FOTOGALERIE: Jak vám to slušelo v Karlových Varech s tvářemi Primy?

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byly o uplynulém víkendu Karlovy Vary. Děkujeme všem, kteří na prostranství před poštou přišli! Podívejte se na fotografie, které jste nám poslali.

Zpravodajská roadshow TV Prima zazářila o uplynulém víkendu v Karlových Varech. Prostranství před poštou zaplnily rekordní davy zvídavých diváků, kteří na vlastní oči chtěli spatřit unikátní mobilní studio, z něhož se živě vysílají Zprávy FTV Prima. Ty moderovali Gábina Kratochvílová a Roman Šebrle, kteří jsou po premiéře v Brně už ostřílení.

"I když to tak nevypadalo, v sobotu nám nakonec počasí přálo, takže to byl nádherný den. A mile mě překvapilo a potěšilo, že byla obrovská účast diváků i v neděli, kdy už tak pěkně nebylo, za což jim moc děkujeme. Byla to krásná atmosféra," říká Roman Šebrle.

"Tentokrát už jsem věděla, do čeho jdu, takže jsem nebyla tak nervózní. Díky tomu jsem si to užila snad i o trochu víc než v Brně. Ale lidé ve Varech byli stejně úžasní," oddychla si Gábina Kratochvílová, která měla obrovskou radost, že se potkala se svým idolem. „Pan Pohlreich je úžasný, jsem jeho velká fanynka a překvapilo mě, že je ve skutečnosti moc hodný a milý,“ dodala se smíchem Gábina.

Diváci nechtěli Pohlreicha vůbec pustit

Krásné počasí i atmosféru si pochvaloval i již zmíněný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který si tam rovnou střihl generálku nové řady Ano, šéfe!, kterou nyní začíná natáčet.

Před autogramiádou si totiž zašel na oběd s moderátorskou dvojicí Gábinou a Romanem, k nimž se přidala i šéfka zpravodajství Jitka Obzinová. Ta si objednala těstoviny, které ale vypadaly poněkud zvláštně. „Ode mě by to vypadalo asi trochu jinak,“ podotkl nezvykle mírně Pohlreich, který raději ani neochutnal. Zato Roman Šebrle byl o něco odvážnější. „Ehm, chutná to lépe, než to vypadá,“ dodal Roman, který byl rád, že si objednal něco úplně jiného.

Po obědě je čekala autogramiáda, ze které diváci Zdeňka Pohlreicha nechtěli vůbec pustit. Málem to až vypadalo, že fotku s drsným šéfkuchařem chce mít půlka města. I zbytek programu byl po celý víkend velmi nabitý.

V 15 hodin vypuklo zábavné odpoledne pro děti i dospělé, které nabídlo i několik hudebních vystoupení. Zpívali Lunetic, protagonisté muzikálu Děti ráje, Kamila Nývltová a skupina Queenie. Celým zábavným dnem v sobotu provázel Petr Vágner a v neděli Miloš Knor.

V rámci autogramiády se kromě Zdeňka Pohlreicha a moderátorů TV Prima ukázaly i tváře seriálu Cesty domů III Iva Kubelková a její herecký kolega Honza Komínek. Oba dva poté diváky navnadili na další díly a prozradili jim, jakým směrem se jejich role budou ubírat. Největším lákadlem však zůstalo unikátní mobilní studio TV Prima, z něhož se v 18.55 živě vysílaly Zprávy FTV Prima.

Jak vám to sluší?

Jako vítěznou fotografii od vás diváků jsme tentokrát vybrali selfie našeho fanouška Thien Long Ngo s moderátorkou zpráv Gabrielou Kratochvílovou, kterou v průvodním e-mailu nazval "nejdokonalejší ženou na světě". Vždyť jim to spolu taky pěkně sluší, že? :)

Za odměnu mu posíláme dva lístky do kina (předání domluvíme prostřednictvím uvedeného e-mailu).

Děkujeme ale i vám všem ostatním, kteří jste poslali své fotografie, i těm, kteří se o víkendu do centra Karlových Varů na akci Prima jede... za vámi přišli podívat.

Prohlédněte si fotogalerii z došlých fotek – najdete se tam?

Akce Prima jede... za vámi pokračuje i příští víkend!

Prima jede… za vámi a tento víkend zavítá do Olomouce, kde se na vás budou těšit Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel.

V sobotu i v neděli tam pro vás bude připraveno zábavné odpoledne se zpěváky muzikálu Děti ráje, Kamilou Nývltovou, skupinou Queenie a samozřejmě moderátory FTV Prima.

Živě se odtud bude vysílat i celá zpravodajská hodina FTV Prima.

Těšíme se na vás!

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede... za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz.

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.