Celebrity

16. května 2022 06:15

David Laštovka

Bílá, Krajčo či Hůlka. Celebrity, kterým vydrželo manželství jen pár měsíců

TOP STAR magazín 2019 (7): nejkratší manželkství českých hvězd Bílá-Penk, Hůlka-Haraštová, Ruppert-Chytilová, Krajčo-Frühlingová

Slíbili si věrnost, lásku i úctu. Že spolu v dobrém i ve zlém, ve zdraví i v nemoci, v bohatství i chudobě budou žít, dokud je smrt nerozdělí. Zůstalo ovšem pouze u slov a svatební slib jim vydržel jen pár týdnů či měsíců. Pojďme se podívat na slavné české páry, které se rozváděly krátce po obřadu.

Libor Bouček – Marianna Ďurinová: 5 měsíců

Sympatický moderátor byl do slovenské kolegyně natolik zamilovaný, že ji o ruku požádal po pár týdnech. Vzápětí byla svatba. Manželská idylka ovšem vydržela sotva pět měsíců a následoval rozvod. Spekulovalo se o tom, že půvabná Marianna měla být Liborovi nevěrná a měla ho vyměnit za milionáře. Libor s odstupem let bere vše s patřičným nadhledem. „První manželství byl totální rock and roll. Bláznivé zamilování, ani jeden jsme v tom neuměli chodit,“ zavzpomínal pro iDNES.cz Bouček.

Richard Krajčo – Iva Frühlingová: 6 měsíců

Seznámili se během hudební spolupráce, když Iva s Richardovou skupinou Kryštof nazpívala píseň Pan Sen. Jiskra mezi nimi přeskočila okamžitě. Byli do sebe tak zaláskovaní, že se po pár měsících vzali. Po půl roce však zpěvačka a modelka nečekaně požádala o rozvod. Údajně jí mělo vadit Krajčovo velké pracovní vytížení. Přestože se v médiích objevovaly zprávy, že jejich svatba byl jen tah s cílem dosáhnout větší publicity, oba to tehdy v rozhovoru pro iDNES.cz vyvrátili. „Brali jsme se z opravdové a upřímné lásky bez postranních marketingových úmyslů,“ prohlásila rezolutně Iva. „Myslím, že svatba je velký krok, který člověk udělá jen z velkého přesvědčení, a říkám to i přesto, že nám to zrovna nevyšlo,“ doplnil ji Richard.

Matěj Ruppert – Karolína Chytilová: 10 měsíců

Zpěvákovo první manželství skončilo tak rychle, jak začalo. S odstupem let Matěj přiznal, že bylo chybou rychlou svatbou zacelit ránu po rozchodu s jinou ženou. „Byl jsem po nepěkném rozchodu a Karolína, když jsme se seznámili, mě naplnila euforickým pocitem lásky a tím, že je všechno nádherné a bezvadné, tak jsem ji úplně bezmyšlenkovitě požádal o ruku, aniž bych si uvědomil, že ten půlrok je takový vždycky. Měli jsme to nechat prověřit nějakou dobu a nejspíš bychom se rozešli za podobně dlouhou dobu, akorát bychom neměli tu komplikaci, že jsme papírově byli svázáni,“ uvedl Matěj pro iDNES.cz.

Lucie Bílá – Stanislav Penk: 11 měsíců

Hudebník Stanislav Penk byl pro zpěvačku jen krátkou životní epizodou. Brali se začátkem dubna roku 2002 v kostele sv. Václava ve východočeském Lanškrouně. Jejich láska však vydržela ani ne jeden rok. „Vím, že nám spousta lidí držela palce a přála nám štěstí. Strašně mě mrzí pomyšlení, že právě tito lidé budou zklamaní. Mohu jen říct, že jsme to mysleli vážně a šli do manželství s přáním, aby vydrželo po celý život. V určitém okamžiku jsme ale pochopili, že to přání nemůže být naplněno. Najednou jsme zjistili, že nám náš vztah nesmírně ubližuje,“ vydala tehdy Lucie prohlášení do médií.

Daniel Hůlka – Libuše Haraštová: 12 měsíců

Sblížili se během společného působení v muzikálu Monte Cristo. Svatbu měli 1. června 2002 na Svatém Kopečku u Olomouce, a to po pouhém měsíci od chvíle, co si spolu začali. Po půl roce se však dostavila manželská krize, která krátce nato vyvrcholila rozvodem. „I když svatbu strašně chtěl, přišel papír a najednou měl pocit, že je svázaný a nic nemůže, ačkoliv se nedělo nic víc než před svatbou,“ vyjádřila se k rozchodu tanečnice Libuše v rozhovoru pro iDNES.cz. Krátce nato se zamilovala do zpěváka Josefa Vojtka ze skupiny Kabát, který kvůli ní odešel od herečky Sabiny Laurinové, s níž měl dceru Valentýnu. Ani tento vztah však Libuši štěstí nepřinesl.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.