Seriály a filmy

6. srpna 2015 16:30

Gabriela Gabrielová

Podzim na Primě bude ještě VÍC PRIMA. Podívejte se, co vás čeká

Prima představila pořady, které uvidíte na podzim. Máte se na co těšit!

PŘÍSTAV

Když se řekne přístav, každého napadne synonymum: klid. Ale i v přístavu se mohou zvednout pořádné vlny a rozpoutat celý řetězec nečekaných událostí. V seriálu Přístav takové vlny zvedne jediný hausbót, který připluje ze svého pražského kotviště s hlavním hrdinou Markem Skálou (Martin Dejdar) na palubě.

Marek je bývalý prvoligový hokejista a čerstvě bývalý tělocvikář, který se rozhodl, že jeho život potřebuje nabrat nový vítr do plachet. Změní tedy kotviště i profesi a spolu s kamarádem z mládí, Romanem Marešem (Filip Blažek), znovu zprovozní opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka.

Spolu s hospodou ožívají i lidé, kteří doteď žili svými vlastními problémy za zdmi svých chat.

Pavlína a Pepa Krupičkovi (Jitka Schneiderová a Martin Zounar), kteří působí jako reklama na šťastné manželství, ale jeho základy se nakonec ukážou jako řádně podemleté.

Svobodná matka Ivana Braunová (Kristýna Kociánová), která proplouvá komplikovaným vztahem s otcem své dcery Mírou Šimáčkem (Václav Jiráček) a nikdy nekončícími problémy své matky Lily (Olga Želenská), bývalé operní hvězdy.

Místní šmírák, bonzák a samozvaný ochránce veřejného pořádku Radim Pátek (Petr Čtvrtníček) a jeho milenka Milenka Hrdá (Kateřina Kaira Herčíková), zaručeně peroxidová blondýna, která oslňuje okolí flitry, bižuterií a nepopiratelně originálními myšlenkami.

Tajemný muž Zátoky, Herbert Ouško (Norbert Lichý). Možná rybář, možná tajný agent a možná jen chlap ve středních letech, který chce mít svůj klid.

Hospoda Přístav přitáhne i staré známé z nedalekých Benátek a Špičky – Olgu s Josém Pivodou (Petra Hřebíčková a Pavel Řezníček), Libuši s Aloisem (Hana Gregorová a Ladislav Potměšil) i doktora Jonáše (Bob Klepl), který se po svém sžívá s novou životní investicí – chatou po myslivci – a vpádem hned dvou žen do jeho doteď veselého staromládeneckého života.

Všichni své příběhy žijí naplno, vlnu za vlnou, jak přicházejí, ale vždycky s vtipem a s humorem. Řešit svoje problémy a neodkládat je na někdy se tak učí i Marek Skála, který si v Zátoce postupně ujasňuje svůj vztah s manželkou, soudkyní Terezou (Vanda Hybnerová) a dcerou Johanou (Sandra Černodrinská). Potká ho nečekaně i nový vztah, který slibuje znovu přinést všechno to, co, jak se zdálo, už dávno vzala voda.

Hospoda Přístav se stává průsečíkem všech těchto rozdílných životů a místem, kde všichni rádi zakotví.

VINAŘI

Kultovní komediální seriál o víně a lidech kolem něj se vrací…

V novém pokračování úspěšného seriálu Vinaři se diváci mohou těšit nejen na své oblíbené postavy z moravských vinic, ale především na další a neokoukané herce na české straně. Děj bude opět prošpikován nepřeberným množství hlášek i řadou komických situací.

Prostředí seriálu se přesouvá do atraktivních oblastí severních Čech, takže i vizuální stránka projektu bude pro diváky velkým překvapením.

Farář Tomica (Pavel Liška) opouští milovanou křetickou farnost, protože je služebně převelen do českého Strdína. Se stěhováním a odlehčením nastalé situace mu pomáhají jeho nejbližší přátelé Pavlíček (Václav Postránecký), Vlček (Hynek Čermák), Tauš (Pavel Nečas), Hřebec (Tomáš Matonoha) a Machr (Lukáš Langmajer), kteří ho na cestě do Čech doprovázejí.Ve Strdíně se Moraváci potkají s partičkou Čechů. Z jednoho večerního setkání v místní hospodě vzejde sázka, která zamotá celým dějem.

