František je psychiatr a také děvkař. Zvrácená komedie vám zlepší nedělní večer

Když je chtíč silnější než dobré vychování, může to zkomplikovat život. Jasným příkladem toho je František, který je děvkař a nemůže si pomoct. Na hořkou komedii se podívejte v neděli ve 20.15 na Primě.

František je na první pohled celkem normální chlápek, který žije klasický život muže ve středním věku. Má však celkem zásadní problém, je děvkař. Navíc se nejedná o sebevětšího krasavce, ba naopak, na Františkovi není nic zajímavého. Jeho kouzlo spočívá v umění dívat se ženám dlouze do očí.

Podívejte se na upoutávku k filmu František je děvkař:

Kvůli svým záletům přijde o soukromou psychiatrickou praxi i o manželku Elišku. Až když ji ztratí, naplno si uvědomí, že bez ní vlastně nemůže být a že mu ji rozhodně nemůže nahradit dotěrně starostlivá maminka, k níž se musí nastěhovat. V podání komika s osobitým stylem humoru Josefa Poláška je protagonista smutnou, trochu mužsky ješitnou a tragikomickou postavou, jež se poprvé v životě učí platit za své chyby.

U filmu režiséra Jana Prušinovského se zasmějete. Dívejte se v neděli na Primu od 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.