Jak tohle dopadne? Marek Lambora učí boxovat Lukáše Pavláska

Na TV Prima běží každé úterý nová talkshow Na Pavláska, kde se potkávají slavné osobnosti s moderátorem pořadu Lukášem Pavláskem. Ten se stará o zajímavá témata okořeněná vtipnými scénkami. Dívejte se každé úterý od 21.45 na Primu!

Marek Lambora přijal pozvání do nové talkshow Lukáše Pavláska, kde společně s bavičem Alešem Hámou, sexkoučkou Julií Gaia Poupětovou a moderátorem pořadu Lukášem Pavláskem bavili diváky skvělými historkami a scénkami.

Podívejte se na ukázku bojového tréninku Marka Lambory a Lukáše Pavláska:

Lukáš Pavlásek se během natáčení pořadu zatoužil naučit něco málo z bojových sportů. Právě Marek Lambora je vhodným učitelem, protože se bojovému umění intenzivně věnuje.

Pořad Na Pavláska sledujte každé úterý ve 21.45 na TV Prima.

Marek Lambora je hvězdou úspěšného seriálu Slunečná, který vysíláme na TV Prima každé úterý a středu večer. Mladý herec si vyzkoušel, jaké je to být milionářem, jenž má své temné i světlé stránky.

Seriál Slunečná můžete sledovat online a zdarma v archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.