Případná výhra nad Čechy ale znamená, že se do akce musí zapojit i ostatní Moraváci. Nezůstane však jen u obyčejné sázky. Další příběhy i nečekané nástrahy místních si bohatě užije každý člen Vlčkovy party. A jak tohle všechno dopadne, to sledujte každou neděli od 30. srpna ve 20.15 na TV Prima.

Více o seriálu najdete zde:

http://www.iprima.cz/vinari

CESTY DOMŮ III

Osudy hrdinů oblíbené ságy se završují. Některé vztahy přetrvávají, jiné se vytrácejí do ztracena, ale vznikají i vztahy nové. Zatímco Rudolf s Blankou asi půjdou každý svou cestou, Hedvika s Ludvíkem svůj vztah teprve budují. Svou osudovou lásku konečně najde i Ema. Do děje se vrátí i jedna staronová postava – policista Tomáš Hlaváček –, kterého hraje Martin Písařík. A osudy již známých postav ovlivní také jedna úplně nová – fyzioterapeutka Petra Kopecká v podání Michaely Badinkové.

VŠECHNY MOJE LÁSKY

Hlavní hrdinku seriálu Marii Svobodovou (Veronika Žilková) jsme na konci první řady opustili v momentu, kdy se začala učit přijímat obdiv a lichotky od Viléma (Vladimír Kratina). Marie se po dlouhé době cítí více než spokojeně, ale nic netrvá věčně. Brzy zjistí, že je Vilém fixovaný na svoji matku Emilku a ve vztahu nebudou jenom oni dva, ale tři – včetně Vilémovy matky. Nakonec Vilém pochopí, že je pro něj Marie přece jenom důležitější než jeho matka. A Marie si už konečně myslí, že našla toho pravého.

Nesmělý soused Jiří (Jan Šťastný) si začíná uvědomovat, že je pro něj Marie asi něco víc, než jenom sousedka. Líze (Mahulena Bočanová) se podařilo ukončit románek s Lukášem (Roman Vojtek). Podvedená manželka Zuzka (Monika Zoubková) se naštěstí nikdy o aféře Lukáše a Lízy nedozvěděla. Anežka (Jana Bernášková) se přestěhovala do malé garsonky a učí se opět žít sama. Do lékárny nastupuje nový kolega Adam (Václav Jílek), což Anežka nenese příliš statečně.

V druhé řadě seriálu Všechny moje lásky se diváci mohou těšit také na nové postavy, které ztvární Václav Jílek, Dalibor Gondík, Lucie Zedníčková nebo Jakub Gottwald.

Další životní peripetie Marie a jejích kamarádek ze sousedství diváci uvidí na podzim na TV Prima.

Rozhovor s novou postavou Lucií Zedníčkovou

Jak byste divákům představila paní Motýlovou?

Motýlová je bývalá baletka, momentálně v domácnosti. Což jí ale moc nevyhovuje, chtěla by mít nějakou práci a být alespoň trochu nezávislá. Jejím snem je založit si vlastní taneční studio. Je fanynkou webu Marie, na niž ovšem žárlí. Podezřívá svého muže, že s Marií něco má.

Vy sama jste žárlivá?

Nad tím jsem nikdy nepřemýšlela, ale asi ne. Preferuju vztah založený na důvěře.

Seriál se točí kolem lásek. Jaká byla vaše úplně první?

Má první láska byl Tomášek ze školky. Na základce pak byli další kluci, ale už si nevybavuju jejich jména.

Kamarádila jste jako dospívající holka spíš s klukama, nebo holkama?

S oběma, měla jsem hodně kamarádek, ale i kamarádů.

Máte nějakou kamarádku už od školy?

Nemám, ze základky mi žádná kamarádka do života nezůstala. Teď mám nejlepší kamarádku, kterou znám asi pět let a někdy mám pocit, jako by byla mé druhé já. Když jsme se potkaly, okamžitě jsme zjistily, že si rozumíme. Ona je úplně mimo herecký obor, což je fajn. Není ale podstatné, jakou mají vaši přátelé profesi. Jde o člověka jako takového. Znám hodně herců, kteří jsou racionální a stojí nohama na zemi, ale také spoustu tak zvaných bohémů. Záleží na povaze.

