Celebrity

19. února 2024 15:25

Josef Šťastna

Nová televizní láska. Roman Šebrle přiznal vztah s kolegyní Hedvikou Liškovou

Atletická legenda a oblíbený moderátor Roman Šebrle (49) září štěstím, které mu do života přinesla nová láska. Moderátor a bývalý sportovec přiznal vztah s kolegyní z Primy Hedvikou Liškovou (44).

O tom, že reportérka FTV Prima Hedvika Lišková a Roman Šebrle tvoří pár, se mezi novináři už nějaký ten pátek spekulovalo. Nyní už panuje jistota, že jde o novou partnerskou dvojici, protože Šebrle vzal Hedviku na romantickou zimní dovolenou do italského Livigna.

„Ještě by se dalo týden vydržet,“ napsal Šebrle ke snímku, který umístil do příběhu na svém instagramovém profilu. Důležité je, že na fotografii označil také Hedviku, která jen září. Je vidět, že dvojice si pobyt v Itálii pořádně užila.

Mohlo by vás zajímat: Cukrářka? To je historie, překvapil Roman Šebrle. Prozradil, že už má novou přítelkyni

Oba zamilované kolegy z jedné firmy spojuje nejen láska ke sportu a k novinařině, ale mohou si také předat cenné rady coby rodiče. Roman Šebrle má totiž syna Štěpána a dceru Kateřinu, oba z manželství s Evou Kasalovou, a Hedvika Lišková má děti dokonce tři.

Podívejte se, jak Roman Šebrle slavil narozeniny:

Sdílejte článek
Štítky Roman Šebrle láska Itálie dovolená rodina vztah Livigno Hedvika Lišková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.