Horoskop lásky a sexu na únor: Kdy si můžete užít noc plnou vášně?

Co vás čeká milostném životě v nejkratším měsíci roku? Jak si budete s partnerem v posteli rozumět? A jak váš milostný život může v únoru ovlivnit astrologie?

Beran

Únor je sice nejkratším měsícem roku, ale vy, Berani, si v něm užijete spoustu lásky a romantiky, a to hned od začátku února, kdy planeta Venuše vstupuje do společenského znamení Vodnáře. Můžete se nečekaně zamilovat do někoho, kdo by vás vůbec nenapadl, nebo opět pocítíte velkou lásku ve vztahu, který vám už delší dobu připadal trochu nudný. Dejte tomu šanci. Obzvlášť během novoluní ve Vodnáři, které nastane 11. února, kdy bude přímo magická noc pro novou lásku. Nenechte si ale oči příliš zakrýt růžovými brýlemi. 18. února Slunce vstupuje do snivého znamení Ryb. Mohli byste se ztratit ve své fantazii a zapomenout žít v realitě. Po 20. únoru už můžete plně důvěřovat svému srdci. Nebojte se jednat podle toho, co vám říká. Může vás to dovést k něčemu úžasnému. Když 25. února vstoupí Venuše do Ryb, může to vyvolat problémy s intimitou. Zaměřte se víc na sebepřijetí, jinak váš milostný život moc vzkvétat nebude. A konec února, kdy nás čeká úplněk ve znamení perfekcionistické Panny, by měl být ve znamení sebezdokonalování. Pokud chcete mít s partnerem šťastný a naplněný vztah, zkuste se zamyslet nad tím, co ještě děláte špatně. Umíte si dělat s partnerem navzájem radost? Dokážete se navzájem potěšit? Dokážete vždy partnera přivést k orgasmu? Pokud v něčem ještě cítíte mezery, zkuste to napravit.

Býk

Hned začátek února, kdy Venuše vstoupí do znamení Vodnáře, může přinést určité napětí mezi vašimi cíli a tím, co chce vaše srdce. Na jednu stranu vás čeká spousta pracovních úkolů, které vás budou stát hodně času, na druhé straně tu bude vaše touha po vroucném a dlouhém milování. Co si vyberete? Možná budete muset ze svých milostných požadavků na pár dnů trochu slevit. O to víc se ale můžete těšit na 18. února, kdy Slunce vstoupí do romanticky založeného znamení Ryb a váš milostný život by mohl velmi pookřát. Nezadaní mají šanci potkat někoho mimořádného, planety budou přát komunikaci a romantice. Toto příznivé období ale nebude trvat příliš dlouho, jen do 21. února. Neotvírejte tedy svá srdce příliš, mohli byste zažít zklamání, pokud nebudete opatrní. Koncem měsíce vás ale opět čeká velká romantika. Bude to ideální čas na zamilování a plánování společných nocí. Tou nejlepší by měla být noc z 26. na 27. února, kdy je úplněk, který vytvoří ideální podmínky pro smyslný večer a vášnivou noc. Pusťte z hlavy všechno, co vás trápí, a pořádně si to se svým partnerem užijte.

Blíženci

Pokud se vám váš milostný život zdá poslední dobou trochu nudný, okořeňte ho tím, že budete dělat něco trochu jinak. Když v posteli provádíte stále dokola stejné pozice nebo dokonce jenom jednu, nedivte se, že vás to s partnerem už tolik nebaví. Ale nemusíte hned projet celou Kámasútru. Někdy stačí i změnit místo k milování nebo použít jiný parfém, který partnera naladí. I nezadaní by se měli poohlédnout po vhodném protějšku v trochu jiných vodách než doposud. Těžko potkáte někoho vhodného, když hledáte stále na stejném místě. Pokud toužíte po vášnivé noci, nečekejte na Valentýna. Ideálním datem se jeví 11. únor, kdy je novoluní ve znamení Vodnáře, čas plný dobrodružství a zvědavosti. Po 18. únoru moc romantiky nečekejte, ale bude to trvat jen pár dnů. Důvěřujte svému srdci, které vás může dovést ještě k pár krásným únorovým nocím. Pozor si dejte ještě 25. února, kdy Venuše vstupuje do znamení Ryb a zejména v práci by vás mohly přepadat hříšné myšlenky. Nekomplikujte sobě ani ostatním zbytečně život, zapomeňte na románek s kolegou či kolegyní a soustřeďte se raději na pracovní úkoly. 27. února, kdy je úplněk, si také raději odpusťte milostná povyražení a udělejte si čas jen na sebe.