Veronika Žilková coby Marie v seriálu vzpomíná na své minulé lásky. Ohlížíte se taky často do minulosti, vzpomínáte na to, co bylo?

Ne, já to nemám ráda, protože na minulosti se nedá nic změnit, i když já bych na své minulosti ani nic neměnila. Proto si nerada prohlížím fotky. Vadí mi, že se dívám na něco, co už se nikdy nevrátí. Mám ráda pocit, že se situací můžu něco udělat, něco změnit, ovlivnit, pokud chci. Což s minulostí nejde, proto se nerada ohlížím zpátky. A v budoucnosti zase nevím, co mě čeká, proto veškeré síly upírám do přítomnosti. Protože cokoliv si plánujeme a představujeme, může být ve chvilce jinak. To člověk nikdy neví. Ostatně jedno rčení říká: Když chceš pobavit Boha, seznam ho se svými plány.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Nejúspěšnější talentová show je zpět....

Pátá řada show Česko Slovensko má talent se začne vysílat již v září. Do porotcovského křesla tentokrát zasednou osvědčení kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá a nově také moderátor minulých řad ČSMT a zpěvák Jakub Prachař. Letošní novinkou je čtvrtý porotce, kterým bude slovenská herečka Diana Mórová.

Diváci se mohou těšit na novou moderátorskou dvojici – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. „Ne každý den člověk dostane takovou nabídku, takže z toho mám velkou radost. ČSMT je největší show v rámci toho, co existuje na trhu, a nejúspěšnější v rámci formátů na světě,“ řekl Zimnýkoval.

Na porotcovský stůl nově přibyde zlatý bzučák, který smí porotce využít pouze jednou. Oproti červenému bzučáku, který vystoupení soutěžících zastaví, má ten zlatý úplně opačný smysl. Po stisknutí zlatého bzučáku porotce soutěžícího přesouvá rovnou do živých přenosů.

ČSMT se natáčí v bratislavské Incheba Expo aréně pod režijní taktovkou Jeffo Minaříka.

SHOW JANA KRAUSE

Nejostřejší talk show

V aktuální šesté řadě oblíbené show pokračujeme premiérově od 26. 8. tradičně každou středu od 21.35 na hlavním kanále.

Oblíbená show přináší českému publiku typ pořadu léta zavedený v zahraničních televizích. Divák může zažít atmosféru natáčení této jedinečné talk show přímo v divadle Archa a nebo vzápětí na obrazovce televize Prima. Pobaví vás zajímaví hosté a břitký humor pohotového i obávaného moderátora.

Jan Kraus je ostřílený moderátor se specifickým ostrým smyslem pro humor, který si našel oblibu u většiny diváků. Do studia si zve známé tváře showbyznysu, politiky i podnikatelské sféry. Specialitou bývá téměř neznámý třetí host s nějakou neobvyklou dovedností, zvláštním koníčkem či jinou zajímavostí, které se věnuje. Pro většinu osobností je pozvání do této show prestižní záležitostí, někteří se však obávají, jak to dopadne a co budou muset na sebe prozradit.

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.

ANO, TRENÉRE!

Ano, trenére! je fotbalová reality show, ve které respektovaný trenér František Straka navštíví několik českých fotbalových klubů a pokusí se v nich zlepšit úroveň. Současně se nechá pozvat i do domovů hráčů, aby zjistil, zda a případně jak tento velký sportovní koníček ovlivňuje život rodin venkovských fotbalistů. I fotbalová mužstva v nejnižších soutěžích se mohou zlepšovat, dosáhnout úspěchu poctivým tréninkem a bez úplatků. František Straka fotbalovým týmům pomáhá zlepšit výkonnost a tréninkové metody. Každý díl ukazuje příběh jednoho konkrétního klubu.

Nejdříve František Straka navštíví zápasy všech týmů se skrytou kamerou. Na druhé, oficiální návštěvě už společně s týmy rozebere tréninkové metody a ukáže hráčům největší chyby a omyly.

Hraje se o hodnotné ceny. Pokud tým dokáže splnit předsevzetí, dostane odměnu v podobě vylepšení zázemí – přestavbu, vymalování klubových prostor, modernizaci šaten nebo si dopřeje nějaký fotbalový zážitek.

