Jak tohle dopadne? Marek Lambora učí boxovat Lukáše Pavláska

Na TV Prima běží každé úterý nová talkshow Na Pavláska, kde se potkávají slavné osobnosti s moderátorem pořadu Lukášem Pavláskem. Ten se stará o zajímavá témata okořeněná vtipnými scénkami. Dívejte se každé úterý od 21.45 na Primu!

Marek Lambora přijal pozvání do nové talkshow Lukáše Pavláska, kde společně s bavičem Alešem Hámou, sexkoučkou Julií Gaia Poupětovou a moderátorem pořadu Lukášem Pavláskem bavili diváky skvělými historkami a scénkami.

Podívejte se na ukázku bojového tréninku Marka Lambory a Lukáše Pavláska:

Lukáš Pavlásek se během natáčení pořadu zatoužil naučit něco málo z bojových sportů. Právě Marek Lambora je vhodným učitelem, protože se bojovému umění intenzivně věnuje.

Pořad Na Pavláska sledujte každé úterý ve 21.45 na TV Prima.

Marek Lambora je hvězdou úspěšného seriálu Slunečná, který vysíláme na TV Prima každé úterý a středu večer. Mladý herec si vyzkoušel, jaké je to být milionářem, jenž má své temné i světlé stránky.

Seriál Slunečná můžete sledovat online a zdarma v archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.