Seriály a filmy

13. ledna 2014 16:10

Markéta Zídková

Milujete Rizzoli a Isles? Pak pro vás máme hru na motivy tohoto seriálu

Proč by jenom děti měly mít pyžámka, aktovky a hry podle svých oblíbených hrdinů, jako je Spider-Man nebo Zvonilka. I dospělí si chtějí hrát. Třeba na detektivky Rizzoli a Isles. A až si pohrajete, nenechte si seriál ujít na Primě. Ve čtvrtek ve 22.35.

Jak jsme už psali v úterý, i seriály pro dospělé generují hry. Existuje hromada her podle kultovního South Parku, podle seriálu Útěk z vězení nebo klasické detektivní série To je vražda.

A tak nemohli zůstat stranou ani neohrožené Jane Rizzoli a Maura Isles.

Fígly soudní patologie

Policistka Jane Rizzoli a patoložka Maura Isles tak mají své vlastní virtuální dobrodružství. A to hned dvojí. Na Let´s play video se na první z nich – Rizzoli & Isles Masterpiece Walktrough Alone můžete podívat TADY.

A ukázku z „dvojky“ Rizzoli & Isles 2 The Boston Butcher Walktrough je k zhlédnutí též TADY.

V kůži agenta FBI

Odkrývat zločince můžete i po boku Aarona Hotchnera z Myšlenek zločince, kteří na Primě běží vždy v úterý ve 22.15.

Celé tři roky si fanoušci seriálu Myšlenky zločince počkali na stejnojmennou videohru. První zmínka se objevila už v roce 2009, konečná verze však vyšla až v dubnu 2012. O co tady běží? Jako člen(ka) elitního týmu musíte pochytat nejnebezpečnější zločince v zemi.

A činíte to tak, že jako hráč(ka) zkoumáte místa trestných činů, zajišťujete klíčové důkazy a kousek po kousku skládáte střípky obrázku hledaných zloduchů. Na výběr máte ze dvou kriminálních epizod, které probíhají v Austinu a Seattlu. A musíte dělat vše pro co nejrychlejší vyřešení případu. Protože čas v této hře nejsou jen peníze, ale i možnost zachránit co nejvíc lidských životů. Pokud vás hra láká, mrkněte třeba sem. Nebo na fanouškovskou stránku na Facebooku.

Zaujal vás některý z bonusových bonbonků nebo zůstáváte věrni televizní obrazovce? Ať tak či tak, na seriálové dobrodružství s Jane Rizzoli a Maurou Isles vypravte už ve čtvrtek ve 22.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.