Celebrity

4. června 2022 08:30

Vanesa Havlíková

Návrhář Osmany Laffita poradil, jak na krásu i klidné manželství. Hadí jed je lék

Úspěšný módní návrhář Osmany Laffita (56) se u Jana Krause rozpovídal o svém profesním životě, představil novou knihu s názvem Svlečený a odhalil i svůj speciální lék na krásu, který ale radši nejezte.

Úspěšný designér a výtvarník se narodil v hlavním městě Kuby Havaně a do Prahy se přestěhoval v roce 1987. Za tu dobu se mu podařilo zařadit mezi nejuznávanější módní návrháře u nás.

Osmany Laffita se mimo módu a vlastní značky kosmetiky věnuje i psaní. Nedávno vydal knihu o svém životě, kterou nazval Svlečený. Svým čtenářům návrhář prozradil takové věci ze života, které doposud nevěděli ani jeho nejbližší.

„Dlouho mě lákali, abych napsal knihu o svém životě. Nebyl jsem připraven, připadal jsem si ještě mladý. Ale je mi 57 a je už čas. Je to autobiografie. Lidé si myslí, že můj život byl jako peříčko. Není to tak. Měl jsem velké překážky, životní události, se kterými jsem se musel smířit, vyrovnat a pokračovat ve svém životě,“ uvedl Osmany v rozhovoru pro Super.cz.

Továrna na výrobu pneumatik a hadí jed na krásu

Kubánský designér přijel do Prahy studovat hru na klavír a klarinet. To ho ale nebavilo, a tak skončil jako dělník v továrně na výrobu pneumatik. „Přišel jsem tam, dali mi kyblík s barvou a štětec a já jsem si říkal: ‚Aha, asi vědí, že jsem akademický malíř.‘ Tak jsem se zeptal, co s tím, a oni odpověděli, že budu malovat plot. Ty kráso! To byl tříkilometrový plot! A ještě v zimě. Tak jsem byl pořád nemocný,“ vrátil se ve vzpomínkách v Show Jana Krause.

Stylista, který na svůj věk vypadá velmi dobře, se ztotožňuje s myšlenkou, že návrhář nemůže zastydnout na jediné činnosti. „Návrhář musí rozšiřovat své produkty, a tak mám kosmetiku a všichni mi říkají, že na svůj věk vypadám báječně. Používám krém s hadím jedem,“ vysvětluje a hned s ironickým humorem přidává dobrou radu. „Dámy, pokud chcete vypadat stejně dobře jako já, dejte si na obličej hadí jed, a pokud vás naštve manžel, dejte mu ho do kafe,“ dodává Kubánec se smíchem.

Sdílejte článek
Štítky kniha kosmetika krása móda homosexualita módní návrhář Kubánec návrhář Osmany Laffita

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.