FOTOGALERIE: Víkend s vámi v Ostravě byl super! Najdete se na vašich fotkách?

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byla o uplynulém víkendu Ostrava. Děkujeme všem, kteří na Masarykovo náměstí přišli! Podívejte se na fotografie, které jste nám poslali.

Zprávy FTV Prima ovládly severní Moravu: Ostravo, díky! Radují se Voříšek a Doležalová

Zpravodajská roadshow TV Prima zazářila o uplynulém víkendu v Ostravě. Masarykovo náměstí zaplnily rekordní davy zvídavých diváků, kteří na vlastní oči chtěli spatřit unikátní mobilní studio, z něhož se živě vysílají Zprávy FTV Prima. Tentokrát moderovali Klára Doležalová a Karel Voříšek, kteří po oba dva dny měli co dělat, aby všem stačili rozdat podpisy. V návalu adrenalinu si to ale náramně užívali. Stejně na tom byly i jejich kolegyně Bára Kozáková a Lucie Šilhánová.

"Do Ostravy jsem se moc těšila, byla to naše druhá zastávka. A po zkušenostech z Pardubic jsem se těšila na živý kontakt s lidmi, který je naprosto nenahraditelný. Zároveň nám krásně vyšlo počasí, takže všechno bylo tak, jak jsem si přála," směje se Klára Doležalová

"Ostrava mile překvapila. Výborné přijetí od diváků, kterých se na náměstí po oba dny vystřídalo opravdu hodně. Stejně jako ve všech městech, kde jsme dosud byli, nám Ostraváci připravili skvělé přijetí. Jak říkala jedna divačka: Jsme rádi, že jste přijeli, na nás se v poslední době hodně zapomíná. Ostravo, díky!" říká Karel Voříšek.

Program byl po celý víkend velmi nabitý a vyšlo i nádherné počasí. V 15 hodin vypuklo zábavné odpoledne pro děti i dospělé, které nabídlo nejen skákací hrad, malování na obličej či soutěže o dárkové předměty FTV Prima, ale i několik hudebních vystoupení. Zpívali protagonisté muzikálu Děti ráje, Kamila Nývltová, Marek Ztracený a skupina Queenie. Celým zábavným dnem provázel Miloš Knor a v rámci autogramiády se pak kromě moderátorů TV Prima ukázaly tváře seriálů Cesty domů III a Svatby v Benátkách – Miroslav Etzler, Kateřina Janečková, Martin Kraus, Andrea Kerestešová a Radim Jíra. Největším lákadlem však zůstalo unikátní mobilní studio TV Prima, z něhož se v 18.55 živě vysílaly Zprávy FTV Prima.

Jako vítěznou fotografii jsme tentokrát vybrali tu, kterou můžete vidět v úvodu tohoto článku Je od Aleše Viktorina, který krásně zachytil čilý ruch v centru Ostravy za padajícího soumraku.

Za odměnu mu posíláme dva lístky do kina (předání domluvíme prostřednictvím uvedeného e-mailu nebo telefonu).

Děkujeme ale i vám všem ostatním, kteří jste poslali své fotografie, i těm, kteří se o víkendu jen přišli na Masarykovo náměstí v Ostravě podívat.

Prohlédněte si fotogalerii z došlých fotek – najdete se tam?

Akce Prima jede... za vámi pokračuje i příští víkend!

Tentokrát se náš kamion se zpravodajským studiem usídlí na prostranství před hlavní poštou v Karlových Varech.

V sobotu i v neděli tam pro vás bude připraveno zábavné odpoledne se zpěváky muzikálu Děti ráje, Kamilou Nývltovou, skupinou Queenie a samozřejmě moderátory FTV Prima.

Tentokrát budou zprávy uvádět Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle. A nebude chybět ani moderátorka Top Star magazínu Iva Kubelková a šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Se všemi se budete moct vyfotit a odnést si jejich podpisy.

Živě se odtud bude vysílat i celá zpravodajská hodina FTV Prima.

Těšíme se na vás!

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

13. a 14. 9. 2014Karlovy Varyprostranství před poštou
20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede... za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz.

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.