OČIMA JOSEFA KLÍMY

Publicistický pořad Očima Josefa Klímy bude i v pozimní sezoně mapovat nevšední život kolem nás – investigativně a objektivně! Navíc nabídne nové rubriky a hvězdného glosátora k tomu – Jiřího Menzela.

Život v cizí kůži

Reportéři pořadu Očima Josefa Klímy se o prázdninách vypravili v přestrojení do různých prostředí a divákům nabídnou "život v cizí kůži". „Záměrně neprozrazujeme, kam jsme se v přestrojení vloudili, protože natáčení ještě pokračuje, ale jsou to i prostředí, kde jde o krk,“ prozrazuje Josef Klíma

Lovci beze zbraní

Tisíce odsouzených, kteří měli nastoupit trest, se skrývají na svobodě, páchají trestnou činnost a policie po nich marně pátrá. Přitom je možná diváci denně potkávají jako lidi ze sousedství nebo v autobusu, ve vlaku, v tramvaji. Tým Josefa Klímy proto diváky vyzývá k pomoci: pokud se jim podaří někoho takového nafotit nebo natočit, třeba jen na mobil, záběr odvysíláme a odměníme honorářem. „Identitu těchto ´lovců´ utajíme, aby se nemuseli bát pomsty – pokud si to budou přát. Nejde o to suplovat policii, jde o to, donutit ji k lepšímu výkonu,“ doplňuje Josef Klíma.

Nový glosátor Jiří Menzel

Tým glosátorů pořadu Očima Josefa Klímy se v nové sezoně rozroste o další zvučné jméno. Dění kolem nás bude nově komentovat slavný oscarový režisér Jiří Menzel. Doplní tak stávající tým glosátorů, v němž jsou Jan Hřebejk, Michal Horáček, Ondřej Hejma, Xindl X, Iva Pazderková a Jakub Kohák.

PARTIE

Diskusní PARTIE se rozehrává každou neděli v 11 hodin na Primě. Pořadem provázejí Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel.

1) PARTIE bývá o střetech a názorech. Jak se v této slovní přestřelce cítí moderátor?

2) Který z hostů vám utkvěl v hlavě nejvíc?

3) Kolik času zabere příprava jedné PARTIE?

4) Kdybyste si mohli do PARTIE pozvat kohokoliv z celého světa, kdo by to byl?

Terezie Kašparovská

1) Jak kdy. Záleží na hostech a také na důvodu hádky. Snažím se, aby se hosté dohadovali k věci, když už se dohadují. Když se objeví osobní invektivy, cítím se najednou, jako bych byla zase zpátky v 5. C.

2) Prezident Miloš Zeman.

3) Celý týden.

4) Madeleine Albrigtovou.

Tomáš Hauptvogel

1/ Občas je to jako na bitevním poli. Hlavně když jsou názorově hodně odlišní hosté. Občas je to ale pro moderátora hodně těžké, obzvlášť když se hostům moc nechce do diskuze.

2/ Nejvíc mi utkvěla v hlavě PARTIE s prezidentem Milošem Zemanem. Hodně složitá příprava, ale PARTIE to byla výjimečná.

3/ S přípravou začínám ve středu a většinou v pátek je připraveno. Jsou to tři velmi perné dny.

4/ To je těžké. Moc rád bych přivítal v PARTII například Margaret Thatcherovou nebo britskou královnu. Moc pěkná PARTIE by byla ve složení Barack Obama vs. Vladimir Putin, nebo Angela Merkelová a Alexis Tsipras.

ANO, ŠÉFE!

Ano, šéfe! – pořad, který si od samého začátku klade za cíl pozvednou gastronomii v Čechách, si u diváků získal značnou popularitu. Nyní na obrazovky přichází premiérová šestá řada. I tentokrát bude šéfkuchař Zdeněk Pohlreich zachraňovat upadající či nefungující restaurace a hospody. Opět před ním leží nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácí v problémech a proč v ní lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách se setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. Nouze nebude ani tentokrát o břitký humor okořeněný trefnými hláškami, které svérázného šéfa proslavily.