Rak

Začátek února by se mohl nést na velmi intimní vlně. Nezadaní mají šanci se zamilovat do někoho nového. A tato nová láska má velkou šanci, že nebude jen krátkodobá. Kolem půlky měsíce je dobré mít mysl otevřenou. Váš partner může procházet složitějším obdobím, snažte se proto být empatičtější a zkuste se na všechno podívat z jeho pohledu. Společně všechny problémy zvládnete a s vědomím, že se na sebe můžete navzájem spolehnout, si budete mnohem bližší. Nezapomínejte, že pevná citová vazba je pro vás Raky ve vztahu velmi důležitá. 25. února planeta lásky Venuše vstupuje do znamení Ryb. Přinese to ještě větší zamilovanost. Využijte toho a učte se ještě víc si navzájem porozumět, a to i v posteli. A co je důležité, mluvte s partnerem otevřeně o všem, po čem ve vztahu toužíte a co si přejete. Nebojte se o to partnera požádat. Ideální doba bude během úplňku 27. února.

Lev

Váš únor vypadá z pohledu astrologie trochu jako nepředvídatelná romantická komedie. Už začátkem měsíce můžete náhodně potkat někoho, kdo vás bude hodně přitahovat a může se stát, že spolu skončíte v posteli, ani nebudete vědět jak. I novoluní ve Vodnáři 11. února vám může do života přinést někoho nového, u zadaných je šance, že posunou svůj vztah na vyšší úroveň. Menší problémy by se mohly objevit kolem 18. února. Na jednu stranu budete chtít být s partnerem co nejvíc propojení, na druhou stranu vás něco bude držet zpátky. Nebojte se být před partnerem otevřenější a dovolte si být trochu zranitelní, víc spolu mluvte, váš vztah se tím může jen zlepšit. I když se vám ale bude váš milostný život jevit jako snový, buďte trochu opatrní. Dobrý sex nemusí vždy znamenat, že máte vedle sebe spřízněnou duši, na kterou se můžete kdykoli spolehnout.

Panna

Únor pro vás začne dost chladně, a to nejen z meteorologického hlediska. Planeta lásky a krásy Venuše vstupuje do znamení Vodnáře, což ve vaše milostném životě může způsobit určitou nepředvídatelnost. Váš partner může dělat naprosto nečekaná rozhodnutí, která se týkají i vás. Možná to budete vy, kdo se bude muset o všechno postarat nebo vyvinout iniciativu, pokud jde o milostné hrátky. Zkuste to vydržet až do 18. února, kdy Slunce vstupuje do znamení Ryb a do vašeho vztahu to může přinést něžnost a laskavost. Pro lásku to bude ideální čas. Obzvlášť byste si měli užít noc z 26. na 27. února, kdy je úplněk ve vašem znamení. Dává vám totiž možnost svého partnera naprosto oslnit.

Váhy

Únor je sice nejkratší měsíc, o to víc si ho ale užijete. Bavte se, flirtujte, užívejte si sexu. Berte sex jako výzvu, probuďte svého vnitřního rebela! Nejlepší čas pro lásku a sex bude v době novoluní ve znamení Vodnáře 11. února. I v ráji ale občas nastanou potíže a ty mohou přijít kolem 18. února, kdy Slunce vstupuje do znamení Ryb. Můžete se s partnerem rozcházet v některých názorech. Buďte opatrní a nesnažte se za každou cenu prosadit svou, mohlo by se to nakonec obrátit proti vám. Kolem 20. února se zase všechno může dát do pořádku. Zkuste si s partnerem upřímně promluvit, vyjádřit to, co k němu cítíte. Vrátí se vám to v podobě mimořádně romantických chvilek. Koncem měsíce si dejte pozor na to, abyste nemíchali milostný a pracovní život. Věnujte se jednomu i druhému v té správné míře.

Štír

Domov je místo, kde se cítíte příjemně. A to by mělo platit i pro váš milostný život. Zpříjemňujte si zimní večery, jak jen to jde. Když teď nemůžete společně vyrazit do restaurace, udělejte si něco dobrého doma, otevřete si víno, podívejte se na hezký film a věnujte se sobě navzájem. Využijte dlouhých zimních nocí k milostným hrátkám a klidně si pořiďte i nějaké erotické hračky. A kromě sexu si nezapomeňte i povídat. Právě teď máte skvělou možnost pracovat na svém vztahu. Pamatujte na to, že pevné pouto se nevytvoří přes noc, je potřeba čas a úsilí vás obou. Hlavně koncem měsíce bude ideální doba na něžná vyznání lásky a smyslné chvilky. Zejména 27. února, kdy je úplněk, by mohl dobře naplánovaný večer vyústit v něco neskutečného!

