Celebrity

20. března 2023 13:00

redakce Prima Ženy

Bohdalová zavzpomínala na rodiče Dagmar Havlové. Řekla, kterému z nich se Dáša podobá

Herečka Jiřina Bohdalová je dlouholetou kolegyní Dagmar Havlové z Divadla na Vinohradech. Měla blízko i k jejím rodičům, na které teď při příležitosti Dášiných narozenin zavzpomínala. Připomněla také, jak ji překvapilo, když se tehdy ještě jako Veškrnová dala dohromady s Václavem Havlem.

Bývalá první dáma oslaví 22. března své 70. narozeniny. V pořadu Showtime k té příležitosti promluvila o svém dětství. „Narodila jsem se v domě u své babičky, takže to byl domácí porod. Maminka byla velmi krásná, muži ji obletovali. Tatínka zase obletovaly ženy,“ zasmála se Dagmar Havlová v rozhovoru pro Showtime. Otevřenou zpověď Dagmar Havlové při příležitosti jejího životního jubilea sledujte 22. března speciální vydání pořadu Showtime.

Mohlo by vás zajímat: Václav Havel dával milenkám ptačí přezdívky. S jednou dokonce žil a čekal dítě

Na rodiče Dagmar Havlové (dříve Veškrnové) má hezké vzpomínky i Jiřina Bohdalová (91). „Měla rodiče, které já jsem měla strašně ráda. Jejího tatínka si pamatuji, no, Dáša má ty oči po něm určitě,“ vyprávěla herečka. „Byli s maminkou rozkošná dvojka,“ dodala.

Jiřina Bohdalová ale vzpomenula i to, nad čím v počátku mnozí kroutili hlavou, a sice vztah Dagmar Veškrnové a Václava Havla. „Nikdy by mě nenapadlo, že se tihle dva dají dohromady. Vidíte to, a jak jim to klapalo,“ vyzdvihla. Na to se smíchem reagovala Dagmar Havlová: „No to je hezké... to byla láska na první pohled, oboustranná,“ zasnila se. „Vašek mě musel hodně dobývat,“ doplnila se slovy, že to teď nebude říkat a nechá si podrobnosti pro nějaké budoucí knižní vydání svých pamětí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.