Seriály a filmy

7. října 2012 21:45

Ondra Těšínský

Petra Svobodová a Johanka - lepší, než Rihanna?

Sedmadvacetiletá učitelka hudební výchovy přijela do Talentu zazpívat písničku Umbrella od Rihanny. Doprovázela ji na klavír její studentka Johanka a šlo jim to dohromady skvěle. To prostě musíte vidět!

Petra Svobodová

Sedmadvacetiletá učitelka hudební výchovy přijela do Talentu zazpívat písničku Umbrella od Rihanny. Doprovázela ji na klavír její studentka Johanka. Po vystoupení si obě slečny konečně začaly tykat 

Po vystoupení si obě slečny konečně začaly tykat :)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 7. 2025

Každý si někdy impulzivně něco koupil, aniž by o tom předem přemýšlel. Pokud jde o vás, Berani, stává se to o něco častěji, než by mělo. Podívali jste se někdy na svou skříň plnou oblečení, které nikdy nenosíte? Proč si je necháváte? Je to uklidňující? Nenechte se strhnout módním šílenstvím. Snažte se opatrněji zacházet s penězi.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.