Sestřičky truchlí: 5 nejsilnějších scén s Jiřím Štěpničkou, které nezapomeneme

V nemocnici Rubava mají smutek. Zemřel primář traumatologie a morální opora celého oddělení MUDr. Jiří Bojan. Hlavně divačky ho milovaly, a tak si tuhle mimořádnou osobnost, kterou mistrně ztvárnil herec Jiří Štěpnička, pojďme připomenout.

Primář Bojan v podání Jiřího Štěpničky tak, jak ho obdivovali kolegové v Rubavě i diváci u televizních obrazovek.

Jaký byl Jiří Bojan člověk? Co všechno dokázal pro traumatologii Rubava udělat a jak se choval ke svým blízkým, podřízeným nebo nepřátelům.

Takto vzpomínáme na Jiřího Štěpničku alias Jiřího Bojana:

5 dobrých důvodů (a rovnou VIDEO důkazů), proč byl primář Bojan opravdu formát

1. Uměl pochválit

Slova podpory si našel i pro prostořekou a protivnou Sašu, dokonce přímo před televizními kamerami. Daleko dřív než kdokoliv z kolegů pochopil, co v ní vězí. A že její tvrdost je jen obranná slupka. Byl to on, kdo se dokázal velkoryse přenést přes jejich osobní spory.

2. Měl šarm

Bojanovi a Kinští spolu měli velké spory. Podle Kinských se Bojan „podepsal“ na smrti jejich příbuzné, a tak proti němu brojili, kde mohli (hlavně tedy Ivana v podání herečky Daniely Šinkorové). Jenže náhoda přivedla na traumatologii jako sestřičku Kateřinu Kinskou. Jak primář reagoval, když ji uviděl? S noblesou sobě vlastní...

3. Dokázal si stát za svým

Bojanovy spory se starostkou, kterou hrála Kateřina Brožová, to je téměř legendární záležitost. Chlap, který si umí stát za svým názorem, má ale obrovské charisma. On k nim určitě patřil.

4. Dalo se mu věřit

Na videu, které jsme vybrali, není primář Bojan přímo. Ale dokonale ilustruje, jaký postoj k němu měli kolegové. V tomto případě Michal, který se později oženil s Mery.

5. Miloval svoji rodinu

Až tak, že mu byla práce někdy zdánlivě přednější. Podívejte se, jak jeho manželka Bíba kula pikle s Mery, aby dostaly Bojana na dovolenou delší než jeden den.

Sečteno a podtrženo, po Bojanovi se nám bude rozhodně stýskat. Ale zatímco on ze seriálu mizí, jeho žena se naopak v nových dílech objeví častěji. Herečku Lenku Termerovou však v roli střídá Kateřina Macháčková.

Přečtěte si víc o tom, proč Lenka Termerová nepokračuje v natáčení

Oblíbený seriál Sestřičky na Primě každé pondělí a středu od 20:15 hodin.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.