Celebrity

17. července 2023 09:16

Eliška Reiglová

Něco zkrátka naplánovat nejde. Klára Pollertová-Trojanová poprvé promluvila o rozvodu

Manželství slavného páru Ivana Trojana (59) a Kláry Pollertové-Trojanové (51) bylo v loňském roce po 30 letech ukončeno. Poté, co vyšlo najevo, že šli od sebe, se oba obrnili mlčením. Herečka se ke krachu dlouholetého vztahu, z něhož vzešli čtyři synové, poprvé vyjádřila až nyní.

Seznámili se na začátku 90. let v divadle. V roce 1992 se vzali a postupem času se jim narodili čtyři synové: Josef, František, Antonín a Václav. Ivan a Klára Trojanovi platili za jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu, jejich odloučení a následný rozvod tak pro mnohé znamenaly nepříjemné překvapení.

Ivan Trojan letos stejně jako řada dalších celebrit zamířil na festival do Karlových Varů:

V loňském roce se Klára Pollertová-Trojanová odstěhovala z Košíř do svého bytu na Smíchově, v listopadu pak došlo k majetkovému vyrovnání a k dohodě ohledně péče o dva neplnoleté syny. To vše v tichosti bez jakéhokoliv veřejného vyjadřování k aktuální situaci. Bránu mlčení prolomila herečka až nyní.

Naplánovaný život

„Vzhledem k tomu, že jsem měla život nějak naplánovaný a jela jsem podle schématu, ale osud tomu chtěl jinak, jsem začala směřovat k tomu, že něco zkrátka naplánovat nejde a je lepší nechat to trochu plynout,“ řekla Pollertová-Trojanová časopisu Vital, pro který ji zpovídal její syn František.

Čtěte také: Co stojí za krachem manželství Ivana a Kláry Trojanových? Hercův otec promluvil

Zatímco v posledních letech se exmanželka Ivana Trojana věnovala především rodině, v budoucnu by se ráda znovu více zaměřila kariéru. „Ráda bych zkoušela v divadle, a pokud by byla i nějaká filmová role, bylo by to fajn. I když jsem v tomhle opatrná, protože to před kamerou moc neumím,“ svěřila se herečka

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.