František je psychiatr a také děvkař. Zvrácená komedie vám zlepší nedělní večer

Když je chtíč silnější než dobré vychování, může to zkomplikovat život. Jasným příkladem toho je František, který je děvkař a nemůže si pomoct. Na hořkou komedii se podívejte v neděli ve 20.15 na Primě.

František je na první pohled celkem normální chlápek, který žije klasický život muže ve středním věku. Má však celkem zásadní problém, je děvkař. Navíc se nejedná o sebevětšího krasavce, ba naopak, na Františkovi není nic zajímavého. Jeho kouzlo spočívá v umění dívat se ženám dlouze do očí.

Podívejte se na upoutávku k filmu František je děvkař:

Kvůli svým záletům přijde o soukromou psychiatrickou praxi i o manželku Elišku. Až když ji ztratí, naplno si uvědomí, že bez ní vlastně nemůže být a že mu ji rozhodně nemůže nahradit dotěrně starostlivá maminka, k níž se musí nastěhovat. V podání komika s osobitým stylem humoru Josefa Poláška je protagonista smutnou, trochu mužsky ješitnou a tragikomickou postavou, jež se poprvé v životě učí platit za své chyby.

U filmu režiséra Jana Prušinovského se zasmějete. Dívejte se v neděli na Primu od 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.