Nejdrsnější aprílový žertík si připravil Láďa Hruška, vyděsil kamarády i kolegy

Láďa Hruška o kutilství, inspiraci a o práci

První dubnový den znamenal jako vždy i letos hotovou záplavu všemožných vtípků či šokujících informací, které se však posléze ukázaly být jen na oko. Velký strach ve svém okolí vzbudil svým údajným vážným zraněním Láďa Hruška. Jak ale pro Prima Ženy přiznal, vše bylo ve skutečnosti trochu jinak.

Velký šok si na aprílový večer připravil známý rádce a kutil Láďa Hruška (45), který krátce před 21. hodinou sdílel fotografii, na níž má očividně zraněnou hlavu. „Není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem,“ začal Hruška svůj post na sociálních sítích, v němž vysvětlil původ svého zranění.

„Děkuji za profi ošetření Českému červenému kříži a pánovi, který mě uštědřil pohlazení ZA VŠECHNY, CO TĚ NESNÁŠÍ, přeju poklidnou noc v cele předběžného zadržení,“ uvedl známý moderátor, že se měl stát obětí nenávistného útoku ze strany jistého muže. Láďa však i přes očividnou vážnost svého poranění dodal, že neplánuje věc řešit soudní cestou.

„Trestní oznámení se konat nebude, ačkoliv to chtěla Policie udělat ihned po incidentu. Pán ať se se svými hříchy a démony srovná sám,“ ukončil svůj status Hruška. Jeho fotografie samozřejmě ihned vyvolala u fanoušků i blízkých šokovanou reakci. „Ladi, jsi frajer, drž se. Největší srážka je s blbcem,“ reagovala jedna z Láďových fanynek.

Další komentující si už nebyli tak jistí, ale zároveň nechtěli být necitliví. „Doufám, že je to jen apríl,“ napsali opatrně někteří. Až v neděli se Láďa Hruška rozhodl kápnout božskou a potvrdit, že šlo jen o neškodný vtípek. „Ano, byl to jenom žert,“ potvrdil moderátor pro Prima Ženy ve zprávě. Nejen Láďovi blízcí si tak mohou oddechnout, k žádné vážné újmě nakonec naštěstí nepřišel.

Sdílejte článek
Štítky zranění policie trestní oznámení napadení Láďa Hruška apríl aprílové vtípky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.