Celebrity

16. listopadu 2022 10:50

redakce Prima Ženy

Na titulní straně prosincového Playboye pózuje Kristýna Černá a Roman Šebrle

Právě vychází prosincový Playboy, na jehož titulní straně poprvé v nové éře českého Playboye pózují žena a muž. Už na první pohled je patrné, že Kristýna Černá a Roman Šebrle spolu dokonale souzní.

Kristyna Černá je návrhářka a majitelka značky Provoque, která vyrábí luxusní spodní a noční prádlo ruční výroby. „Z nabídky jsem byla mile překvapena. S Playboy magazínem spolupracuji na foceních již rok, ale v roli modelky je to pro mě premiéra,“ řekla Kristyna a dodala: „Zároveň jsem byla polichocena i volbou partnera pro focení, pózovat s legendou českého sportu a současnou hvězdou televizního zpravodajství je sen každé ženy.“

Roman Šebrle je nadšený

Roman Šebrle je prototypem playboye – úspěšný sportovec a hlavní tvář zpravodajství televize Prima a CNN Prima NEWS.

„Když jsem se dozvěděl, že mám možnost pózovat na titulní straně prestižního magazínu, jako je Playboy, byl jsem nadšen. Není zcela běžné, že muž pózuje na titulní straně Playboye, takže jsem nabídku s radostí přijal.“

Focení začalo za časného rána v luxusním hotelu v centru Prahy, kde pod taktovkou fotografky Anny Koniaevy vznikly úchvatné snímky s podtitulem Hotelová provokace. Prosincové vydání dále nabízí rozhovor s mistrem světa v MMA Jiřím Procházkou. Na 20 otázek odpovídá Vojta Kotek. A Michal David prozradí, jak z úspěšného jazzmana zběhl ke „kolovrátkové“ pop-music. Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články.

Prosincové číslo Playboye je v prodeji od 16. listopadu 2022.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.