Sex a vztahy

18. října 2020 06:00

Petra Kloidová

12 znamení zvěrokruhu jako milenci ve 3 slovech. Vyberte si toho nejlepšího!

Dvanáct znamení zvěrokruhu, dvanáct přístupu k milování. Sex není všechno, ale rozhodně patří do každého vztahu. Jací jste vy podle astrologie, nebo jací jsou nebo budou vaši partneři v posteli? Podívejte se na to, co říká horoskop.

Každé znamení zvěrokruhu se vyznačuje vlastním jazykem lásky. Berani mají touhu být nejlepší a to pro ně platí i v posteli, zatímco Vodnář nemá rád žádné přípravy a jde rovnou na věc. Pokud hledáte někoho, kdo si potrpí na častý sex, vsaďte na Lva. Absolutní sexuální znamení pak zastupuje Štír se svým smyslným pohledem, kterému neodolá nikdo.

1. Beran: Vzrušující, vášnivý, dominantní

Zrozenci mezi 21. 3.–20.4. vyhledávají něco neobvyklého. Jsou rádi dominantní a sex pro ně za žádných okolností nesmí být nuda. Berani jsou známí svou touhou být nejlepší a stále objevovat a zkoušet něco nového. A to stejné platí i při sexu. Jsou přímo znuděni klasickým milováním a raději dávají přednost nejrůznějším praktikám, erotickým hračkám a zvláštním místům. Jakmile ale objeví svou spřízněnou duši, jsou věrní až za hrob.

Beranovi bude v posteli skvěle rozumět další Beran, který bude z jeho nápadů nadšený. Rozhodně nešlápne vedle ani v případě Vah. Více vzrušení najde u Lva a hýčkání u Býka. Má-li chuť na zakázané ovoce, pak ať zvolí sex se Štírem.

2. Býk: Smyslný, solidní, věrný

Všichni, kteří se narodili mezi 21.4. a 21. 5. mají sice rádi sex, ale ne na úkor nevěry. Jsou to solidní milenci. Ve zvěrokruhu není smyslnějších jedinců než právě Býků. Jejich divokost krotí věrná povaha, a proto místo rychlovek mají raději pozvolný, ale zato intenzivní sex. Pokud se jim v posteli nezadaří, zkazí jim to náladu na celý den!

Nejlepším partnerem pro postelové hrátky pro ně bude Štír, který svou vášnivostí a odhodlaností bude Býkovi skvěle sekundovat. Váhy vyrovnají nedostatek jejich nápaditosti a Střelec dokáže milování pořádně rozproudit. Ryby jsou tou nejlepší volbou pro něžné a romantické chvilky.

3. Blíženci: Živelný, spontánní, mladistvý

Blíženec (22. 5.–21. 6.) má rád živelnost a spontánnost, nesmíří se jen tak s něčím. Vždy osciluje mezi nezájmem a divokou vášní. Zlatá střední cesta je pro něj nezajímavá a nudná. Jeho partner musí většinou čekat, až bude v té správné náladě, ale pak to obvykle stojí za to.

Blížence vždy uchvátí Střelec svým smyslem pro nejrůznější erotické hry. Pokud dá přednost stejnému znamení, budou si v zájmech rozumět, ale může se stát, že jejich chuť a nálada na sex se prostě nepotkají v tu samou dobu. Štír je typický tím, že v každé situaci dokáže najít něco, co každého spolehlivě vzruší, tedy i Blížence.

4. Rak: Sladký, domácí typ, spolehlivý

Raci, to jsou všichni, kteří se narodili od 22. 6.–22. 7., nejsou typy milenců, kteří by rádi vedli. Jsou typicky submisivní. Mají rádi, když cítí, že je v posteli někdo ovládá a rádi se podřídí. To ovšem neznamená, že by nebyli vášnivými milenci/milenkami. Právě naopak. Svému partnerovi splní vše, po čem touží.

Jejich dokonalým protějškem budou Lvi, kteří si budou libovat v tom, že je v posteli budou moci vést. Váhy a Štíři zase dokážou splnit jejich nejtajnější sexuální sny. BDSM pro ně rozhodně nebude překážkou. Pro žhavý a vášnivý sex si do postele vezmou Kozoroha. Občas to sice mezi nimi zaskřípe, ale vášnivé chvilky tyto nedostatky zcela překryjí.

5. Lev: Okouzlující, kreativní, náročný

Zrozenci mezi 23. 7. až 23. 8. patří mezi milence, kteří si ženy opravdu pochvalují. Lví sexuální apetit je takřka nenasytný. Pokud chce Lev porozumět druhému člověku, nejlepší způsob, jak to zjistit, je přes postel. Může se to zdát až moc jednoduché, ale je to účinné.

Lví ego si rozhodně nedovolí pošramotit Váhy. Ty to s nimi zkrátka umí! Pro spalující vášeň mohou vyhledat Štíra, ale jinde než v posteli si s ním rozumět nebudou. Lev a Vodnář? Budou možná skvělý pár, ale rozhodně Lev Vodnáře nebude smět příliš dirigovat! Jinak mu uteče.

6. Panna: Silný, podporující, pečující

Panna, narozená od 24. 8. do 22. 9., budí zdání, že je ve všech oblastech života, a tedy i v sexu, ledovou královnou. U takových zrozenců ale najdete pečujícího milence, který se v partnerství jen tak ničeho nezalekne. Rozhodně nikdy nebude patřit mezi ty, kteří holdují sexu vždy a všude. V okamžiku, kdy se ale zjeví ten pravý, zažehne v nich neutuchající plamen, který nelze přehlédnout.

