Celebrity

29. listopadu 2022 12:05

David Laštovka

Co stojí za krachem manželství Ivana a Kláry Trojanových? Hercův otec promluvil

Zdá se, že manželství slavného hereckého páru Ivana Trojana (58) a Kláry Pollertové-Trojanové (51) je po 30 letech u konce. Údajně spolu už několik měsíců nežijí, s rozvodem jsou oba smíření, a dokonce jsou i domluvení na finančním vypořádání.

Ivan Trojan s Klárou Pollertovou tvořili jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. O to více je jejich rozchod překvapivý. Seznámili se na začátku 90. let v divadle. V roce 1992 se vzali a postupem let se jim narodili čtyři synové: Josef, František, Antonín a Václav. Rodinnou idylku sice komplikovaly deprese, kterými Klára trpěla, ale i ty dokázali vždycky překonat, přestože to mnohdy nebylo jednoduché.

„Vím třeba, že když to přichází, začnu se proměňovat, začnu být hodně popudlivá, agresivní, unavená, všechno mě přestane bavit a celé to stojí za prd. V tom stavu, kdy to přijde, nejde přemýšlet o nějaké své hodnotě, protože v tu chvíli já sama pro sebe hodnotu nemám. Pak se zvyšují dávky antidepresiv, a teprve když zaberou, člověk se vrací do normálního stavu – řekla bych sám do sebe, do své osobnosti,“ svěřila se Klára před rokem v pořadu Českého rozhlasu Noční Mikrofórum. „Vždycky si myslím, že to zvládnu sama, ale nikdy to nezvládnu. Pak se ptám, proč jsem to nezvládla a proč jsem opět zklamala. Léky už tedy nevysazuji, to jsem zkoušela a bylo to špatné,“ dodala herečka.

Tvrdili, že to mezi nimi nesmí skončit

Zároveň přiznala, že je svému manželovi vděčná za to, jak trpělivě její stavy snáší a jakou je jí oporou. „Jsem nesmírně šťastná, že Ivana mám. Máme nesmírně hezký vztah. Čtyři děti. To je prostě paráda,“ vylíčila herečka.

Také Trojan často v rozhovorech zmiňoval, že Klářiny deprese nemohou být důvodem k jejich rozchodu. „Když přijde krize, je důležité nezapomenout na to, proč jste se brali a co bylo to hezké, co vás spojuje. A snažit se tu krizi překonat a vydržet, ne se při první příležitosti rozvádět. Oba věříme, že to nemá a nesmí skončit. Je důležité si uvědomit, že muž a žena jsou různé bytosti s jiným myšlením a řeší situace jinak. Musíte se vžít do pocitů druhého, něco tolerovat a něco si vyříkat, nenechávat věci zahnít,“ prohlásil herec v rozhovoru pro web Novinky.cz.

Trojanovi zůstane vila, manželce vyplatí miliony

Poté, co vyšlo najevo, že šli od sebe, oba se obrnili mlčením. Na dotazy zatím nereagují ani jejich nejbližší. Webu Prima Ženy se však zprostředkovaně podařilo získat vyjádření hercova otce. „Hovořil jsem s ním celkem nedávno. Říkal, že jsou oba dospělí a rozumní lidé a nikdy jim neměl tendenci do ničeho mluvit, což nehodlá činit ani nyní. Nemyslí si ale, že by to mělo skončit až rozvodem. Věří, že se k sobě zase vrátí. Čas od času člověk potřebuje být chvíli sám,“ prozradil nám blízký přítel Ladislava Trojana (90).

Podívejte se, jak vypadá dům Ivana Trojana, v němž manželé bydleli:

Podle informací deníku Blesk to byla Klára, která si sbalila kufry a z jejich rodinného domu v pražských Košířích se odstěhovala do bytu na Smíchově. Manželé údajně začátkem listopadu byli u notáře, kde se měli dohodnout na finančním vypořádání. Herec, kterému by měla zůstat vila, by měl svou ženu vyplatit. Hovoří se o částce sedm milionů korun.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.