Astročlánky

3. července 2021 05:45

Anna Kopečková

Horoskop lásky a sexu na červenec: Kdo si užije opravdu žhavé léto?

Letní lásky jsou krásné a letošní červenec nebude výjimkou. Ba co víc, podle astrologie by měl být přímo impozantní, pokud jde o lásku a sex.

Hlavní červencovou událostí bude konjunkce dvou planet – Venuše a Marsu, k níž dojde 13. července. Díky těmto dvěma klíčovým planetám bude větší pozornost upřena právě na vztahy a randění a bude tak ideální čas na romantické chvilky ve dvou. Nezadaní budou mít spoustu příležítostí někoho potkat a právě spojení Marsu s Venuší je bude tlačit do toho, aby si nějaký románek co nejdříve začali. Vesmír toho ale pro nás připravil mnohem víc. Jak si užijí červenec jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beran

Jsou měsíce, které jsou pro váš milostný život „jen" dobré, a pak jsou měsíce, které jsou naprosto výjimečné a dají vám zážitky, na které nezapomenete. Jedním z nich je letošní červenec, především díky Venuši, která je ve vašem domě romantiky. Můžete se těšit na spoustu něžností, zamilovaných pohledů, večeří při svíčkách i vášnivých chvilek (nejen) v ložnici. Pokud tedy máte partnera a budete jen trochu chtít. Vesmír je vám v tomto směru velmi nakloněný. Ani nezadaní nepřijdou zkrátka. Úplněk 24. července by jim mohl do cesty přihrát někoho mimořádného. Koncem měsíce bude řešit především to, jak skloubit svůj partnerský život a čas, který chcete trávit s přáteli. Vy na nějaké schůdné řešení určitě přijdete.

Býk

Jako správní Býci máte poměrně vysoké nároky na ty, které jste ochotni pustit si do své ložnice, neřkuli blíž k tělu. A začátkem měsíce se mohou objevit pochybnosti, zda váš partner takové požadavky dostatečně splňuje nebo zda vám vztah s ním plně vyhovuje. Jste-li single, máte šanci někoho nového potkat. Pokud na něj chcete udělat skvělý první dojem, vyplatí se první setkání nepodcenit a důkladně se na něj připravit.

Ti, kteří mají pocit, že svého partnera poslední dobou zanedbávali, mu to mohou plně vynahradit v druhé půlce července, která by měla být pohodová, plná lásky, vášně a randění.

Blíženci

Planety Mars a Venuše jsou v červenci ve vašem domě komunikace. Připravte se tedy na dlouhé rozhovory se svým partnerem, díky nimž můžete probrat věci, o kterých jste nikdy nemluvili, a vytvořit si tak mnohem hlubší pouto. Můžete díky tomu získat pocit, že váš vztah je zase jako na začátku, všechno vám bude připadat skvělé a zábavné, včetně sexu, který možná poslední dobou nestál za moc. I úplněk 24. července byste měli trávit po boku někoho, koho milujete. A je úplně jedno, jestli to bude v posteli, nebo třeba u dobrého vína pod hvězdnou letní oblohou.

Rak

Raci jsou citlivky, ve vztahu vyžadují opatrné zacházení. Jen si to přiznejte. A připomene vám to hned v první půlce července i novoluní ve vašem znamení. Ať už jste ve vztahu delší dobu nebo máte novou známost, je pro vás důležité, abyste si s partnerem nastavili nějaké hranice a váš partner věděl, kam až může zajít, co vám vyhovuje a co už ne.

Planety Mars a Venuše budou v červenci ve vašem domě souvisejícím s vlastní hodnotou a připomenou vám, že nic nedostanete jen tak. Pokud něco chcete, musíte si o to říct. A to platí i o sexu. Mimochodem, je v této oblasti ve vašem vztahu všechno v rovnováze? Dáváte stejně, jako dostáváte? Úplněk 24. července vás možná přinutí o tom trochu popřemýšlet.

Lev

Vy budete v červenci velmi žádaní a doslova na roztrhání, ať už jste zadaní nebo ne. Není divu, jste přeci úžasní Lvi! Užívejte si pozornost, neodmítejte pozvání na večírky a oslavy, kde můžete zářit. Nikdy nevíte, koho zajímavého tam potkáte a oslníte. Ale nezapomínejte i trochu odpočívat. Každopádně během úplňku 24. července, který je ve vašem domě partnerství, byste se měli věnovat výhradně svému partnerovi. Věnujte mu svůj čas a pozornost, udělejte nějaké milé gesto, sami nejlépe víte, co ho potěší a nažhaví. Jistě to nezůstane bez odezvy.

Panna

Scházet se s někým, aniž by o tom kdokoli jiný věděl, může být velmi vzrušující. A nezadaným se taková příležitost právě v červenci nabízí. Venuše a Mars budou totiž ve vašem domě tajemství. Užít si své chvilky ve dvou mohou i zadaní. Udělejte si čas, odjeďte někam jen sami dva a dělejte jen to, co máte oba rádi. A když se Venuše 22. června přesune do vašeho znamení, ještě víc rozproudí energii podporující váš milostný život. Gratulujeme, víc si už asi přát nemůžete. Budete nažhavení, připraveni na sex kdekoli a kdykoli. Nenechte si to ujít, na konci měsíce tak můžete oba cítit, že je váš vztah šťastný, stabilní a naplněný.

