Nevěra podle horoskopu: K milostným pletkám mají sklony Blíženci i Berani

Podvádění ve vztazích je složité a citlivé téma, které nás často vede k pochybnostem o samotné lásce. Mohly by hvězdy hrát roli v našem chování v milostných vztazích? Odpovědí je jasné ANO. Některá znamení skutečně mají k nevěře o mnoho výraznější sklony než jiná.

Beran

Ohniví Berani, narození mezi 21. březnem a 19. dubnem, jsou známí svou impulzivní a dobrodružnou povahou. Tato dynamická energie může někdy vést k nedostatku zdrženlivosti ve vztazích, takže lidé tohoto znamení jsou náchylnější k nepromyšleným rozhodnutím, včetně nevěry.

Blíženci

Blíženci, narození mezi 21. květnem a 20. červnem, jsou reprezentováni dvojčaty, která symbolizují dualitu. Blíženci jsou sice neuvěřitelně okouzlující a přizpůsobiví, ale jejich dvojí povaha může vyvolávat vnitřní konflikty, zejména pokud jde o závazky. Neustálá potřeba duševní stimulace a rozmanitosti může někdy představovat problém při udržování pevného vztahu, což je činí náchylnějšími k zbloudění do cizí ložnice.

Lev

Lvům, narozeným mezi 23. červencem a 22. srpnem, vládne Slunce a vyzařuje z nich charisma a sebevědomí. Přestože jsou Lvi v lásce neuvěřitelně věrní, jejich touha po obdivu a pozornosti se může stát kamenem úrazu. Neustálá potřeba uznání a obdivu u nich může vést k tomu, že budou hledat vzrušení i mimo svůj partnerský vztah, čímž nechtěně ohrozí důvěru, kterou si s partnerem vybudovali.

Střelec

Střelci, narození mezi 22. listopadem a 21. prosincem, jsou známí svou dobrodružnou a svobodomyslnou povahou. Jejich nadšení pro objevování je sice chvályhodná vlastnost, ale někdy se může promítnout do strachu ze závazků. Pro Střelce může být náročné usadit se, což vede k situacím, kdy se věrnost v jejich vztazích stává nejistou záležitostí.

Jak jsou na tom s nevěrou ostatní znamení, si poslechněte ve videu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.