Seriály a filmy

25. března 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: nestárnoucí princ, slovenský hudební objev a prostě otec

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Jan Čenský, písničkářka Simona Martausová a otec na rodičovské dovolené Dominik Landsman.

Prvním hostem byl tentokráte herec Jan Čenský, známý televizním divákům z četných rolí princů, což neopomene Jan Kraus hned v úvodu zdůraznit a připomenout i několika fotografiemi ze známých pohádek. S jistou dávkou ironie sobě vlastní pak vzpomíná také na svou jedinou roli prince a srovnává se svým hostem herecké příležitosti podmíněné tím, jak vypadá. Jeho host se jej však snaží přesvědčit, že kladné role princů nejsou až takovou výhrou, že postavy čertů a ježibab dávají daleko větší hereckou příležitost a že i on sám má zkušenosti s rolemi gaunerů, dokonce vrahů.

Krásná slovenská zpěvačka Simona Martausová se divákům představila nejprve svou písničkou „Normálny život“. Poté, co usedla na červenou pohovku, nám Jan Kraus upřesnil, že Simona není jen na Slovensku celkem známou písničkářkou, ale také herečkou, v současnosti působící v Radošínském naivním divadle. Její cesta k herectví ani ke zpěvu však nebyla zcela přímočará, ale stala se spíše souhrou různých náhod. O písničce, která zazněla v úvodu, Simona Martausová prozradila, že je inspirována životem jejích prarodičů z Hornej Maríkovej a že pokaždé, když ji zpívá, tak ji také velmi prožívá a představuje si, že by opravdu chtěla prožít takový normální život. Toho Jan Kraus hned využívá k zákeřné osobní otázce, zda muž, s kterým přišla Simona na natáčení, jej jejím partnerem.

S normálním životem, těžko říci, zda právě jednoduchým, má zkušenosti poslední z trojice hostů, Dominik Landsman. Ten sám o sobě říká, že je „hausfrau“, respektive je již dva roky mužem na mateřské dovolené, pravidelně o tom píše blog a nyní mu vyšla úspěšná kniha „Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti“, kterou přinesl jako pozornost svému hostiteli Janu Krausovi. To samozřejmě rozvíří diskusi, k níž má Jan Kraus připravený i doprovodný obrazový materiál stažený ze zmiňovaného blogu pana Landsmana, který fotografie doprovází velice vtipným komentářem s velkou dávkou mužského nadhledu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.