Mrkněte se na vtipné scény z Prostřena!

Na moravské delikatesy, a hlavně veganské dobroty coby zvláštní úkol, se můžete dívat tento týden v Prostřeno! My pro vás ale máme exkluzivní záběry, které se už do televizního vysílání nevešly. Podívejte se na ně tady a teď!

Mladá maminka Monika pojala pondělní hlavní chod hodně masově - kuřecí steaky naložené v olivovém oleji, grilovacím a medvědím kořen, ale jak se jí povedlo zhostit se speciálního úkolu - veganské pochoutky? I podle samotné autorky to nejpíš nebude nic moc. A co na to hosté?

Což cuketa, Martinin bezmasý pokrm, ale výpadek proudu může být důvodem, proč ostatní dají méně bodů? A nebo to bude naopak pořádná romantika, kde proklouzne i nenápadná pusinka?

Koukněte se na video:

Intimčo, to by se hodilo i při zábavě u Jaroslavy, figurovat tam totiž budou i erotický a thajský oleje. Takže se bude na co koukat. Zkuste si tipnout, kdo bude natolik odvážný, že nechá Moničinými prsty zatančit na svých zádech. Co myslíte, líbila se madáž „pokusnému králíkovi“? A přidala se i hostitelka Jaroslava?

Odpověď najdete ve videu:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.