Celebrity

27. srpna 2023 16:39

Eliška Reiglová

Nesnesitelná vedra si vybrala daň. Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici

Teploty v České republice během posledních dnů překračovaly hranici 30 stupňů Celsia. Takové počasí dělá dobře málokomu, některé osoby ho ale snášejí obzvláště špatně. Jiřina Bohdalová (92) kvůli vedrům skončila v nemocnici, naštěstí však nejde o nic vážného a podle lékařů jen dočerpává energii.

Přestože je už devadesátnicí, energie má stále na rozdávání a práce se vzdát nehodlá. Stejně jako řada dalších lidí měla v posledních dnech Jiřina Bohdalová ovšem co dělat, aby zvládla vedra. Ta se jí nakonec podařilo lépe snášet pod dohledem lékařů, herečka skončila v nemocnici.

„Jsem v pořádku, tady se učím. V těch vedrech to nebylo možné vůbec, i mladší lidi kolabovali. Já tedy naštěstí ne. Pozítří, tedy v pondělí, začínám točit,“ řekla v sobotu pro CNN Prima NEWS herečka, kterou jen máloco odradí od toho, co dělá nejraději. Už nyní se tak připravuje na to, že o všední dny bude stát před kamerou.

O čem její nejnovější snímek bude, je prozatím záhadou. Tajemná herečka totiž dopředu nic vyzrazovat nechtěla, přiznala nicméně, že je z projektu nadšená. „To si počkejte, ale bude to krásné. Opravdu, jsem do toho zamilovaná a já už se málokdy zamilovávám,“ dodala.

Ač Jiřina Bohdalová v květnu oslavila už 92. narozeniny, stále vypadá skvěle. Recept na dlouhověkost spatřuje legenda české kinematografie ve dvou zásadních věcech. Tvrdí, že je důležité dělat práci, která člověka naplňuje a baví, a nebýt takzvaně přešlechtěný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.