledí část bradavek, a drsný ustupující účes nad potetovaným čelem působí opravdu brutálně.

Lana Del Rey jako romantická vdova

Mimořádná zpěvačka Lana Del Rey má perfektně propojený módní styl se svou hudbou. Nostalgická romantika s kapkou dekadence, ženskost, jemnost a tajemství se tak objevují v jejím uměleckém projevu i v oblečení.

Nejsilnější a nejcennější šaty večera vynesla Montana Tucker

Zpěvačka Montana Tucker oblékla šaty se žlutým symbolem a heslem Bring them home. Upozornila tak na nutnost návratu izraelských rukojmí, která 7. října uneslo teroristické palestinské hnutí Hamás a od té doby je, včetně malých dětí a starých lidí, drží v Gaze. Zpěvačka je statečná, že se pomocí šatů nebála vystoupit s jasným sdělením, které svět musí slyšet. Šaty jsou pojaty důstojně a doplněny řetízkem s Davidovou hvězdou.

Summer Walker à la prachovka

Zpěvačka Summer Walker si tímto modelem zajistila pozornost médií, prachovkový model rozhodně zaujal a možná ho v budoucnu využije i jako praktickou pomůcku do domácnosti.

Billie Eilish ve svém klasickém stylu

Zpěvačka má svůj styl, kterým inspirovala mnoho mladých lidí. Drží se ho dlouho a ani na Grammy 2024 neudělala výjimku. Otevřeně říká, že nechce, aby ji někdo hodnotil, a proto nosí neforemné oblečení.

Miley Cyrus ve zlaté průhledné zbroji

Miley Cyrus se oblékla pouze do zlaté „zbroje“ a doplnila ji výrazným účesem, který dělá dojem lví hřívy.

Ice Spice, kříže a kožešiny

Rapperka Ice Spice má podobný krátký účes jako kolegyně Doja Cat a oblékla kožešiny v kombinaci s džínovinou. Robustně vyznívající celek ale doplnila jemnými páskovými sandálky na podpatku, což nebylo úplně taktické.

Boty jsou vůči zbytku tak subtilní, že ji to v kontrastu ještě více zmohutňuje, a nohy v nich působí zalitě a válcovitě. Drsnější boty na platformě by se hodily lépe a nohy by v nich působily štíhleji.

Bebe Rexha v asymetrických šatech

Zpěvačce to slušelo, asymetrické šaty s vlečkou hezky doplnila průhlednými rukavičkami, které díky dlouhým špičatým nehtům působí ještě výrazněji a stylověji. Vlasy na stranu pěkně ladí s nepravidelností látky šatů.

Fantasia Barrino jako mix Xeny a dámy z 20. let

Hodně neokoukaný model vynesla zpěvačka Fantasia Barrino. Propojila dobově vyhlížející šaty a rukavičky s drsným válečnickým stylingem princezny bojovnice.

Podívejte se také na rozhovor s Annou Tejklovou:

Sdílejte článek
Štítky móda módní návrhář outfit oděv Grammy Award Anna Tejklová Módní alarm

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.