Náhlé přitížení Jiřiny Bohdalové. Lékař jí zakázal vyjít mezi lidi. Co se stalo?

Pavel Vítek pořádal velký koncert ke svým 60. narozeninám a jedním z hlavních hostů měla být Jiřina Bohdalová. Jedenadevadesátiletá herečka si moc přála dorazit a nad její přítomností do poslední chvíle visel otazník. Necítila se dobře a v odpoledních hodinách jí lékař nakonec zakázal vůbec chodit mezi lidi.

Pavel Vítek oslavil své narozeniny ve velkém stylu. V Lucerně uspořádal velkolepý koncert, na kterém nechyběly zástupy hvězdných hostů. Jeden z těch nejdůležitějších nicméně bohužel chyběl. Jiřina Bohdalová, která si je s Vítkem a jeho manželem Janisem Sidovským blízká, se nakonec dostavit nemohla.

Herečka se necítila dobře a s ohledem na to chtěla vyhledat pomoc lékaře, který by jí ulevil a účast na oslavě jejího dobrého kamaráda by jí tak umožnil. Situace se ale nakonec vyvrbila jinak.

Zákaz na poslední chvíli

„Jiřinka volala dopoledne, že na tom není dobře zdravotně s hlasem. Zkoušela si domluvit doktora, který by jí dal nějakou injekci, aby se dostala do kondice. Já měl připravené auto, které by jelo jenom pro ni domů,“ řekl deníku Aha! manžel Pavla Vítka, manažer a producent Janis Sidovský.

Plán pro účast Jiřiny Bohdalové, která toho dne nebyla v nejlepší kondici, byl jasný. Přesto nevyšel.„Šla by na výstup a zase by jela zpátky, ale bohužel ve čtyři hodiny odpoledne doktor řekl, že vůbec nemůže mezi lidi, že prostě musí ležet doma.“

Pár absence jejich kamarádky mrzela, mají s ní blízký vztah. „Jiřina Bohdalová nás má ráda, jezdíme k ní na chalupu, umí výborně vařit a je to ohromně zábavná žena. Bohužel to tentokrát nevyšlo,“ dodal Sidovský.

Krvavé drama

Absence Jiřiny Bohdalové nebyla poslední komplikací, se kterou se Janis Sidovský a Pavel Vítek museli na velkolepé oslavě potýkat. Organizovali ji dlouhou dobu a nechybělo moc k tomu, aby ji překazilo zranění, které si muzikálový herec a zpěvák přivodil nešťastnou náhodou.

„Mezi písněmi jsem se utíkal převléknout do zákulisí, bohužel jsem uklouzl, a jak jsem se snažil zabránit drsnému pádu, dal jsem před sebe ruku, ani nevím, na co jsem spadl, a najednou všude krev,“ svěřil se Blesku Pavel Vítek.

Vše nakonec naštěstí dobře dopadlo díky zdravotníkům, kteří byli pro každý případ připraveni v zákulisí. Koncert tak mohl bez větších prodlev a potíží pokračovat až do jeho zdárného konce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.