Proměna Martiny: Ta ale prokoukla!

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Martina Malá měla dost neobvyklé přání. Je jí teprve 35 let a chtěla vypadat o 15 let mladší. A také si přála zakrýt svůj handicap - zkřivenou pusu.

Důvodem, proč chce Martina vypadat o tolik let mladší, je, že se tělem i duchem cítí jako náctiletá. „Je mi sice už přes třicet a to docela dlouho, ale chtěla bych působit o hodně mladším dojmem," prohlásila před proměnou.

Vizážistka Klaudie Havlová měla v tomto dílu pořadu velmi speciální úkol - zakrýt Martinin handicap, zkřivenou pusu. Martina si na ni už prý zvykla, ale dříve z ní měla velký mindrák. „Nikdo neví proč a jak se to stalo. Mám to už od jednoho roku. Byla jsem i na dvou operacích, ale ty se nepovedly a tak mám akorát další jizvy,“ vzpomíná Martina. A tak si Klaudie se svými malovátky zahrála trochu na kouzelnici a všechny včetně Martiny překvapila.

V 10. dílu pořadu se sešel opět dámský tým – kadeřnice Karolina Fauhofová z Hair studio Honza Kořínek, stylistka Bětka Pěkná a již zmíněná vizážistka Klaudie Havlová. A všechny se shodly, že je potřeba Martinu hodně zvýraznit.

Jak se jim podařilo Martinu změnit?

Martina vlasům moc speciální péče nevěnuje. Používá jen šampon a kondicionér, vlasy po umytí nechává volně uschnout, nosí je sepnuté do culíku a barvu na vlasy vyzkoušela jen párkrát v životě, naposledy před šesti lety. Protože si Martina přála vypadat mladší a šmrncovnější, kadeřnice Karolina se rozhodla pro dost radikální změnu v barvě i střihu. Vlasy zvýraznila červeným odstínem, délky vlasů hodně protenčila a odlehčila. A snažila se Martinu překvapit hlavně finální úpravou účesu.

I líčení je pro Martinu poněkud vzdálené. Kdysi používala řasenku, ale v současnosti nepoužívá vůbec nic. Klaudii proto čekal dost nelehký úkol vymyslet pro Martinu make-up, který by jí slušel a vyhovoval.

A jaké oblečení vybrala pro Martinu stylistka Bětka? Martina nosí ráda barevné a pohodlné oblečení, ale do práce nosí i elegantnější kousky. Protože má dost hubenou postavu, zaměřila se Bětka na to, aby jí pomocí outfitu dodala nějaké křivky, ale zároveň celý styling působil mladistvě a hravě. Vybrala pro Martinu hodně nařasenou sukni, která vytvořila siluetu boků a doplnila ji hravým tričkem s potiskem a teniskami na klínku, které jsou hitem letošní sezóny.

A jak to dopadlo?

Martina byla nadšená hlavně z účesu, který by nejraději nosila pořád. Podívejte se, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté:

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.