Celebrity

8. prosince 2023 15:22

Josef Šťastna

Nenechám se umlčet. Linda Bartošová kvůli vyhazovu útočí na Světlanu Witowskou

Měla to být spolupráce, ze které měly těžit všechny strany. Jenže moderátorky Linda Bartošová a Světlana Witowská se neshodly. Docházelo k rozporům a Bartošová nyní tvrdí, že musela skončit. Také naznačila, že se jí někdo snažil umlčet.

O Lindě Bartošové se v mediální branži šušká, že není moc týmovou hráčkou a v kolektivu údajně nepatří k nejoblíbenějším. Nyní se Bartošová rozhodla, že začne popisovat, co se odehrávalo při tvorbě pořadu Spotlight, jehož druhou moderátorkou je Witowská.

„Vydavatelství se pro mě zcela náhle, bez předchozích výtek k mé práci či upozornění, rozhodlo od prosince dále soustředit na rozhovory jen jedné z nás, Světlany Witowské,“ uvedla v pátek Bartošová na svém Instagramu a začala popisovat, že z týmu neodešla dobrovolně.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se, jakým dům získala Ewa Farna

„Chci se k situaci vyjádřit mimo tiskovou zprávu, která se objevila v médiích a do které jsem neměla možnost za sebe cokoliv říct. Může to totiž vypadat, že jsem odešla sama, a to není pravda,“ uvedla Bartošová, která má za sebou také odchod z České televize.

Vydavatelství Economia, které od února letošního roku Spotlight vysílá, oznámilo změnu na konci listopadu v tiskové zprávě. „Po roce v roli jedné ze dvou moderátorek pořadu Spotlight odchází v závěru roku 2023 Linda Bartošová. Spolu se Světlanou Witowskou se podílela na úspěšném startu pořadu a jeho rychlém etablování na vysoce konkurenčním trhu. Lindě i celému týmu za to patří velký dík, stejně tak jí přeji všechno dobré do její další kariéry,“ uvedl Pavel Švec, šéfredaktor Aktuálně a šéfdramaturg pořadu Zdroj.

Kdo chtěl Bartošovou umlčet?

Bartošová nyní tvrdí, že se nenechá umlčet a chce všem sdělit svůj pohled na věc. Tvrdí, že odejít vlastně musela. „V moderátorském týmu Spotlightu se poslední měsíce objevovaly zásadní rozdíly v pohledu na tematické, obsahové i hodnotové směřování pořadu, stejně jako na to, jak by měla vypadat respektující a rovnocenná mezilidská komunikace,“ snaží se Bartošová prodat svůj příběh tak, jak ho sama chápe.

„Vydavatelství Economia se tak pro mě zcela náhle, bez předchozích výtek k mé práci či upozornění rozhodlo od prosince dále soustředit na rozhovory jen jedné z nás, Světlany Witowské. Poslední rozhovor jsem tak ve Spotlightu natočila na konci listopadu. To, že je poslední, jsem se dozvěděla až po samotném natáčení a jako úplně poslední ze všech,“ tvrdí moderátorka s tím, že si myslela, že přeci ženy spolu dokážou lépe vycházet. Jenže o Witowské je známo, že neposuzuje lidi podle pohlaví či podle krásné tváře, ale pouze podle toho, jak kvalitní práci odvádí a jakým přínosem pro tým jsou. Útočné vyjádření Bartošové zatím Witowská nekomentovala.

Světlana Witowská se skvěle bavila v pořadu Máme rádi Česko:

Sdílejte článek
Štítky Světlana Witowská Linda Bartošová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.