Jejich skryté touhy bude nesmírně ráda objevovat Ryba, která se s nimi bude milovat i na těch nejneobvyklejších místech. Štír v nich dokáže zažehnout i ty nesilnější plameny a Kozoroh jim splní jejich nejtajnější sny.

7. Váhy: Slavnostní, energický, závislý

Váhy, ženy a muži narozeni mezi 23. 9. až 23. 10., srší elegancí na všechny strany, ale rozhodně nejsou jednoduché sousto pro toho, kdo se je snaží sbalit na jednu noc. Přesto se za touto tajemnou povahou skrývá silná a vášnivá sexualita. Váhy moc dobře vědí, co se jim líbí. Chtějí milence, který je nejen inteligentní, ale i kreativní. Romantická večeře při svíčkách a společná koupel je pro Váhy to pravé ořechové.

Složité povaze Váhy porozumí jenom další Váha, se kterou vyzkouší spoustu nových věcí. Krok s ní dokáže držet i Beran, u toho si ale Váha musí zvyknout, že bývá někdy dost sobecký. Ani Střelec není marný. Možná vám bude připadat, že ho vaše hrátky nudí, ale pokud vytrváte, zjistíte, že to, co ho skutečně vzrušuje, jste vy.

SEXY HEREC, CAN YAMAN, Z TELENOVELY ZASNĚNÉ LÁSKA JE ŠTÍR. SLEDUJTE SERIÁL ON-LINE

8. Štír: Majetnický, sexuální, emocionální

Štíři narození mezi 24. 10 až 22. 11. patří nepochybně mezi ta nejvášnivější znamení s největší sexualitou. Je prý nikdy nic nepřekvapí ani nešokuje. Vše už zkusili, a pokud ne, velmi brzy se tak stane. Pro Štíry neexistují překážky, nic pro ně není tabu a sexu se dokážou, i když třeba jen ve své hlavě, oddávat 24 hodin denně.

Štírovi dokáže v posteli konkurovat jen další Štír. Jedině ten nebude mít před nimi zábrany a vyzkouší s nimi všechny praktiky. Harmonie dosáhne ale i s Rybami, které budou nadšené sexuálními experimenty a bezhlavě se oddají štíří fantazii.

9. Střelec: Zvědavý, vtipný, spontánní

Každý, kdo se narodil mezi 23. 11. až 21. 12. přistupuje k sexu jako k zábavě. Je zajímavý tím, že dokáže naprosto přesně oddělit lásku a pouhý sex. Sex je pro něj sice více než milá zábava, ale rozhodně se po první noci nevrhají do manželství a nesní o hromadě dětí. Střelci jsou spontánní a mají v sobě jiskru, díky které jsou všemi obdivováni.

V posteli by je mohl zaujmout Vodnář, který se přizpůsobí jejich sexuálnímu tempu. Ryby budou vždy svolné s nejrůznějšími experimenty, ale té pravé harmonie dosáhne vždy jen s dalším Střelcem.

10. Kozoroh: Stálý, soutěživý, naladěný

Kozoroh si rád užívá divokého a nespoutaného sexu. Kozoroh je vždy naladěný na sex. Co je ale důležité, že nikdy nezapomíná na svého partnera a jeho potěšení je pro něj tou nejdůležitější věcí. Sex má spojený s notnou dávkou citů, a pokud nemiluje, nedokáže milovat naplno. Svou roli hraje i žárlivost, která Kozoroha dokáže pořádně nahlodat.

Kozoroha bude skvěle doplňovat Vodnář, se kterým zažije věci, které pro něj do té doby byly tabu. Ryby je v posteli dostanou a Kozorozi jim neodokážou odolat.

11. Vodnář: Jedinečný, zainteresovaný, tajemný

Vodnáři, narození mezi 21. 1 až 20. 2., jsou velmi spontánní a jdou rovnou na věc. Když se milují, rozhodně nemyslí na nic jiného. Nepotrpí si na povrchní flirt a rozhodně nebudou z partnera dlouho tahat, co se mu líbí. Nejvíce je potěší, pokud jim protějšek na rovinu řekne, co má rád. Není pro něho většího štěstí, než vám vaše přání splnit. Nejvíce ho vzrušuje hra. Sex pod peřinou, potmě a v pyžamech? To ho dokáže pěkně otrávit.

Vodnáři bude nejvíc vyhovovat Beran, se kterým najdou společná vzrušení i po letech vztahu. S dalším Vodnářem zažije absolutní svobodu a pro tu největší zábavu a potěšení se vydá do peřin s Blížencem.

12. Ryby: Citlivý, milující, nejistý

Zrozenci narození mezi 21. 2. až 20. 3. patří mezi milující a citlivé milence. Ryby jsou neskonale vášnivé a jejich flirtu a svůdným pohledům jen tak nikdo neodolá. I přes spoustu signálů, které vysílají, to musí být právě partner, který Ryby svede. Ryby vědí, co chtějí, a rozhodně se nebojí si o to říct.

Nejideálnější souhry dosáhne se Lvy a Berany, kterým bude lichotit zájem Ryb. Zato Ryby čeká nebeský sex, Lvi a Berani touží být vždy nejlepší. Pokud hledají romantiku, měli by zalovit mezi Býky, kteří se jim budou vždy věnovat a vždy jim dopřejí to, co mají rádi. Nešlápnou vedle ani s Kozorohy, se kterými bude milování tím pravým požitkem.

Hodíte se k sobě?

Partnerský horoskop: Hodíme se k sobě, miláčku?

HOROSKOP LÁSKY PODLE DATA NAROZENÍ

-red-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.