Seriály a filmy

13. prosince 2018 10:22

Poslední Noc v muzeu: Tajemství hrobky

Pokud jste viděli předchozí dva díly, víte, co čekat, a to taky dostanete. Zasmějete se, nudit se nebudete, můžete nechat koukat i děti a v poslední roli jeho života se důstojně rozloučíte s Robinem Williamsem. Závěrečný díl muzejní trilogie si nenechte ujít ve čtvrtek 10. ledna od 20.15 na Primě.

Třetí pokračování dobrodružné série Noc v muzeu je co do rozsahu akce určitě nejdivočejší a nejdobrodružnější ze všech. Hlavním hrdinou je opět náš známý Larry (Ben Stiller), který pracuje jako noční hlídač v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku. A právě tady, díky kouzelné zlaté desce pocházející ze starověkého Egypta, ožívají každou noc vystavené exponáty.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Larry se tak při svých nočních službách rozhodně nenudí a mezi muzejními kousky už má řadu přátel. Společnost mu tu dělají například faraón Ahkmenrah (Rami Malek), prezident Theodor Roosevelt (Robin Williams), vládce hunské říše Attila (Patrick Gallagher), římský vládce Octavius (Steve Coogan), parta neandertálců (z nichž jeden jako by Larrymu z oka vypadl), kovboj Jedediah (Owen Wilson) a mnozí další. Občas si pro podrbání přijde i kostra Tyranosaura.

Živé i neživé hrdiny ale čeká nemilé překvapení. Zlatá deska začíná navzdory svému materiálu korodovat a kouzlo se pomalu leč jistě vytrácí. Pro muzejní exponáty a jejich ochránce Larryho tím začínají nejen krušné chvíle, ale i největší dobrodružství jejich života. Řešení jejich potíží se totiž nachází až za oceánem, v oddělení egyptských sbírek Britského muzea v Londýně. V této významné instituci rozšíří partu našich přátel místní oživlí hrdinové v čele se statečným rytířem Lancelotem (Dan Stevens) a Larryho britský protějšek, noční hlídačka Tilly (Rebel Wilson). V metropoli Británie na ně ovšem nečekají jen noví přátelé. Aby zachránili kouzlo a tím i sebe, musí Larry a jeho přátelé čelit mnoha nebezpečným situacím a porazit silného protivníka.

Možná vás bude o filmu Noc v muzeu: Tajemství hrobky zajímat...

  • Všimněte si dětí zírajících na Larryho a jeho partu v autobuse. Jsou to vlastní děti Bena Stillera.
  • Jde o poslední snímek, ve kterém hraje Robin Williams jednu z hlavních rolí. Herec spáchal sebevraždu ve věku šedesáti tří let, v srpnu roku 2014, těsně před uvedením snímku do kin.

Režie: Shawn Levy Scénář: David Guion, Michael Handelman Kamera: Guillermo Navarro Hudba: Alan Silvestri Hrají: Ben Stiller, Skyler Gisondo, Rebel Wilson, Robin Williams, Ben Kingsley, Dan Stevens, Owen Wilson, Steve Coogan, Rami Malek, Mickey Rooney, Dick Van Dyke, Ricky Gervais Rok uvedení: 2014

Závěrečný díl muzejní trilogie si nenechte ujít ve čtvrtek 10. ledna od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.