Seriály a filmy

25. června 2015 09:00

Gabriela Gabrielová

Roadshow Prima jede... za vámi se v sobotu přesune do Ústí nad Labem

Zpravodajský kamion bude stát na Mírovém náměstí, kde diváci uvidí velký doprovodný program i živé vysílání zpravodajské hodiny. Zprávy FTV Prima bude z kamionu poprvé od těžké nehody moderovat Tomáš Hauptvogel, který do Ústí míří s Terezií Kašparovskou.

"Do Ústí se moc těším, a to hned z několika důvodů. Zaprvé je to první ´kamion´ po mém návratu do Zpráv na Primě. Moc se těším, až se opět setkáme s našimi věrnými diváky. Přesto, že pro mne bude celé odpoledne v Ústí obrovsky náročné, bude to zároveň obrovské dobití baterek. Když člověk vidí radost na tvářích lidí, kteří sledují Zprávy přímo na náměstí, je to něco nepopsatelného. No a za druhé mám k Ústí nad Labem velmi zvláštní vztah. Toto město mne totiž provází na každém kroku. Mám ho totiž v občance napsané v kolonce ´místo narození´. Sice si mě rodiče hned z porodnice odvezli do nedalekých Novosedlic (kousek od Teplic), ale jednou pro vždy bude Ústí nad Labem místo, kde jsem se poprvé narodil," říká Tomáš Hauptvogel.

"Do Ústí se těším velmi. Byla jsem tam celkem třikrát – při ničivých povodních jsem odsud vysílala. Jsem ráda, že se vrátím za sucha a město poznám," dodává Terezie Kašparovská.

Krimi zprávy bude v Ústí moderovat Bára Kozáková, Divácké zprávy Lucie Šilhánová a VIP zprávy Petr Vágner. VÍCE O NAŠÍ ROADSHOW SE DOZVÍTE ZDE Celá akce vypukne už v 15 hodin, kdy je na ústeckém Mírovém náměstí nachystán velký doprovodný program pro celou rodinu. Moderovat jej bude Lucie Šilhánová, která na pódiu přivítá skupinu Queenie či muzikálové hvězdy Bořka Slezáčka, Petru Doležalovou a Petra Poláčka.

"Do Ústí se těším moc. V Ústí jsem byla naposledy před asi patnácti lety na závodech, od té doby mě tam nic nezavedlo, tak si přeji, aby za námi dorazilo co nejvíce lidí a užili si to," láká i Lucie Šilhánová, která vedle Diváckých zpráv moderuje na místě i doprovodný program.

Na nejmenší čeká skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže. Navíc i v Ústí nad Labem probíhá projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

"V době od 2. května do 7. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon.

Dalším partnerem roadshow je pojišťovna GENERALI, která společně s oddělením MD ČR BESIP navštíví sedm měst, ve kterých si budou návštěvníci moct přímo na místě vyzkoušet náraz při dopravní nehodě. „V našem exkluzivním průzkumu se čeští řidiči přiznali k mnoha hříchům, kterých se na silnicích dopouštějí. Dopravní předpisy porušují téměř čtyři pětiny z nich, i když prý „zcela výjimečně“. Pravděpodobnost nehody je tudíž vysoká a my chceme řidičům i neřidičům ukázat, že riskovat se nevyplácí. Přímo na náměstích si tedy mohou vyzkoušet náš unikátní simulátor nárazu, který je jediný svého druhu v ČR. A zároveň se návštěvníci přímo na místě dozvědí, jak vyhrát Audi A6 našeho šéfa nebo povinné ručení plné výhod," zve na akci tiskový mluvčí pojišťovny GENERALI Jiří Cívka.

Ústí je devátou zastávkou letošní roadshow Prima jede... za vámi. V dalších týdnech se tým zpravodajství TV Prima podívá i do Tábora, Teplic, České Lípy, Písku, Mělníka a Žatce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.