Rozhovor se Zdeňkem Pohlreichem

1. V čem je tato, již šestá řada, jiná?

Jsou tam jiní lidé, jiné příběhy a stále podobná témata. Mimochodem, já vlastně nenávidím otázku „v čem to bude jiné“. Já jsem přesvědčen, že jiný nemusí nezbytně znamenat lepší. Myslím, že fenomenální úspěch předcházejících dílů naznačuje, že se to asi dělalo dobře, a není třeba měnit vítěznou sestavu...

2. Jak zpětně hodnotíte to, že jste se stal pomyslným "katem" těch, kteří do gastronomie chtějí fušovat, ale přitom to neumějí. Smířil jste se s tím, že jste v gastronomii pro veřejnost prostě "Šéf?"

Já jsem se s tím smířil celkem bez problému, přestože označení kat mi přijde trošku přehnané. Jako kat bych musel totiž mít tisíc rukou, těch fušerů je podle mého názoru neomezené množství... Já nechci nikoho ničit, na druhou stranu nikdo nemůže očekávat pochvalu za věci, které dělá blbě, jen proto, že se snaží...

3. Proč by si lidi neměli nové díly rozhodně nechat ujít?

Já myslím, že to bude celkem sranda, přestože občas i mě během natáčení mrazilo... Víte, dívat se na rozpadající se sny a ztracené iluze není nic příjemného.

TEĎ VAŘÍ ŠÉF!

Pořad, který úspěšně spojuje profesionalitu s domácí kuchyní. Zdeněk Pohlreich učí diváky připravovat celou řadu skvělých pokrmů a snaží se tak dokázat, že domácí vaření nemusí být žádná věda. Vždy však klade důraz na kvalitní suroviny a jejich čerstvost.

Při vaření se tentokrát tvůrci zaměřili na celé kompaktní menu. Zdeněk Pohlreich v každém díle připraví menu složené ze čtyř až pěti receptů. Vždy jeden recept bude na drink, který se k servírovaným jídlům skvěle hodí, a vhodně je tak doplňuje. A nemusí jít vždy jen o alkohol.

KAROLÍNA, DOMÁCÍ KUCHAŘKA

Karolína je zpět

Na obrazovkách televize Prima se budeme opět setkávat s pořadem o domácím vaření s názvem Karolína, domácí kuchařka. Pořadem bude i ve třetí řadě provázet přirozená, charismatická a praktická moderní žena Karolína.

Není profesionální kuchařkou, ale vaření je její láskou a vášní. „Jsem nadšená, že znovu točíme, protože letos už nemám strach, jako jsem měla loni. Vím, do čeho jdu, a těším se,“ říká Karolína, která nové recepty připravuje už od zimy. „Málokdy mám chuť trávit u plotny celý den. Taky chci jít ven s dětmi, něco si přečíst, pustit si film nebo si zajít s mužem někam na víno. Hledám rychlá, jednoduchá jídla se silnou chutí a duchem. Já vím, že to zní podivně, mluvit u jídla o duchu, ale mě to tak připadá. Všechno, co vařím, má v sobě i nějakou vzpomínku, pocit, a podle mě je jídlo jedním ze základů životního štěstí,“ říká Karolína, která bude i letos vycházet ze stylu našich prababiček. „Stále ráda prozkoumávám staré kuchařské knihy nebo rodinné poklady, které mi poslali čtenáři mojí kuchařky. Ale samozřejmě zase zabrousím i trošku po střední a jižní Evropě, všude v téhle oblasti se totiž cítím tak trochu doma. Základem ale zůstávají recepty napsané na zažloutlém papíře našeho rodinného kuchařského sešitu. Mám radost, že se můžu s diváky podělit o další kousky mé kuchařské vášně.“

Logickým vyústěním pořadu bylo vydání Karolíniny kuchařky nesoucí stejné jméno jako její pořad. Kniha vyšla v listopadu uplynulého roku a stala se jednou z nejprodávanějších knih.

PROSTŘENO!

Kulinární show Prostřeno! na podzim vstoupí do 12. série. Celkem se diváci mohou těšit na 90 premiérových dílů. Soutěžící jsou vybíráni ze všech koutů republiky a vítěz aktuálního týdne získá cenu v hodnotě 50 tisíc korun.

Velkou podzimní změnou je prodloužení dílů o 6 minut, tj. každý díl bude mít výslednou stopáž 42 minut.

