ONLINE CHAT: Trápí vás vaše vlasy? Zeptejte se zkušeného kadeřníka

Najít kadeřníka, který vám dokáže dobře poradit a hlavně pak na hlavě vytvořit účes, který vám bude slušet a ve kterém se budete cítit dobře, je někdy téměř nadlidské úsilí. My pro vás jednoho máme a můžete se s ním poradit úplně zadarmo.

Vlasy jsou ozdobou každé ženy a i řady mužů. Jenže těch starostí, které s nimi většinou máme. Zatímco valná většina mužů ráno vstane, prohrábne vlasy rukou a jde, ženy se s jejich úpravou často musí lopotit mnohem déle. Možná taky stále řešíte, který účes by vám nejvíce slušel, jestli jsou pro vás lepší vlasy dlouhé nebo naopak krátké, jak často máte chodit ke kadeřníkovi, když jedna kamarádka chodí každý měsíc a druhá jednou za půl roku. Nebo vás třeba trápí špatná kvalita vašich vlasů, řešíte, jestli si je nechat obarvit nebo odbarvit, každé ráno se s nimi vztekáte, protože nejdou hezky vyfénovat... S tím vším vám dnes může Honza Kořínek poradit.

A nejen s tím. Zná spoustů triků a tipů, jak se dají vlasy vylepšit, aby celková vizáž byla naprosto dokonalá. Víte třeba, co je to ombre nebo contouring?

Ptejte se. Své otázky můžete psát ZDE.

Honza Kořínek se řemeslu věnuje už čtrnáct let a během své praxe se postupně vypracoval a získal řadu spokojených klientů i z řad VIP osobností. Před dvěma lety si splnil svůj sen a v den svých třicátých narozenin otevřel brány vlastního kadeřnického salonu. Na čem si zakládá? Na kvalitním propracovaném střihu, precizní barvě a vlasech, které jsou už na první pohled zdravé.

Honzu můžete pravidelně vídat nejen v jeho salonu, ale i v televizi – každou sobotu na Prima love v pořadu NEW LOOK, ve kterém dělá ženy ještě krásnější.

Podívejte se na některé proměny z již odvysílaných dílů:

Využijte této příležitosti a ptejte se. Otázky můžete posílat už teď. Kadeřník Honza Kořínek na ně bude odpovídat dnes mezi 18. a 19. hodinou.

Pořad NEW LOOK vysílá Prima Love každou sobotu od 17.15 hodin. Všechny odvysílané díly můžete vidět na Prima PLAY.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.