Váhy

Pro vás jsou velmi důležití přátelé, jde tedy jen o to, jak vyvážit čas, který s nimi trávíte, a čas, který trávíte s partnerem a který by na ně mohl lehce žárlit. Rozhodně se ale přátel nevzdávejte. Bude důležité najít tu správnou rovnováhu.

Každopádně byste tento měsíc mohli v milostném životě pocítit úder velmi silné sexy energie. Můžete si ho představit jako resetovací tlačítko, které jedním zmáčknutím vymaže všechny hádky a hašteřivé momenty, které jste v poslední době s partnerem zažili. Budete po sobě toužit a budete si to užívat. Hlavně úplněk 24. července by mohl být ve vašem případě velmi romantický.

Štír

Planety Venuše a Mars jsou v červenci ve vašem domě kariéry a naznačují, že byste mohli potkat někoho, kdo souvisí s vaší prací. Může to být nějaký kolega přímo v kanceláři, nebo třeba někdo, koho potkáte během pracovní cesty. Pozor, pokud jste zadaní, ať si takovým románkem trochu nezavaříte. Přesun planety Venuše do znamení Panny 22. července by mohl do vašeho vztahu přinést romantické a přátelské vibrace. Jinými slovy, budete s partnerem nejen milenci, ale i nejlepší a nerozluční kamarádi. Všechno budete dělat spolu, v ložnici i mimo ni. Když si uděláte čas jen na to, abyste si užívali společnost toho druhého, může vás to nesmírně sblížit. Touhu být s partnerem zvýší ještě úplněk v sobotu 24. července. Tak si ten předposlední červencový víkend pořádně užijte!

Střelec

Začátkem července můžete mít zvláštní pocit a důležité bude naslouchat svým pocitům Novoluní 10. července bude totiž ve vašem domě intuice a pokud cítíte, že ve vašem vztahu něco skřípe, možná ve vás vyvolá menší pochybnosti o vašem partnerovi. Nechce od vás víc, než jste ochotni dát? Odpověď na tuto otázku je klíčová pro váš budoucí vztah, tak si na ni upřímně odpovězte a případně to s partnerem proberte. Bude důležité to vyřešit, protože tento měsíc by měl být pro váš vztah vzpruhou, novým začátkem. Úplněk 24. července bude ve vašem domě komunikace. Naprosto ideální doba pro dlouhý rozhovor s partnerem u sklenky něčeho dobrého, který by neměl skončit jen tím, že si popřejete dobrou noc a půjdete spát každý do své postele.

Kozoroh

Vás čeká opravdu sexy červenec. A opět díky planetám Mars a Venuše, které jsou ve vašem domě intimity. Užijte si horké letní dny plné romantických a vášnivých okamžiků. Vašemu vztahu to jen prospěje. A udělejte si čas na nějaký výlet, i kdyby měl být jen jednodenní. Potřebujete odjet někam, kde budete sami. Vypněte si mobily, zapomeňte na okolní svět a buďte jen spolu. A pokud jste nezadaní, nic nehroťte, nehledejte usilovně na seznamkách, protože všichni kolem někoho mají a vy ne. Berte to jako možnost přemýšlet o svých předchozích vztazích a důvodech, proč skončily. Ale zase se tím dlouho netrapte. Je čas jít dál a mít oči i srdce otevřené. Láska je možná blíž, než si myslíte.

Vodnář

I ty nejstabilnější páry potřebují tu a tam vnést do vztahu nějaký svěží vítr. A díky planetám Mars a Venuše, které budou skoro celý červenec v opozičním znamení Lva, ho získáte. Budete potkávat nové lidi, kteří by mohli váš současný vztah trochu oživit a okořenit. Úplněk ve vašem znamení 24. července vám pak zase připomene, že byste se měli soustředit hlavně na sebe a svého partnera. Venuše bude ve vašem domě intimity a mohla by ve vás vzbuzovat opravdu vášnivé vibrace. Nenechte je jen tak zbůhdarma vyprchat!

Ryby

Vy byste si mohli kolem novoluní, které je 10. července, užít velkou romantiku. Měsíc bude v tu dobu ve vašem domě seznamování a bude vás tlačit k tomu, abyste trávili čas s lidmi, s nimiž máte hluboké emocionální pouto. Věnujte čas někomu, koho máte opravdu rádi. Vaše snaha bude nadmíru oceněna.

Nezadaným by mohl Mars s Venuší přihrát do cesty někoho nového a skvělého, mějte tedy oči doširoka otevřené. A pak je tu ještě úplněk 24. července, kdy bude nejlepší popadnout partnera a vyjet s ním někam, kde budete sami a nikým a ničím nerušeni. Je jen na vás, zda si své vzájemné sympatie budete vyjadřovat někde v chatičce, na pláži u jezera nebo třeba na zadním sedadle auta.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.