Střelec

Klíčem k úspěchu ve vašem milostném životě bude, jak dobře vládnete jazykem lásky, případně jak rychle jste schopni se to naučit. Venuše začátkem měsíce vstupuje do nepředvídatelného znamení Vodnáře a vy můžete najednou zjistit, že moc nechápete, co po vás partner chce nebo jak ho můžete uspokojit. Zkuste něco nového, vyjádřete své city nějakým jedinečným způsobem, který partnera překvapí. Pocit, že vám partner nerozumí, by měl pominout kolem 18. února, kdy Slunce vstupuje do znamení Ryb, a naprosto ideální noc pro lásku, romantiku a milování by měla být z 21. na 22. února. I přesto můžete koncem měsíce pociťovat větší či menší nespokojenost se svým vztahem a možná i začnete uvažovat o tom, zda by vám s někým jiným nebylo lépe. Věřte ale, že tráva není jinde zelenější. Využijte úplněk 27. února k tomu, abyste se zbavili myšlenek o „dokonalém“ vztahu, a užívejte si vztah, který máte, i když třeba stále není plný dobrodružství.

Kozoroh

Vzhledem k tomu, že planeta lásky Venuše opustila 1. února vaše znamení, aby vstoupila do znamení Vodnáře, může být nyní vhodný čas k tomu, abyste se trochu zaměřili především na sebe a rozmazlovali se. Prospěje to vám a koneckonců i vašemu partnerovi. Kupte si něco hezkého, objednejte si dobré jídlo a přemýšlejte nad tím, čím jste výjimeční. A v době novoluní, tedy 11. února, si na papír napište, proč se máte rádi, a připevněte si to na nějaké viditelné místo. To, že se budete více věnovat sobě, ale neznamená, že byste měli partnera úplně odsunout na vedlejší kolej. Hlavně po 18. únoru se více zaměřte na komunikaci, snažte se spolu mluvit upřímně a všechno si řekněte pěkně na rovinu. Stále ale pamatujte na to, že nejdůležitější vztah, který máte, je ten, který máte sami se sebou. Zůstaňte doma a nechte se od partnera hýčkat. Na velkou romantiku si tentokrát budete muset počkat až do konce února. Klidně popusťte v posteli uzdu své fantazii. Ta úplně nejlepší noc by i pro vás měla být v době, kdy je úplněk, tedy z 26. na 27. února.

Vodnář

Tento měsíc je váš, milí Vodnáři, protože Slunce i planety Merkur, Saturn, Jupiter i planeta lásky Venuše jsou právě teď ve vašem znamení. Skoro to vypadá, že se v únoru do vás všichni zamilují! Připravte se na spoustu lásky. Nejlepší čas bude v době kolem novoluní, které nastane 11. února. Pro nezadané bude v tuto dobu skvělá příležitost k novému seznámení. Romantika může trochu pokulhávat kolem 18. února, kdy Slunce vstupuje do znamení Ryb, ale velmi brzy se to spraví. Důležité bude komunikovat s partnerem, říct mu, po čem opravdu toužíte. Jestli vám příliš nevyhovuje váš sexuální život, nestyďte se říct v tuto dobu partnerovi, co byste si přáli, aby dělal jinak. Pokud mu jde jen o vlastní uspokojení, měl by to změnit. A když nebude souhlasit, netlačte na pilu. Neplýtvejte zbytečně energií na někoho, kdo si to právě teď nezaslouží. Možná se mu to časem rozleží v hlavě a o to příjemnější postelové překvapení to pro vás pak bude.

Ryby

Svatý Valentýn se blíží, všude se to hemží srdíčky, ale vám v tuto chvíli romantika nic neříká. Chladný zimní vzduch působí i na vás, nejraději byste se zachumlali do deky a byli sami. Dopřejte si čas jen pro sebe, protože ho potřebujete, ale neuzavírejte se úplně okolnímu světu a už vůbec ne svému partnerovi. Využijte energii novoluní 11. února, abyste se probrali ze zimní letargie. Váš milostný život by měl pookřát 18. února, kdy Slunce vstoupí do vašeho znamení. Opět pocítíte žár a vášeň. Nezadaní by si měli ale dát trochu pozor a nevrhat se hned do postele s každým, kdo se nabídne. Jako ideální romantická noc se jeví ta 25. února, kdy Venuše vstupuje do znamení Ryb. I úplný konec měsíce by měl být velmi láskyplný a romantický, zejména kolem úplňku ve znamení Panny 27. února, kdy budete pro vašeho partnera velmi přitažliví.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.