Seriály a filmy

16. dubna 2021 01:13

Vojta Kotek jako geniální rebel v televizní premiéře seriálu Einstein. Koukněte na exkluzivní ukázky

Einstein - Případy nesnesitelného génia (1) - teaser

První díl nového seriálu Einstein – Případy nesnesitelného génia uvidíte v sobotu 8. května ve 20:15 na Primě. Podívejte se na první ochutnávku nejlepších scén!

Jméno Filip Koenig si dobře zapamatujte, jedná se totiž o hlavní postavu nového seriálu EINSTEIN – Případy nesnesitelného génia, kterou si zahrál charismatický herec Vojta Kotek. Právě jeho můžete od soboty 8. května pravidelně vídat v seriálu po boku Aničky Polívkové, Pavla Zedníčka, Veroniky Freimanové nebo Evy Josefíkové.

Hlavní postava Filip Koenig je pro policii postrachem, ale zároveň i jedinou nadějí, jak dopadnout nebezpečné a mazané zloduchy. Při pátrání po pravdě nebudou chybět akční scény, chvilky napětí, ale ani spousta vtipu.

Einstein Kotek: nesnesitelný, ale sexy

Vojta Kotek se nové role zhostil na výbornou. Jako mladý génius umí se ženami divy. Hlavní hrdina seriálu je sexy, chytrý, ale dost často na zabití. Filip Koenig je génius a nejmladší profesor, který kdy vůbec přednášel teorii fyziky na univerzitě. A především je prapravnuk Alberta Einsteina.

Filip trpí dědičnou Huntingtonovou chorobou, proto žije svůj život naplno. Zbývá mu nanejvýš 7 let života.

Anna Polívková a Vojta Kotek

Filipovi hrozí vězení za krádež léků. Přijme proto, i když s velkou nechutí, nabídku policie – pomůže jim s vyšetřováním, a tak nepůjde do vězení.. Stane tak po boku svérázné policistky Lenky Vrabcové (Anna Polívková), která ho považuje jen za přítěž ve vyšetřování.

Čtěte více, jak Anna Polívková a Vojta Kotek vzpomínají v rozhovoru na natáčení seriálu Einstein.

Einstein si najde kamaráda

S malým Kryštofem si Filip bude rozumět už od první chvíle. Oba mají zdravotní problém a oba mají problémy s tou samou ženou.

Na nový seriál Einstein – Případy nesnesitelného génia se můžete těšit od 8. května na Primě, nebo si ho můžete přehrát dříve on-line v archivu iPrima.cz