Prostřeno! od podzimu startuje i o deset minut dříve, tedy v 17.50 na TV Prima.

GONDÍCI s. r. o.

Lifestylový magazín Gondíci s. r. o. se na televizních obrazovkách objevuje od března letošního roku a je zaměřen na současného diváka. Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podzimní díly Gondíci s. r. o. se začnou vysílat od 29. srpna až do 19. prosince. Kromě tradičních témat, jako jsou zahrada či bydlení, se mohou diváci těšit na reportáže o zajímavých sportech a volnočasových aktivitách. Adéla s Daliborem jim ukážou tipy na výlety do pozoruhodných míst v České republice a možná také v zahraničí. Nebudou chybět ani příspěvky věnované tanci, módě či zdravému životnímu stylu. Gondíci s. r. o. ale pamatují i na významné dny a svátky. Na konci října uvedou speciální díl na téma „Halloween, či Dušičky“, samozřejmostí je i speciální vánoční díl. Kam ale v rámci těchto „speciálů“ vycestují ze své vily, je zatím tajemstvím.

Každou sobotu v podvečer přinesou sourozenci Gondíkovi padesát minut zajímavých námětů, rad, tipů, inspirace a především zábavy. Kromě nich vycestují i další dva moderátoři – Monika Valentová a Michal Jagelka.

VYCHYTÁVKY LÁDI HRUŠKY

Milovníci kutilských pořadů se mohou na podzim těšit na nový formát s pracovním názvem „Vychytávky Ládi Hrušky“. Tento moderní hobby magazín by měl v podstatě nahradit desítkami let ověřený oblíbený Receptář prima nápadů. Výrazná osobnost Ládi Hrušky, a také oproti původní verzi rozšířený obsah, by měl tomuto formátu dodat nejen větší rozmanitost, ale i odlehčenější formu, špetku humoru a zcela jistě také lidský rozměr, který s sebou přináší osoba moderátora. Snahou bylo se do určité míry se vrátit k oblíbenému „odkazu“ Přemka Podlahy, nicméně pořad oblékneme do modernějšího a logicky i mladšího hávu.

Přestože se Láďa Hruška proslavil spíše recepty, vaření a kuchyňské vychytávky nebudou stěžejním tématem nového pořadu. V každém díle se mohou diváci těšit na široké spektrum vychytávek a zlepšováků do domácnosti, na zahradu nebo do dílny. Vaření ale také nebude chybět, v každé epizodě bude jeden Láďův recept a chybět nebudou ani zlepšováky spojené s vařením. Podobně jako u Přemka Podlahy půjde o pořad osobnostní – Láďa bude radit či prezentovat nápady sám, pojede k šikovným lidem, bude komunikovat s odborníky. Proto se diváci mohou s náměty na reportáž nebo prosbami o radu obracet přímo na něj.

Pořad bude mít stabilní strukturu a pravidelné rubriky na různá témata. Reportáže budou reflektovat roční období. Divák uvidí v 37 minutách široké spektrum reportáží, během nichž získá jistotu, že na své chalupě, svém balkonu či záhonu před bytovkou nic „neprošvihne“. A ještě navíc dostane spousty nápadů, co může zajímavého podnikat v období vegetačního klidu.

Láďa Hruška bude v pořadu vystupovat v takové roli, která mu usnadní získat náklonnost diváka. Ať už přijde s dobrým nápadem, představí zajímavého člověka, bude lehce zmatený, v některých situacích pro někoho třeba trochu legrační – ale vždy bude milým průvodcem a rádcem. Láďa dělá prostě věci jinak, jde mu hlavně o efektivní a efektní řešení a jeho nápady občas působí velmi neotřele.

Chcete se zúčastnit natáčení? Přihlaste se:

Najaké filmy se můžete těšit na podzim? Podivejte se:

Skupina Prima formou koprodukce nebo předkupem vysílacích práv podpořila od roku 2012 vznik 25 českých filmů. Na všechny tyto snímky se postupně mohou těšit i televizní diváci, kterým je televize Prima přináší v exkluzivní televizní premiéře. V podzimní sezoně to budou například filmové hity Hodinový manžel, Sedmero krkavců nebo Vybíjená.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.